Z LAND Enoshima by Tranova
Wybierz datę
-
Wybierz datę
1 doba
1 pokój, 2 osoby dorosłe, 0 dzieci
Z LAND Enoshima by Tranova
Z LAND Enoshima by Tranova
Otwarty w 2025
Pokaż na mapie
Wyrównujemy ceny
Kluczowe atuty
Idealnie czysty
Wanna
Idealna lokalizacja
Bezpłatne Wi-Fi w pokoju
Samodzielne zameldowanie
+1 więcej
Opis obiektu
Pokaż więcej
9,2/10
Czystość9,6
Udogodnienia8,9
Otoczenie9,4
Obsługa8,8
Otoczenie
Atrakcja: Kanagawa Prefectural Shonan Coast Park
(100m)
Stacja kolejowa: Katase-Enoshima Station
(150m)
Atrakcja: 片瀬江ノ島駅舎(竜宮造り)
(210m)
Zakupy: FamilyMart
(160m)
Atrakcja: Enoshima
(200m)
Zobacz na mapie
Pokoje
Oceny gości
Udogodnienia
Zasady
Gospodarz
25
E/Non-Smoking/2ppl
1 double bed
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Refrigerator
Sprawdź dostępność
23
301/D/2Ppl/Non-Smoking
1 bedroom: 1 double bed | 1 living room
25m² | Floor: 3
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Refrigerator
Sprawdź dostępność
23
401/D/2Ppl/Non-Smoking
1 bedroom: 1 double bed | 1 living room
25m² | Floor: 4
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Refrigerator
Sprawdź dostępność
17
405/C/6Ppl/Non-Smoking
2 bedrooms: 3 double beds | 1 living room
52m² | Floor: 4
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Refrigerator
Sprawdź dostępność
33
C/Non-Smoking/6ppl
2 bedrooms: 3 double beds | 1 living room
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Refrigerator
Sprawdź dostępność
17
403/A/4Ppl/Non-Smoking
1 bedroom: 2 double beds | 1 living room
53m² | Floor: 4
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Refrigerator
Sprawdź dostępność
17
305/C/6Ppl/Non-Smoking
2 bedrooms: 3 double beds | 1 living room
52m² | Floor: 3
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Refrigerator
Sprawdź dostępność
42
A/Non-Smoking/4ppl
1 bedroom: 2 double beds | 1 living room
53m² | Floor: 4
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Refrigerator
Sprawdź dostępność
17
203/A/4Ppl/Non-Smoking
1 bedroom: 2 double beds | 1 living room
53m² | Floor: 2
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Refrigerator
Sprawdź dostępność
17
205/C/6Ppl/Non-Smoking
2 bedrooms: 3 double beds | 1 living room
52m² | Floor: 2
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Refrigerator
Sprawdź dostępność
17
303/A/4Ppl/Non-Smoking
1 bedroom: 2 double beds | 1 living room
53m² | Floor: 3
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Refrigerator
Sprawdź dostępność
20
202/E/2Ppl/Non-Smoking
1 bedroom: 1 double bed | 1 living room
22m² | Floor: 2
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Refrigerator
Sprawdź dostępność
23
D/Non-Smoking/2ppl
1 double bed
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Refrigerator
Sprawdź dostępność
18
B/Non-Smoking/4ppl
1 bedroom: 2 double beds | 1 living room
40m² | Floor: 4
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Refrigerator
Sprawdź dostępność
Ukryj rodzaje pokoju
Zweryfikowane opinie
Średnia podobnych obiektów w: Fujisawa
Często wspominane w opiniach
Gość
10 sierpnia 2026 r.
We had a wonderful stay at Z Land Enoshima. The location, check in and use of equipment was clearly explained in the pdf. The apartment was quiet and in a great location. It was easy to get to from the train station and to get to the shops, restaurants and beach. Highly recommend this place. If we get to go back to Enoshima..I would be happy to stay again. There were 5 adults and there was plenty of room for us enjoy our time. We were even able to see and enjoy the fireworks from our balcony.
Przetłumacz
Gość
4 października 2026 r.
We found the location very handy, the amenities top rate and the instructions very clear. A great place to stay!
Przetłumacz
World business traveler and solo traveler.
7 czerwca 2026 r.
Amazing and relaxing stay. Apartment was big, kitchen, living room, bedroom, and large bathroom with bathtub.
Clean and well maintained and few steps to Lawson convenient store and beach. Walking distance to Endoshima island and Endo hot spring spa.
I want to return for longer stay.
Przetłumacz
Gość
29 kwietnia 2026 r.
Good service and nice contact, highly recommend!
I shared the propety info to my friands who will visit 江の島.
Przetłumacz
Anonimowy użytkownik
1 marca 2026 r.
Good & comfortable
Przetłumacz
Gość
6 kwietnia 2026 r.
Clean room, cozy place, there were no elevators but the staff kindly carried all our luggages up
Przetłumacz
Gość
14 lipca 2026 r.
Near Enoshima station, very clea
Przetłumacz
Gość
25 kwietnia 2026 r.
So good I would go again
Przetłumacz
Anonimowy użytkownik
14 września 2026 r.
Die Lage der Unterkunft ist ideal: 100 Meter entfernt zu Katase Enoshima Station, welche von Tokyo/Fujisawa aus gut zu erreichen ist.
Die Wohnung ist funktional, hat alles.
Aber es ist kein Hotel, sondern eine Ferienwohnung/Zimmer. Es gibt kein Service, alles läuft kontaktlos, über email. Falls man Fragen oder Probleme haben, könnte schwierig sein, jemand zu erreichen.
Insgesamt sind wir zufrieden mit der Unterkunft. Preisleistungsverhältnis ist okay.
Przetłumacz
Udogodnienia
Restauracja
Regulamin obiektu
Godziny zameldowania i wymeldowania
Zameldowanie: po 16:00
Wymeldowanie: przed 10:00
Samodzielne zameldowanie: skontaktuj się z obiektem, aby dowiedzieć się, jak otrzymać kartę/klucz
Obiekt przekaże szczegóły zameldowania po zarezerwowaniu pobytu.
Zasady dotyczące dzieci
Dzieci w każdym wieku są mile widziane w tym obiekcie.
Dzieci w wieku od 0 do 5 lat mogą nocować bezpłatnie, jeśli dodatkowe łóżko nie jest potrzebne.
Łóżeczka niemowlęce i dodatkowe łóżka
Zasady dodatkowych łóżek i łóżeczek mogą zależeć od rodzaju pokoju. Zapoznaj się ze szczegółami typu pokoju, aby dowiedzieć się więcej.
Śniadanie
Śniadanie nie jest zapewnione.
Zasady kaucji
KaucjaObiekt nie wymaga zaliczki
Zwierzęta domowe
Zwierzęta nie są akceptowane.
Zwierzęta towarzyszące
Zwierzęta asystujące nie są akceptowane.
Wymagania dotyczące wieku
Brak limitu wieku zameldowanych gości.
Cisza nocna
Guests are required to keep quiet between 22:00–07:00
Szczegóły certyfikacji
Nr licencji/kwalifikacji 2025環境第1306号, M140055567, M140049801, M140049803, M140049797, M140062631, M140049799, M140049798, M140062630, M140049802, M140055568
Informacje prawne
Ten obiekt jest zarządzany przez profesjonalnego gospodarza. Profesjonalni gospodarze to podmioty, które działają w celach związanych z prowadzoną przez siebie działalnością handlową, gospodarczą lub zawodową; są uznawani za przedsiębiorców na mocy przepisów UE.
Pokaż wszystko
Gospodarz obiektu
Tranova|株式会社UBIQS
Język: angielski,japoński,koreański,chiński
Informacje o obiekcie
Powyższe informacje zostały przekazane przez gospodarza. Można się z nim skontaktować bezpośrednio, jeśli masz jakiekolwiek pytania. Gospodarz ponosi wszelką odpowiedzialność prawną w związku z tymi informacjami.
Być może zastanawiasz się, czy...
Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w Z LAND Enoshima by Tranova?
W Z LAND Enoshima by Tranova zameldowanie jest możliwe od 16:00, a wymeldowania do 10:00.Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w Z LAND Enoshima by Tranova?
Czy w Z LAND Enoshima by Tranova jest basen?
Nie, w Z LAND Enoshima by Tranova nie ma basenu.Czy w Z LAND Enoshima by Tranova jest basen?
Czy zwierzęta są dozwolone w Z LAND Enoshima by Tranova?
Nie, zwierzęta nie są dozwolone w Z LAND Enoshima by Tranova.Czy zwierzęta są dozwolone w Z LAND Enoshima by Tranova?
Czy Z LAND Enoshima by Tranova oferuje śniadania?
Nie, Z LAND Enoshima by Tranova nie oferuje śniadań. Czy Z LAND Enoshima by Tranova oferuje śniadania?
Ile kosztuje pobyt w Z LAND Enoshima by Tranova?
Ceny w Z LAND Enoshima by Tranova mogą ulec zmianie w zależności od terminu, zasad hotelu i innych czynników. Aby zobaczyć ceny, podaj daty pobytu.Ile kosztuje pobyt w Z LAND Enoshima by Tranova?
Jak dotrzeć z najbliższego lotniska do Z LAND Enoshima by Tranova?
Najbliższe lotnisko to Port lotniczy Tokio-Haneda, a odległość wynosi odległość w linii prostej od hotelu: 37,8km.Jak dotrzeć z najbliższego lotniska do Z LAND Enoshima by Tranova?
Jakie zasady anulowania obowiązują w Z LAND Enoshima by Tranova?
Zasady anulowania w Z LAND Enoshima by Tranova zależą od rodzaju pokoju i zasad rezerwacji.Jakie zasady anulowania obowiązują w Z LAND Enoshima by Tranova?
Informacje o obiekcie
| Najbliższe lotnisko | Haneda Airport |
|---|---|
| Odległość od lotniska | 49.63KM |
| Najbliższa stacja kolejowa | Katase-Enoshima Station |
| Odległość od stacji kolejowej | 0.19KM |
| Najbliższa stacja metra | Shōnandai |
| Odległość od stacji metra | 12.1KM |
| Średnia cena od | PLN4144 |
| Liczba gwiazdek hotelu | 3 |













