Lehigh County

Lehigh County Motels

Podaj termin, aby sprawdzić najnowsze informacje o cenach i dostępności w przypadku hoteli Motels w mieście Lehigh County.

Przesuń w dół, aby zobaczyć więcej
Filtruj według:
Liczba gwiazdek hotelu
≤2345
Ocena użytkowników
Niesamowity 9+Świetny 8+Dobry 7+Przyjemny 6+

Popularne hotele Motels w Lehigh County

Zobacz nasze Motels w mieście Lehigh County
Najpopularniejsze
Najniższa cena
Blisko centrum
Najwyżej oceniane
52
Hotele w: Lehigh County
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Super 8 by Wyndham Kutztown/Allentown Area w mieście Kutztown znajdziesz się 15 minut samochodem od atrakcji takich jak Wesołe miasteczko i park wodny Dorney Park & Wildwater Kingdom i Park Weisenberg. Motel znajduje się 5,4 km od atrakcji takiej jak Winiarnia Stoney Run i 6,4 km od miejsca takiego jak Winiarnia Pinnacle Ridge. Dostępne udogodnienia to bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, telewizor w holu oraz automat. Hotel oferuje bezpłatne śniadanie kontynentalne codziennie od 6 do 9. Udogodnienia biznesowe to bezpłatny przewodowy dostęp do internetu, recepcja całodobowa oraz pralnia. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 37 pokojach, których wyposażenie to lodówka i telewizor płaskoekranowy. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Wyposażenie łazienki: wanna połączona z prysznicem. Udogodnienia obejmują biurka i kuchenki mikrofalowe oraz telefon (bezpłatne połączenia telefoniczne miejscowe).
Oceny: 100
6,9/10
1 noc
Od 242 AED
Sprawdź dostępność
49
Hotele w: Lehigh County
Położony w mieście Coopersburg, Executive Inn Coopersburg znajduje się 15 minut samochodem od atrakcji takich jak Lehigh University i Zabytkowy hotel Bethlehem. Motel znajduje się 13,4 km od atrakcji takiej jak Biuro informacji turystycznej Historic Bethlehem i 14,1 km od miejsca takiego jak SteelStacks. Do pokoju przylega ogród, z którego roztacza się piękny widok. Dostępne są również takie udogodnienia, jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i obsługa portierska. Udogodnienia biznesowe to recepcja całodobowa, pralnia oraz dystrybutor wody. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 34 klimatyzowanych pokojach. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Udogodnienia obejmują telefon i biurka oraz sprzątanie codziennie.
Oceny: 50
6,2/10
1 noc
Od 232 AED
Sprawdź dostępność
39
Hotele w: Lehigh County
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Red Roof Inn Allentown South w mieście Allentown (South Side), zamieszkasz 15 minut samochodem od atrakcji takich jak Wesołe miasteczko i park wodny Dorney Park & Wildwater Kingdom i Kasyno Wind Creek Bethlehem. Hotel znajduje się 13,5 km od atrakcji takiej jak Lehigh University i 0,1 km od miejsca takiego jak Dolina Lehigh. Dostępne udogodnienia to bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i automat. Udogodnienia biznesowe to recepcja całodobowa, pralnia oraz bankomat i/lub usługi bankowe. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 37 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to lodówka i telewizor płaskoekranowy. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Wyposażenie łazienki: wanny lub prysznice i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują biurka i kuchenki mikrofalowe oraz telefon (bezpłatne połączenia telefoniczne miejscowe).

„We got a quite and clean room here, no smoking in the building, It is nice for a day rest during a long drive.”
Oceny: 101
7,3/10
1 noc
Od 239 AED
Sprawdź dostępność
96
Hotele w: Lehigh County
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Super 8 by Wyndham Allentown w mieście Allentown (Eastside) zamieszkasz 10 minut samochodem od miejsc takich jak Lehigh University i Kasyno Wind Creek Bethlehem. Hotel znajduje się 10,9 km od atrakcji takiej jak Wesołe miasteczko i park wodny Dorney Park & Wildwater Kingdom i 0,1 km od miejsca takiego jak Dolina Lehigh. Dostępne udogodnienia to bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, telewizor w holu oraz automat. Hotel oferuje bezpłatne śniadanie na wynos codziennie. Udogodnienia biznesowe to ekspresowe zameldowanie, ekspresowe wymeldowanie oraz recepcja całodobowa. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 69 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to kuchenka mikrofalowa. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Wyposażenie łazienki: bezpłatne przybory toaletowe i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują biurka i bezpłatne czasopisma codzienne oraz bezpłatne łóżeczka dziecięce na życzenie.

„Had a great stay”
Oceny: 99
4,3/10
1 noc
Od 222 AED
Sprawdź dostępność
47
Hotele w: Lehigh County
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Red Roof Inn Allentown Airport w mieście Allentown zamieszkasz 15 minut samochodem od miejsca takiego jak Wesołe miasteczko i park wodny Dorney Park & Wildwater Kingdom i Lehigh University. Hotel znajduje się 9,6 km od atrakcji takiej jak Kasyno Wind Creek Bethlehem i 29,4 km od miejsca takiego jak Ośrodek Blue Mountain. Dostępne udogodnienia to bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i automat. Udogodnienia biznesowe to ekspresowe wymeldowanie, recepcja całodobowa oraz pralnia. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 115 pokojach, których wyposażenie to telewizor płaskoekranowy. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Udogodnienia obejmują biurka i rolety lub zasłony zaciemniające oraz telefon (bezpłatne połączenia telefoniczne miejscowe).

„Muy bueno no me quejo siempre amables y limpio”
Oceny: 99
6,8/10
1 noc
Od 217 AED
Sprawdź dostępność
26
Hotele w: Lehigh County
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Knights Inn Center Valley znajdziesz się w samym centrum miasta Center Valley, 15 minut samochodem od miejsc takich jak Wesołe miasteczko i park wodny Dorney Park & Wildwater Kingdom i Kasyno Wind Creek Bethlehem. Motel znajduje się 10,9 km od atrakcji takiej jak Lehigh University i 12,5 km od miejsca takiego jak Stadion Coca-Cola Park. Apetyt gości obiektu Knights Inn Center Valley zaspokoi restauracja. Udogodnienia biznesowe to recepcja całodobowa i kawa/herbata w części wspólnej. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 29 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to lodówka i kuchenka mikrofalowa. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Wyposażenie łazienki: wanna połączona z prysznicem i bezpłatne przybory toaletowe. Udogodnienia obejmują zestawy do parzenia kawy i herbaty oraz telefon (bezpłatne połączenia telefoniczne miejscowe).
Oceny: 18
4,7/10
1 noc
Od 224 AED
Sprawdź dostępność
61
Hotele w: Lehigh County
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Knights Inn Allentown w mieście Allentown zamieszkasz niedaleko lotniska, 15 minut samochodem od atrakcji takich jak Wesołe miasteczko i park wodny Dorney Park & Wildwater Kingdom i Lehigh University. Hotel znajduje się 10,9 km od atrakcji takiej jak Kasyno Wind Creek Bethlehem i 29,9 km od miejsca takiego jak Ośrodek Blue Mountain. Dostępne udogodnienia to bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, telewizor w holu oraz automat. Udogodnienia biznesowe to ekspresowe zameldowanie, usługi pralni chemicznej oraz recepcja całodobowa. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 100 pokojach, których wyposażenie to lodówka i telewizor płaskoekranowy. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Prywatna łazienka — wyposażenie: wanna połączona z prysznicem, bezpłatne przybory toaletowe i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują sejfy i biurka oraz telefon (bezpłatne połączenia telefoniczne miejscowe).

„Very clean and pleasant people I recommend it ”
Oceny: 100
6,1/10
1 noc
Od 240 AED
Sprawdź dostępność
55
Hotele w: Lehigh County
W samym centrum miasta Allentown, Allenwood Motel znajduje się 10 minut samochodem od atrakcji takich jak Muhlenberg College i Wesołe miasteczko i park wodny Dorney Park & Wildwater Kingdom. Motel znajduje się 6,7 km od atrakcji takiej jak Hale targowe w Allentown i 9,4 km od miejsca takiego jak Arena PPL Center. Do pokoju przylega ogród, z którego roztacza się piękny widok. Dostępne są również takie udogodnienia, jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i teren piknikowy. W obiekcie Allenwood Motel apetyt gości zaspokoi bar zakąskowy/delikatesy. Udogodnienia biznesowe to recepcja całodobowa, kawa/herbata w części wspólnej oraz automat. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 22 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to lodówka i kuchenka mikrofalowa. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a 43-cal. telewizor płaskoekranowy i telewizja kablowa — rozrywkę. Wyposażenie łazienki: wanna połączona z prysznicem i bezpłatne przybory toaletowe. Udogodnienia obejmują biurka oraz telefon (bezpłatne połączenia telefoniczne miejscowe).
Oceny: 17
6,2/10
1 noc
Od 331 AED
Sprawdź dostępność
Zobacz wszystkie Motels w mieście Lehigh County

Często zadawane pytania

Które obiekty typu Motels są popularne w mieście Lehigh County?

Zarówno podróżujący służbowo, jak i prywatnie do miasta Lehigh County chętnie wybierają Knights Inn Center Valley (od 230 AED), Red Roof Inn Allentown South (od 266 AED) i Red Roof Inn Allentown Airport (od 227 AED) .

Ile wynosi średnia cena za obiekt typu Motels w mieście Lehigh County?

Średnia cena za obiekt typu Motels w mieście Lehigh County w dni powszednie wynosi 295 AED, a w weekendy (od piątku do soboty) 354 AED.

Które obiekty typu Motels w mieście Lehigh County oferują śniadania?

Które obiekty typu Motels w mieście Lehigh County oferują parking?

Jakie oferty są dostępne na obiekty typu Motels w mieście Lehigh County?

Trip.com oferuje różne promocje i rabaty na Motels. Sprawdź dostępne oferty na stronie promocji w serwisie Trip.com.

Motels w mieście Lehigh County – informacje

Liczba hoteli8
Liczba opinii580
Najwyższa cena655 AED
Najniższa cena309 AED
Średnia cena (weekend)354 AED
Średnia cena (dni powszednie)295 AED