DoubleTree by Hilton Doha Old Town
Wybierz datę
-
Wybierz datę
1 doba
DoubleTree by Hilton Doha Old Town

DoubleTree by Hilton Doha Old Town

Pokaż na mapie
Wyrównujemy ceny
Kluczowe atuty
Doskonała obsługa
Idealna lokalizacja
Grill bar
Pyszne śniadanie
Plaża publiczna
+4 więcej
Udogodnienia
Wszystkie udogodnienia
Opis obiektu
Pokaż więcej
Czystość9,4
Udogodnienia9,2
Otoczenie9,5
Obsługa9,4
Otoczenie
Rekreacja: Aqua Lounge
(<100m)
Atrakcja: Qatar Museums Tower 2
(200m)
Atrakcja: AlAahd Mosque 122
(220m)
Atrakcja: National Museum of Qatar
(410m)
Rekreacja: MIA Park
(510m)
Zobacz na mapie
8

Presidential Suite With Sea And Skyline View

1 Double bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Private bathroom
Bathtub
Refrigerator
TV
Szczegóły pokoju
Sprawdź dostępność
9

King Studio

1 King bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Bathtub
Refrigerator
TV
Tea bags
Szczegóły pokoju
Sprawdź dostępność
9

King Junior Suite Sea View High Floor

1 King bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Refrigerator
TV
Tea bags
Microwave
Szczegóły pokoju
Sprawdź dostępność
9

King Room

1 King bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Bathtub
Refrigerator
TV
Tea bags
Szczegóły pokoju
Sprawdź dostępność
7

King Guest Room With Sea And Skyline View

1 King bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Private bathroom
Refrigerator
TV
Ocean view
Szczegóły pokoju
Sprawdź dostępność
14

King Junior Suite

1 King bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Refrigerator
TV
Tea bags
Microwave
Szczegóły pokoju
Sprawdź dostępność
9

King Panoramic Studio With Sea View

1 Double bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Private bathroom
Bathtub
Refrigerator
TV
Szczegóły pokoju
Sprawdź dostępność
7

Twin Room

2 Single bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Bathtub
Refrigerator
TV
Tea bags
Szczegóły pokoju
Sprawdź dostępność
6

Family Room

Has window
Free Wi-Fi
Refrigerator
TV
Tea bags
Toothbrushes
Szczegóły pokoju
Sprawdź dostępność
8

Diplomatic Suite With Sea And Skyline View

1 Double bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Private bathroom
Bathtub
Refrigerator
TV
Szczegóły pokoju
Sprawdź dostępność
Ukryj rodzaje pokoju

Zweryfikowane opinie
Średnia podobnych obiektów w: Ad-Dauha
Często wspominane w opiniach
Aisha27
4 sierpnia 2026 r.
I love hilton hotels so much, and Doha Old town did not disappoint. The reception staff were lovely and very accommodating, i also had a spectacular room with an amazing view. The room was spacious, clean and beautiful. I will definitely come back here someday
Przetłumacz
Rafsana Choudhury
8 lipca 2026 r.
Lovely room upgraded on arrival for a small fee. Jaccuzi was a nice touch. Bathroom is gorgeous and we caught a beautiful sunrise and sunset from the 12th floor. Staff were all kind, friendly, helpful. Amenities were basic. Slippers, robe and toothbrushes provided. Drinking water available inside small kitchenette. Ambience was nice, except for unexpected evening rush at hotel lobby area. Disappointed to see people dressed inappropriately, gathering at hotel reception area. Security staff did not ask them to wear proper clothes in public. The hotel should respect local public decency customs amd I hope they will not encourage such behaviour in future. Very uncomfortable with children on a family break. Breakfast was buffet style. Some fresh food was provided. But, unfortunately a lot of the menu items were processed foods and artificial drinks. Fresh orange juice and detox water was available. Would have liked to have a more healthy breakfast menu for whole family. Eggs benedict was cooked fresh but served with processed meat turkey rashers. Overall, a comfortable stay. Would like to see this hotel improve the standards of upholding public decency and avoid attracting alcoholism and inappropriate social behaviour at this venue.
Przetłumacz
Sad 04
4 lipca 2026 r.
I’m honestly lost for words when it comes to the service provided by the staff at DoubleTree by Hilton Doha Old Town. They went above and beyond anything I expected and as tourists travelling for our honeymoon, they truly left a lasting impression on our experience. Every member of staff was warm, welcoming and genuinely kind. The way they approached and spoke to guests made us feel valued and at home. They may not realise it but those small interactions make such a big difference to someone’s stay and create memories that last long after the trip is over. I’d also like to give a special mention to the gentleman at reception who checked us in. Unfortunately, I can’t remember his name but he was incredibly kind and welcoming. We mentioned that we were visiting Doha for our honeymoon, and the following day, when we returned to our room, we found it beautifully decorated. It was such a thoughtful and heartfelt surprise, and that small gesture meant so much to us. Because of the exceptional hospitality we received, whenever we return to Doha, there’s no question about where we’ll stay. It will always be DoubleTree by Hilton Doha Old Town. Thank you to the entire team for making our honeymoon even more special and unforgettable.🤍
Przetłumacz
Gość
12 sierpnia 2026 r.
The service was exceptional but the installation is not 5 stars... additionally there was a noise coming from somewhere which makes me impossible to take a rest. Again the staff was incredibly kind but the hotel has to improve their installation for sure...
Przetłumacz
Gość
1 sierpnia 2026 r.
Location is superb and easy accessible to all the places that in our bucket list, staff are very helpful and friendly. Rooftop restaurant is great, serving good Mexican foods…
Przetłumacz
Ant Do
21 stycznia 2026 r.
One of the best hotel for this money, but I'd advice to improve their cleaning service and refresh the rooms. My kind recommendations for everyone to stay here.
Przetłumacz
Gość
1 maja 2026 r.
The people of L2 resturent were great specialy Ebtasam which make our breakfest great experince and Mark . The breakfest was great specialy the omlet person. Thank for great relexing vaction and looking for next time.
Przetłumacz
Omar alshabaan
13 lipca 2026 r.
It’s was good Nice hotel for family and group friends the location was good
Przetłumacz
Gość
19 maja 2026 r.
It was pleasant stay with DubleTree by Hliton. The staffs was excellent and supportive.
Przetłumacz

Udogodnienia

Claw BBQ Doha
Otwarte na:: Lunch
Godziny pracy: [pn - czw,sb - nd] 12:00-24:00,[pt] 12:30-24:00
L2 Restaurant
Kuchnia: Japanese,Seafood
Otwarte na:: Breakfast,Brunch,Lunch,Dinner

Regulamin obiektu

Godziny zameldowania i wymeldowania
Zameldowanie: po 15:00
Wymeldowanie: przed 12:00

Godziny pracy recepcji: całodobowo

Gospodarz albo personel powita Cię po przyjeździe

Zasady dotyczące dzieci
Dzieci w każdym wieku są mile widziane w tym obiekcie.
Za dzieci korzystające z łóżek dostępnych w pokoju mogą obowiązywać dodatkowe opłaty. Podaj liczbę dzieci, aby uzyskać dokładniejszą cenę.

Łóżeczka niemowlęce i dodatkowe łóżka
We wszystkich typach pokoi możliwe jest dodanie łóżeczek niemowlęcych. Zasady dotyczące dodatkowych łóżek zależą od typu pokoju. Zapoznaj się z zasadami wybranego typu pokoju.
Opłaty za dodatkowe łóżka i łóżeczka nie są ujęte w kwocie całkowitej i należy je uiścić w hotelu.
WiekOpłata
Dzieci do 2. roku życia
Dodatkowe łóżeczko: Bez opłat

Śniadanie
KuchniaContinental
StylBufet
Godziny otwarcia[pn - nd] 06:30-10:30 Otwarte
WiekOpłata
Dzieci do 12. roku życia
Bez opłat
Dzieci w wieku 13–17 lat
110,00 QAR(ok. 112,27 zł) za osobę
Dorosły
Bufet:110,00 QAR(ok. 112,27 zł) za osobę
Opłata za dodatkowe śniadanie nie jest wliczona w cenę i należy ją uiścić oddzielnie w obiekcie.

Zasady kaucji
KaucjaObiekt nie wymaga zaliczki

Zwierzęta domowe
Zwierzęta nie są akceptowane.

Zwierzęta towarzyszące
Zwierzęta asystujące są akceptowane.

Wymagania dotyczące wieku
Główny gość, który się zamelduje, musi mieć min. 21 lat(a).

Płatność w hotelu

  • Gotówka
Informacje prawne
Ten obiekt jest zarządzany przez profesjonalnego gospodarza. Profesjonalni gospodarze to podmioty, które działają w celach związanych z prowadzoną przez siebie działalnością handlową, gospodarczą lub zawodową; są uznawani za przedsiębiorców na mocy przepisów UE.
Pokaż wszystko

Opis obiektu

Lokalna nazwa hotelu: دبل تري من هيلتون الدوحة، المدينة القديمة
  • Otwarte:2015
  • Liczba pokoi:187
Telefon:+974-40343333
E-mail:dohot_reservations@hilton.com
W czasie pobytu w tym obiekcie: DoubleTree by Hilton Hotel Doha Old Town znajdziesz się w samym centrum miasta Ad-Dauha, jedynie 4 minut spacerem od tego miejsca: Doha Corniche i pięć minut samochodem od tego miejsca: Souq Waqif. Hotel (w stylu luksusowym) znajduje się 1,6 km od atrakcji takiej jak Centrum Sztuki Souq Waqif i 7,1 km od miejsca takiego jak Centrum handlowe City Centre.
Zrelaksuj się w spa o pełnym zakresie usług. Dostępne udogodnienia rekreacyjne to prywatna plaża oraz basen odkryty i całodobowe centrum fitness. Ten hotel oferuje udogodnienia takie jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, obsługa portierska i salon fryzjerski. Do dyspozycji gości jest bezpłatny wahadłowy autobus kursujący na plażę.
Zachwyć się kuchnią taką jak kuchnia międzynarodowa w restauracji L2 Restaurant, jednej z 2 restauracji w obiekcie takim jak hotel. Możesz też zostać w pokoju i skorzystać z całodobowej obsługi pokojowej lub pójść po przekąskę do kawiarni. Ożywcze napoje znajdziesz w jednym z lokali: bar/salon klubowy i bar plażowy. Śniadanie w formie bufetu jest podawane codziennie od 6:30 do 10:30 za opłatą. LOCALIZE
Udogodnienia biznesowe to bezpłatny przewodowy dostęp do internetu, centrum biznesowe oraz usługi pralni chemicznej. Ten obiekt typu hotel zapewnia udogodnienia konferencyjne takie jak pomieszczenia konferencyjne i sale konferencyjne. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie przez obsługę.
Poczuj się jak w domu w 187 pokojach, których wyposażenie to minibar. Bezpłatny przewodowy i bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem. Wyposażenie łazienki: bezpłatne przybory toaletowe i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują telefon oraz sejfy na laptopa i biurka.

Być może zastanawiasz się, czy...

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w DoubleTree by Hilton Doha Old Town?

W DoubleTree by Hilton Doha Old Town zameldowanie jest możliwe od 15:00, a wymeldowania do 12:00.

Czy w DoubleTree by Hilton Doha Old Town jest basen?

Tak, w DoubleTree by Hilton Doha Old Town jest basen.

Czy zwierzęta są dozwolone w DoubleTree by Hilton Doha Old Town?

Nie, zwierzęta nie są dozwolone w DoubleTree by Hilton Doha Old Town.

Czy DoubleTree by Hilton Doha Old Town oferuje śniadania?

Tak, goście DoubleTree by Hilton Doha Old Town mogą korzystać ze śniadania w trakcie swojego pobytu. Opcje śniadaniowe obejmują: Kontynentalne.

Ile kosztuje pobyt w DoubleTree by Hilton Doha Old Town?

Ceny w DoubleTree by Hilton Doha Old Town mogą ulec zmianie w zależności od terminu, zasad hotelu i innych czynników. Aby zobaczyć ceny, podaj daty pobytu.

Jak dotrzeć z najbliższego lotniska do DoubleTree by Hilton Doha Old Town?

Najbliższe lotnisko to Port lotniczy Hamad, a odległość wynosi około 10 min (9,8km) samochodem od hotelu.

Jakie zasady anulowania obowiązują w DoubleTree by Hilton Doha Old Town?

Zasady anulowania w DoubleTree by Hilton Doha Old Town zależą od rodzaju pokoju i zasad rezerwacji.

Informacje o obiekcie

Najbliższe lotniskoHamad Intl. Airport
Odległość od lotniska9.52KM
Najbliższa stacja metraNational Museum
Odległość od stacji metra0.85KM
Średnia cena odPLN887
Liczba gwiazdek hotelu5