Agra

Hostels w mieście Agra

Podaj termin, aby sprawdzić najnowsze informacje o cenach i dostępności w przypadku hoteli Hostels w mieście Agra.

Przesuń w dół, aby zobaczyć więcej
Filtruj według:
Liczba gwiazdek hotelu
≤2345
Ocena użytkowników
Niesamowity 9+Świetny 8+Dobry 7+Przyjemny 6+

Popularne Hostels w mieście Agra

Zobacz nasze Hostels w mieście Agra
Najpopularniejsze
Najniższa cena
Blisko centrum
Najwyżej oceniane
99+
Hotel w pobliżu: Taj Ganj,Agra
„I'm a female solo traveller. At first I thought this place was sketchy but I was so wrong. When I stayed in this place, I noticed that many tourists from Europe chose this place and that's when I realized I chose the right place. The host of the hotel is very friendly. I didn't think they would make my request for a vegetable omelette but they actually made a delicious one for me, fresh and hot just how I like it. THEIR ROOFTOP HAS THE BEST SUNSET VIEW OF THE TAJ MAHAL. I also saw monkeys playing around. My tiredness from the flight and ride to the hotel went all away as soon as I reached the rooftop. They also have available Taj mahal tour guide for only 250INR. You'll have to book the ticket to join. It was an amazing and seamless overnight stay. I'm so happy I chose this place.”
Bardzo dobry
Oceny: 7
8,4/10
1 noc
Od 2 USD
Sprawdź dostępność
3
Hotele w: Tajganj,Agra
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Moustache Agra w mieście Agra znajdziesz się pięć minut samochodem od atrakcji takich jak Tadź Mahal i Centrum Kultury i Konferencji Kalakriti. Hostel znajduje się 1,1 km od atrakcji takiej jak Taj Nature Walk i 1,3 km od miejsca takiego jak Centrum Handlowe TDI. Do pokoju przylega taras, z którego roztacza się piękny widok. Dostępne są również takie udogodnienia rekreacyjne, jak rowery do wypożyczenia. Ten hostel oferuje udogodnienia takie jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, sala/salon gier i telewizor w holu. Udogodnienia biznesowe to bezpłatne czasopisma w holu, usługi pralni chemicznej oraz recepcja całodobowa. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 15 klimatyzowanych pokojach. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem. Wyposażenie łazienki: prysznic i bidety. Udogodnienia obejmują wentylatory oraz sprzątanie codziennie.

„They took care good, but one problem is the water in washroom is not properly”
Oceny: 5
5,3/10
1 noc
Od 6 USD
Sprawdź dostępność
99+
Hotel w pobliżu: Taj Ganj,Agra
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Joey's Hostel Agra w mieście Agra (Taj Ganj) zamieszkasz 10 minut piechotą od atrakcji takich jak Tadź Mahal i Meczet Jawab. Hostel znajduje się 2,3 km od atrakcji takiej jak Centrum Kultury i Konferencji Kalakriti i 2,4 km od miejsca takiego jak Taj Nature Walk. Ten hostel oferuje udogodnienia takie jak wyznaczone miejsca dla palących. Hostel: znajduje się tutaj restauracja The Hippie Cafe, gdzie wydawane są posiłki takie jak obiad i kolacja. Jedzenie i picie serwują również miejsca takie jak kawiarnia i do Twojej dyspozycji pozostaje także obsługa pokojowa (w określonych godzinach). Codziennie hotel oferuje bezpłatne przyjęcie. Śniadanie w formie bufetu jest podawane codziennie od 7:30 do 11 za opłatą. Udogodnienia biznesowe to usługi pralni chemicznej, recepcja całodobowa oraz przechowalnia bagażu. Poczuj się jak w domu w 50 pokojach. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem. Wyposażenie łazienki: prysznic. Udogodnienia obejmują sprzątanie codziennie oraz żelazka i deski do prasowania na życzenie.

„If you are not too demanding, it offers everything you need for a short stay in Agra, overall we had a good time and the room was quite clean. Good rooftop with Taj Mahal view!!!”
Świetny
Oceny: 40
9,1/10
1 noc
Od 3 USD
Sprawdź dostępność
26
Hotele w: Tajganj,Agra
Obiekt Bedweiser Backpackers Hostel, usytuowany w miejscowości Agra, oferuje wspólny salon, bezpłatny prywatny parking oraz taras. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Tadż Mahal – 1,9 km. Do dyspozycji Gości przygotowano takie udogodnienia, jak restauracja, obsługa pokoju, całodobowa recepcja oraz bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach. Na miejscu zapewniono wieczorną rozrywkę oraz bankomat. W każdej opcji zakwaterowania w obiekcie znajduje się prywatna łazienka z prysznicem, a niektóre opcje zakwaterowania wyposażone są w sejf. W każdym pokoju w obiekcie zapewniono prywatną łazienkę. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Stacja kolejowa Agra Cantonment – 7,8 km, Czerwony Fort – 5 km. Lotnisko Lotnisko Agra znajduje się 10 km od obiektu.

„The overall experience is good. It’s in a perfect location and walking distance from the East gate of Tajmahal. The staffs are very friendly. ”
Bardzo dobry
Oceny: 72
8,1/10
1 noc
Od 4 USD
Sprawdź dostępność
25
Hotele w: Tajganj,Agra
Friends Guest House and Hostel provides flawless service and all the necessary facilities for visitors.Share your photos and respond to emails at your convenience, thanks to the free Wi-Fi internet access offered by hostel.Should you require transportation to or from the airport, hostel is able to organize it prior to your arrival date. Taxi offerings at the hostel enhance the ease of discovering Agra. Visitors can take advantage of complimentary parking directly at the hostel. The accommodating team at the reception will aid you with amenities such as luggage storage. Traveling with minimal luggage is achievable at Friends Guest House and Hostel due to the hostel's laundry service ensuring your garments stay fresh. Room amenities like room service and daily housekeeping contribute to making a perfect selection for your stay. Smoking is limited to specified smoking zones. Each accommodation at Friends Guest House and Hostel is thoughtfully created and adorned to provide visitors with a comfortable, home-like atmosphere. In certain rooms, the hostel offers linen service and air conditioning for guest convenience and satisfaction. At Friends Guest House and Hostel, the uniquely tailored rooms provide a configuration choice resembling a balcony or terrace. Experience the delight of a fresh morning by savoring excellent coffee at the cafe situated within hostel. Should you prefer not to venture out for a meal, the enticing culinary choices at hostel are always available for your satisfaction.No matter your specific dietary needs, rest assured that Friends Guest House and Hostel provides an array of halal choices to ensure your dining experience is nothing short of delightful.

„特に問題なく過ごすことができた。近くにスタバもあってタージマハルも近くてとても良かった。居心地が良くとてもよく眠れた。”
Bardzo dobry
Oceny: 18
8,9/10
1 noc
Od 7 USD
Sprawdź dostępność
99+
Hotele w: Tajganj,Agra
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Taj Street Hostel w mieście Agra (Taj Ganj) zamieszkasz 10 minut samochodem od atrakcji takich jak Tadź Mahal i Centrum Handlowe TDI. Hotel znajduje się 3,1 km od atrakcji takiej jak Centrum Kultury i Konferencji Kalakriti i 3,5 km od miejsca takiego jak Meczet Jawab. Do pokoju przylegają taras i ogród, z których roztacza się piękny widok. Dostępne są również takie udogodnienia rekreacyjne, jak centrum fitness. Ten hotel oferuje również takie udogodnienia jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i pomoc w organizacji biletów/wycieczek. Udogodnienia biznesowe to bezpłatne czasopisma w holu, usługi pralni chemicznej oraz recepcja całodobowa. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 67 pokojach, których wyposażenie to telewizor LED. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem. Prywatna łazienka — wyposażenie: prysznic, prysznic z deszczownicą i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują rolety lub zasłony zaciemniające i drukarki oraz sprzątanie codziennie.

„Posto pulito e ben tenuto. Ho soggiornato nel dormitorio misto con 6 letti. Il bagno è privato, condiviso tra le 6 persone, ed è composto da wc e doccia insieme. La pulizia è giornaliera, e sono disponibili carta igienica e salviette di carta. Il letto è comodo e dotato di una lampadina, una presa di corrente vicino al cuscino e un piccolo ripiano dove appoggiare le proprie cose. Il check-in è stato rapido e il proprietario è gentile e disponibile. A soli 10 minuti a piedi dal Taj Mahal, ottima qualità prezzo. Una buona scelta per un soggiorno semplice e confortevole!”
Świetny
Oceny: 11
9,0/10
1 noc
Od 9 USD
Sprawdź dostępność
19
Hotele w: Tajganj,Agra
Obiekt Good Vibes Hotel położony jest w miejscowości Agra i zapewnia ogród, wspólny salon, taras oraz bar. Do dyspozycji Gości przygotowano takie udogodnienia, jak restauracja, całodobowa recepcja, bankomat oraz bezpłatne Wi-Fi. Na terenie hostelu dostępny jest bezpłatny prywatny parking. Goście mogą też skorzystać z wypożyczalni rowerów, aby pozwiedzać okolicę. W każdej opcji zakwaterowania w obiekcie znajduje się prywatna łazienka z prysznicem, a niektóre opcje zakwaterowania wyposażone są w sejf. W każdym pokoju w obiekcie zapewniono prywatną łazienkę i pościel. Serwowane jest śniadanie w formie bufetu, kontynentalne i pełne angielskie/irlandzkie. Okolica jest popularna wśród miłośników jazdy na rowerze. W obiekcie działa wypożyczalnia samochodów. Lotnisko Lotnisko Agra znajduje się 10 km od obiektu.
Bardzo dobry
1 ocena
8,4/10
1 noc
Od 9 USD
Sprawdź dostępność
50
Hotele w: Tajganj,Agra
Obiekt Big Brother hostel Hotel znajduje się w miejscowości Agra w regionie Uttar Pradesh i oferuje taras. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Tadż Mahal – 1,4 km, Stacja kolejowa Agra Cantonment – 6,6 km. Do dyspozycji Gości przygotowano takie udogodnienia, jak restauracja, wspólny salon, obsługa pokoju oraz bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach. Na terenie obiektu znajduje się prywatny parking. W pokojach zapewniono prywatną łazienkę z prysznicem i kapciami. Wybrane opcje zakwaterowania mają również balkon. W każdym pokoju w obiekcie zapewniono część wypoczynkową. W hostelu działa wypożyczalnia rowerów i wypożyczalnia samochodów. Okolica jest popularna wśród miłośników jazdy na rowerze. Pracownicy całodobowej recepcji, którzy mówią w języku angielskim i hindi, służą pomocą przez cały dzień. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Czerwony Fort – 4,5 km, Jama Masjid – 4,6 km. Lotnisko Lotnisko Agra znajduje się 9 km od obiektu.

„Рекомендую! Приехала в Агру глубоко за полночь, меня радушно встретил хозяин, все рассказал/показал. В номере была одна. Горячая вода есть, душ просторный. Постельное белье не новое, но чистое! Позволили оставить вещи в отеле до вечера 👍”
Bardzo dobry
Oceny: 2
8,8/10
1 noc
Od 7 USD
Sprawdź dostępność
9
Hotele w: Lohamandi,Agra
W czasie pobytu w obiekcie takim jak COMFORT HOME STAY w mieście Agra znajdziesz się 15 minut samochodem od atrakcji takich jak Tadź Mahal i Chhatri Radży Jaswant Singha. Hostel znajduje się 3,8 km od atrakcji takiej jak Grobowiec Akbara i 3,9 km od miejsca takiego jak Grobowiec Mariam. Dostępne udogodnienia to bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i obsługa portierska. Apetyt gości obiektu COMFORT HOME STAY zaspokoi restauracja. Śniadanie w formie bufetu jest podawane codziennie od 8 do 10:30 za opłatą. Udogodnienia biznesowe to recepcja całodobowa, przechowalnia bagażu oraz pralnia. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 14 pokojach. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem. Prywatna łazienka — wyposażenie: prysznic, bezpłatne przybory toaletowe i kapcie. Udogodnienia obejmują sejfy i biurka oraz telefon (bezpłatne połączenia telefoniczne miejscowe).
2,0/10
1 noc
Od 8 USD
Sprawdź dostępność
19
Hotel w pobliżu: Taj Ganj,Agra
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Hotel Olive Tree w mieście Agra (Taj Ganj) zamieszkasz 10 minut samochodem od atrakcji takich jak Tadź Mahal i Centrum Handlowe TDI. Hotel znajduje się 2 km od atrakcji takiej jak Centrum Kultury i Konferencji Kalakriti i 3 km od miejsca takiego jak Taj Nature Walk. Apetyt gości obiektu Hotel Olive Tree zaspokoi restauracja. Śniadanie na zamówienie jest podawane codziennie od 8 do 10 za opłatą. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 7 pokojach, których wyposażenie to telewizor LED. Rozrywkę zapewni telewizja satelitarna. Udogodnienia obejmują bezpłatna woda butelkowana i wentylatory pod sufitem oraz sprzątanie codziennie.
Oceny: 2
6,2/10
1 noc
Od 14 USD
Sprawdź dostępność
Zobacz wszystkie Hostels w mieście Agra

Często zadawane pytania

Które obiekty typu Hostels są popularne w mieście Agra?

Zarówno podróżujący służbowo, jak i prywatnie do miasta Agra chętnie wybierają Joey's Hostel Agra (od 3 USD), Joey's Hostel Agra - 200m from Taj Mahal (od 4 USD) i Zostel Agra (od 5 USD) .

Ile wynosi średnia cena za obiekt typu Hostels w mieście Agra?

Średnia cena za obiekt typu Hostels w mieście Agra w dni powszednie wynosi 25 USD, a w weekendy (od piątku do soboty) 26 USD.

Które obiekty typu Hostels w mieście Agra mają bar?

Które obiekty typu Hostels w mieście Agra oferują parking?

Które obiekty typu Hostels w mieście Agra akceptują zwierzęta?

Jakie oferty są dostępne na obiekty typu Hostels w mieście Agra?

Trip.com oferuje różne promocje i rabaty na Hostels. Sprawdź dostępne oferty na stronie promocji w serwisie Trip.com.

Hostels w mieście Agra – informacje

Liczba hoteli11
Liczba opinii171
Najwyższa cena127 USD
Najniższa cena16 USD
Średnia cena (weekend)26 USD
Średnia cena (dni powszednie)25 USD