Holiday Inn Express & Suites GOLDEN - DENVER AREA by IHG
Wybierz datę
-
Wybierz datę
1 doba
Holiday Inn Express & Suites GOLDEN - DENVER AREA by IHG

Holiday Inn Express & Suites GOLDEN - DENVER AREA by IHG

Pokaż na mapie
Wyrównujemy ceny
Kluczowe atuty
Podgrzewany kryty basen
Idealna lokalizacja
Pyszne śniadanie
Spa
Apartament
+4 więcej
Udogodnienia
Wszystkie udogodnienia
Opis obiektu
Pokaż więcej
Czystość8,7
Udogodnienia8,7
Otoczenie8,7
Obsługa8,7
Otoczenie
Metro: JeffCo Gov Center–Golden
(1,9km)
Lotnisko: Rocky Mountain Metropolitan Airport
(45,5km)
Pociąg: Wheat Ridge / Ward Road Station
(11,5km)
Charakterystyczny obiekt: Rocky Mountain Quilt Museum
(400m)
Charakterystyczny obiekt: State 38 Distilling
(420m)
Zobacz na mapie
5

Standard King Room

1 King bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Toothbrushes
Szczegóły pokoju
Sprawdź dostępność
4

King Suite-Communications Accessible

1 King bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Szczegóły pokoju
Sprawdź dostępność
4

Mobil Access 2 Queen Beds Suite with Tub

2 Queen bed and 1 Sofa bed
Has window
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Refrigerator
Szczegóły pokoju
Sprawdź dostępność
9

King Standard with Extra Floor Space

1 King bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Szczegóły pokoju
Sprawdź dostępność
8

Mobil Access King Standard Room with Roll in Shower

1 King bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Toothbrushes
Szczegóły pokoju
Sprawdź dostępność
7

Suite with 2 Queen Beds and Additional Living Area

2 Queen bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Toothbrushes
Szczegóły pokoju
Sprawdź dostępność
3

Comm Access One Bedroom King Suite with Tub

1 King bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Refrigerator
Szczegóły pokoju
Sprawdź dostępność
7

Standard Room with 2 Queen Beds-Communication Accessible

2 Queen bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Microwave
Szczegóły pokoju
Sprawdź dostępność
3

Comm Access 2 Queen Beds Suite

2 Queen bed and 1 Sofa bed
Has window
Non-smoking
Air conditioning
Private toilet
Daily housekeeping
Heating
Szczegóły pokoju
Sprawdź dostępność
6

Standard Room

Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Toothbrushes
Szczegóły pokoju
Sprawdź dostępność
5

Mobil Access King Suite with Tub

1 King bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Microwave
Szczegóły pokoju
Sprawdź dostępność
7

Standard Room, 2 Queen Beds

2 Queen bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Toothbrushes
Szczegóły pokoju
Sprawdź dostępność
11

Mobil Access Standard Two Queen Room with Tub

2 Queen bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Toothbrushes
Szczegóły pokoju
Sprawdź dostępność
7

King Suite with Additional Living Area

1 King bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Toothbrushes
Szczegóły pokoju
Sprawdź dostępność
4

Standard King Room-Communication Accessible

1 King bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Toothbrushes
Szczegóły pokoju
Sprawdź dostępność
Ukryj rodzaje pokoju

Zweryfikowane opinie
Średnia podobnych obiektów w: Golden
Często wspominane w opiniach
Gość
8 lipca 2025 r.
Very comfortable hotel. Delicious breakfast. Great services.
Przetłumacz
Vinson1111
3 marca 2025 r.
房子乾淨,早餐也還行
Przetłumacz
VALERIE
4 maja 2026 r.
Very clean hotel with comfortable beds and good breakfast. Especially enjoyed the freshly ground coffee. Staff was friendly and welcoming. Quick drive to Red Rocks amphitheater, will definitely stay here again if i come back for another concert.
Przetłumacz
Ellie
4 maja 2026 r.
Clean room, beds were nice. Black out curtains wouldbt closeness the way was the only bad thing. Good breakfast.
Przetłumacz
Christina
14 maja 2026 r.
Room was clean and spacious, staff was friendly and helpful, they also had a nice variety of breakfast options. The pool, hot tub and weight room were all well maintained. I’ve stayed there twice already and will stay again next time I’m in the area!
Przetłumacz
JR
1 maja 2026 r.
The hotel was great and the rooms were clean, but would stood out the most…the breakfast! Wow, I was very impressed at the selections, how clean it was kept during use and was busy. Blew me away!
Przetłumacz
George
23 kwietnia 2026 r.
Room was not as clean as it should be. Breakfast was bad. Eggs were Cold, sausage was way over cooked. I told the front desk that my tv did not work and all she said it was on the wrong input. I told her that it should be on the right input. I took that as she did care about what I was saying.
Przetłumacz
Emily
20 kwietnia 2026 r.
The hotel was clean, the rooms were big and had air con. The reception staff were friendly. Breakfast was good as well. We didn’t get round to using the gym or pool, so can’t comment on them. There was also a pizza place across the road which did really good pizzas.
Przetłumacz
Michael
19 kwietnia 2026 r.
Hotel was in a great location and was very clean and well kept. The only complaint I would have is that the mattress is very firm and uncomfortable.
Przetłumacz

Udogodnienia

Restauracja
Brak dodatkowych informacji

Regulamin obiektu

Godziny zameldowania i wymeldowania
Zameldowanie: po 15:00
Wymeldowanie: 00:00–11:00.

Godziny pracy recepcji: całodobowo

Zasady dotyczące dzieci
Dzieci w każdym wieku są mile widziane w tym obiekcie.
Za dzieci korzystające z łóżek dostępnych w pokoju mogą obowiązywać dodatkowe opłaty. Podaj liczbę dzieci, aby uzyskać dokładniejszą cenę.

Łóżeczka niemowlęce i dodatkowe łóżka
W żadnym rodzaju pokoju nie ma możliwości dodania łóżek. Zasady łóżeczek niemowlęcych zależą od rodzaju pokoju. Zapoznaj się z zasadami wybranego pokoju.

Śniadanie
StylBufet
Godziny otwarcia[pn - nd] 06:00-09:30 Otwarte
WiekOpłata
Dorosły
Bez opłat
Opłata za dodatkowe śniadanie nie jest wliczona w cenę i należy ją uiścić oddzielnie w obiekcie.

Zasady kaucji
KaucjaWymagana kaucja
Metody pobrania kaucjiPobierana jest stała kwota w wysokości 20,00 USD (około 74,77 zł).
Metody wpłaty kaucjiTen obiekt akceptuje karty kredytowe
Zwrot kaucjiKaucja zostanie zwrócona na konto, z którego dokonano płatność w ciągu 7 dni po wymeldowaniu.

Zwierzęta domowe
Zwierzęta nie są akceptowane.

Zwierzęta towarzyszące
Zwierzęta asystujące są akceptowane.

Wymagania dotyczące wieku
Główny gość, który się zamelduje, musi mieć min. 21 lat(a).

Płatność w hotelu

Informacje prawne
Ten obiekt jest zarządzany przez profesjonalnego gospodarza. Profesjonalni gospodarze to podmioty, które działają w celach związanych z prowadzoną przez siebie działalnością handlową, gospodarczą lub zawodową; są uznawani za przedsiębiorców na mocy przepisów UE.
Pokaż wszystko

Opis obiektu

Lokalna nazwa hotelu: Holiday Inn Express & Suites GOLDEN - DENVER AREA by IHG
  • Otwarte:2015
  • Liczba pokoi:100
Telefon:+1-303-2782388
E-mail:express@hixgolden.com
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Holiday Inn Express & Suites Golden - Denver Area by IHG w mieście Golden zamieszkasz przy polu golfowym, 10 minut samochodem od atrakcji takich jak Akademia górnicza Colorado School of Mines i Denver Federal Center. Hotel (z polem golfowym) znajduje się 9,3 km od atrakcji takiej jak Amfiteatr Red Rocks i 16,9 km od miejsca takiego jak Stadion futbolowy Mile High.
Dostępne udogodnienia rekreacyjne to basen kryty, jacuzzi oraz całodobowe centrum fitness. Ten hotel oferuje również udogodnienia takie jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, telewizor w holu i teren piknikowy.
W obiekcie Holiday Inn Express & Suites Golden - Denver Area by IHG apetyt gości zaspokoi bar zakąskowy/delikatesy. Hotel oferuje bezpłatne śniadanie w formie bufetu codziennie od 6 do 9:30.
Udogodnienia biznesowe to całodobowe centrum biznesowe, bezpłatne czasopisma w holu oraz usługi pralni chemicznej. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne.
Poczuj się jak w domu w 100 pokojach, których wyposażenie to lodówka i telewizor LED. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja satelitarna — rozrywkę. Prywatna łazienka — wyposażenie: wanna połączona z prysznicem, głębokie wanny i bezpłatne przybory toaletowe. Udogodnienia obejmują sejfy i biurka oraz telefon (bezpłatne połączenia telefoniczne miejscowe).

Być może zastanawiasz się, czy...

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w Holiday Inn Express & Suites GOLDEN - DENVER AREA by IHG?

W Holiday Inn Express & Suites GOLDEN - DENVER AREA by IHG zameldowanie jest możliwe od 15:00, a wymeldowania do 11:00.

Czy w Holiday Inn Express & Suites GOLDEN - DENVER AREA by IHG jest basen?

Tak, w Holiday Inn Express & Suites GOLDEN - DENVER AREA by IHG jest basen.

Czy zwierzęta są dozwolone w Holiday Inn Express & Suites GOLDEN - DENVER AREA by IHG?

Nie, zwierzęta nie są dozwolone w Holiday Inn Express & Suites GOLDEN - DENVER AREA by IHG.

Ile kosztuje pobyt w Holiday Inn Express & Suites GOLDEN - DENVER AREA by IHG?

Ceny w Holiday Inn Express & Suites GOLDEN - DENVER AREA by IHG mogą ulec zmianie w zależności od terminu, zasad hotelu i innych czynników. Aby zobaczyć ceny, podaj daty pobytu.

Jak dotrzeć z najbliższego lotniska do Holiday Inn Express & Suites GOLDEN - DENVER AREA by IHG?

Najbliższe lotnisko to Rocky Mountain Metropolitan Airport, a odległość wynosi około 33 min (45,5km) samochodem od hotelu.

Jakie zasady anulowania obowiązują w Holiday Inn Express & Suites GOLDEN - DENVER AREA by IHG?

Zasady anulowania w Holiday Inn Express & Suites GOLDEN - DENVER AREA by IHG zależą od rodzaju pokoju i zasad rezerwacji.

Informacje o obiekcie

Najbliższe lotniskoRocky Mountain Metropolitan Airport
Odległość od lotniska29.58KM
Najbliższa stacja kolejowa60th/Sheridan-Arvada Gold Strike Station
Odległość od stacji kolejowej18.49KM
Najbliższa stacja metraJeffCo Gov Center–Golden
Odległość od stacji metra1.89KM
Średnia cena odPLN897
Liczba gwiazdek hotelu3