> > >
Statusy lotów Air Astana

Statusy lotów Air Astana

Air Astana – aktualny rozkład przylotów i wylotów
* Wg czasu lokalnego w mieście wylotu
* Wg czasu lokalnego w mieście wylotu
Nr lotu
Miejsce wylotu
Kierunek
Wylot
Przylot
Status
KC909
Almaty(ALA)
Seoul(ICN)
12:05 AM(UTC+5)
9:40 AM(UTC+9)
Wylądował o 9:23 AM
KC931
Almaty(ALA)
Bangkok(BKK)
12:15 AM(UTC+5)
8:55 AM(UTC+7)
Wylądował o 8:46 AM
KC886
Atyrau(GUW)
Almaty(ALA)
12:20 AM(UTC+5)
3:15 AM(UTC+5)
Wylądował o 3:09 AM
KC1352
Istanbul(IST)
Almaty(ALA)
12:50 AM(UTC+3)
7:55 AM(UTC+5)
W trasie
KC320
Uralsk(URA)
Astana(NQZ)
12:55 AM(UTC+5)
3:05 AM(UTC+5)
Wylądował o 2:55 AM
KC860
Aktau(SCO)
Almaty(ALA)
1:00 AM(UTC+5)
4:10 AM(UTC+5)
Wylądował o 3:44 AM
KC1356
Istanbul(IST)
Astana(NQZ)
1:05 AM(UTC+3)
8:00 AM(UTC+5)
W trasie
KC964
New Delhi(DEL)
Almaty(ALA)
1:10 AM(UTC+5.50)
3:55 AM(UTC+5)
Wylądował o 4:58 AM
KC1033
Tokyo(HND)
Bangkok(BKK)
1:20 AM(UTC+9)
5:45 AM(UTC+7)
Wylądował o 5:32 AM
KC1966
Almaty(ALA)
Istanbul(IST)
1:45 AM(UTC+5)
6:05 AM(UTC+3)
W trasie
KC956
Astana(NQZ)
Almaty(ALA)
1:50 AM(UTC+5)
3:40 AM(UTC+5)
Wylądował o 3:11 AM
KC1355
Astana(NQZ)
Istanbul(IST)
2:10 AM(UTC+5)
6:05 AM(UTC+3)
W trasie
KC603
Almaty(ALA)
Phuket(HKT)
2:10 AM(UTC+5)
11:15 AM(UTC+7)
W trasie
KC1054
Almaty(ALA)
Baku(GYD)
2:35 AM(UTC+5)
5:25 AM(UTC+4)
Wylądował o 4:49 AM
KC1050
Astana(NQZ)
Baku(GYD)
3:00 AM(UTC+5)
5:20 AM(UTC+4)
Wylądował o 5:36 AM
KC8285
Almaty(ALA)
Malé(MLE)
4:30 AM(UTC+5)
11:20 AM(UTC+5)
W trasie
KC1351
Almaty(ALA)
Istanbul(IST)
5:25 AM(UTC+5)
9:35 AM(UTC+3)
W trasie
KC651
Almaty(ALA)
Astana(NQZ)
5:55 AM(UTC+5)
7:40 AM(UTC+5)
W trasie
KC1684
Chongqing(CKG)
Almaty(ALA)
5:55 AM(UTC+8)
8:25 AM(UTC+5)
W trasie
KC1100
Koh Samui(USM)
Bangkok(BKK)
6:00 AM(UTC+7)
7:15 AM(UTC+7)
Wylądował o 6:54 AM
KC1207
Almaty(ALA)
Kutaisi(KUT)
6:00 AM(UTC+5)
9:27 AM(UTC+4)
W trasie
KC268
Beijing(PEK)
Almaty(ALA)
6:05 AM(UTC+8)
8:30 AM(UTC+5)
W trasie
KC335
Astana(NQZ)
Kostanay(KSN)
6:20 AM(UTC+5)
7:45 AM(UTC+5)
W trasie
KC907
Almaty(ALA)
New Delhi(DEL)
6:35 AM(UTC+5)
10:35 AM(UTC+5.50)
W trasie

Air Astana – statystyki lotów

153 Loty zaplanowane na dziś
70% Przewidywana punktualność wylotów
17 min Zazwyczaj spóźniony
Na podstawie zebranych dzisiaj danych lotów z Trip.com

Informacje o Air Astana

Airline code
KC
Airline name
Air Astana
Local Name
Эйр Астана
Airline type
Flag carrier
Home country
Kazakhstan
Year of establishment
2001
Routes
91
Destinations
40
Annual passengers (million)
7.4
Fleets
54
Connected countries
28
Website:
https://airastana.com/global-en

Tanie loty Air Astana

Często zadawane pytania

  • What are the most popular routes operated by Air Astana (KC)?

    Popular routes operated by Air Astana (KC) include Almaty⇒Astana, Almaty⇒Istanbul and Istanbul⇒Astana. Of these routes, Almaty=>Astana is the most popular route with 1726 flights per day.
  • 0-1 pieces of luggage are usually permitted for each economy class passenger traveling with Air Astana (KC). This information can vary depending on your flight, so be sure to check your itinerary.

Globalny zasięg

Loty do ponad 5000 miast

Zapewniamy wszystkie usługi w jednym miejscu

Gwarancja ceny po potwierdzeniu płatności, rezerwacja gwarantowana po wydaniu biletu

Bezpieczne płatności

Wygodny i niezawodny system rezerwacji i płatności