1600 sf 2 Bd 2 Bath in Old Litchfield by Wigwam
Wybierz datę
-
Wybierz datę
1 doba
1600 sf 2 Bd 2 Bath in Old Litchfield by Wigwam

1600 sf 2 Bd 2 Bath in Old Litchfield by Wigwam

Gospodarz prywatny
Pokaż na mapie
Pełny adres będzie widoczny po zarezerwowaniu
Wyrównujemy ceny
Kluczowe atuty
Taras
Piesze wędrówki
Wędkarstwo
Boisko do koszykówki
Pole golfowe
+2 więcej
Udogodnienia
Wszystkie udogodnienia
Opis obiektu
Pokaż więcej
Oceny z innego serwisu
Czystość10,0
Udogodnienia10,0
Otoczenie10,0
Obsługa10,0
Otoczenie
Zobacz na mapie
8

2 Bedrooms Private Vacation Home

Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Refrigerator
TV
Wi-Fi in room
Szczegóły pokoju
Sprawdź dostępność

Zweryfikowane opinie
Średnia podobnych obiektów w: Litchfield Park

Udogodnienia

Regulamin obiektu

Godziny zameldowania i wymeldowania
Zameldowanie: po 16:00
Wymeldowanie: przed 10:00
Zasady dotyczące dzieci
Dzieci w każdym wieku są mile widziane w tym obiekcie.
Za dzieci korzystające z łóżek dostępnych w pokoju mogą obowiązywać dodatkowe opłaty. Podaj liczbę dzieci, aby uzyskać dokładniejszą cenę.

Łóżeczka niemowlęce i dodatkowe łóżka
Poproś hotel o szczegółowe informacje na temat zasad łóżeczek niemowlęcych i dodatkowych łóżek.

Wymagania dotyczące wieku
Główny gość, który się zamelduje, musi mieć min. 25 lat(a).

Zarządzane przez prywatnego gospodarza
Ten obiekt jest zarządzany przez prywatnego gospodarza. Jest to osoba, która wynajmuje jeden lub kilka obiektów w celach niezwiązanych z jej zawodem lub działalnością biznesową.

Informacje prawne
Ten obiekt jest zarządzany przez prywatnego gospodarza. Gospodarz prywatny to osoba wynajmująca jeden lub więcej obiektów w celach niezwiązanych z jej działalnością gospodarczą, handlową lub zawodową. Prywatni gospodarze nie są uznawani za przedsiębiorców, a prawo konsumenckie UE może ich nie obejmować.

Gospodarz obiektu

Bob Mullaney
Język: angielski

Informacje o obiekcie

Powyższe informacje zostały przekazane przez gospodarza. Można się z nim skontaktować bezpośrednio, jeśli masz jakiekolwiek pytania. Gospodarz ponosi wszelką odpowiedzialność prawną w związku z tymi informacjami.

Być może zastanawiasz się, czy...

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w 1600 sf 2 Bd 2 Bath in Old Litchfield by Wigwam?

W 1600 sf 2 Bd 2 Bath in Old Litchfield by Wigwam zameldowanie jest możliwe od 16:00, a wymeldowania do 10:00.

Ile kosztuje pobyt w 1600 sf 2 Bd 2 Bath in Old Litchfield by Wigwam?

Ceny w 1600 sf 2 Bd 2 Bath in Old Litchfield by Wigwam mogą ulec zmianie w zależności od terminu, zasad hotelu i innych czynników. Aby zobaczyć ceny, podaj daty pobytu.

Jak dotrzeć z najbliższego lotniska do 1600 sf 2 Bd 2 Bath in Old Litchfield by Wigwam?

Najbliższe lotnisko to Port lotniczy Phoenix-Sky Harbor, a odległość wynosi około 30 min (38,3km) samochodem od hotelu.

Jakie zasady anulowania obowiązują w 1600 sf 2 Bd 2 Bath in Old Litchfield by Wigwam?

Zasady anulowania w 1600 sf 2 Bd 2 Bath in Old Litchfield by Wigwam zależą od rodzaju pokoju i zasad rezerwacji.

Informacje o obiekcie

Najbliższe lotniskoPhoenix Sky Harbor International Airport
Odległość od lotniska41.21KM
Najbliższa stacja kolejowaUnion Station
Odległość od stacji kolejowej32.48KM
Liczba gwiazdek hotelu4