Travis County

Travis County Motels

Podaj termin, aby sprawdzić najnowsze informacje o cenach i dostępności w przypadku hoteli Motels w mieście Travis County.

Przesuń w dół, aby zobaczyć więcej
Filtruj według:
Liczba gwiazdek hotelu
≤2345
Ocena użytkowników
Niesamowity 9+Świetny 8+Dobry 7+Przyjemny 6+

Popularne hotele Motels w Travis County

Zobacz nasze Motels w mieście Travis County
Najpopularniejsze
Najniższa cena
Blisko centrum
Najwyżej oceniane
47
Hotel w pobliżu: Austin City Center,Austin
The Super 8 Austin DowntownCapitol Area is located on I-35 overlooking downtown and facing the Frank Erwin Center which hosts most of Austin s major concerts state and college basketball and city-wide events. Within walking distance or short cab ride is the famed Sixth Street Warehouse and Music District downtown s burgeoning business district the Austin Convention Center and the University of Texas which includes Darrell K Royal Memorial Stadium and the UT UFCU DISCH-Falk Baseball Stadium and Bob Bullock Museum. Brackenridge Hospital Texas Premier Trauma and Teaching Facility is a few blocks away. Lady Bird Lake runs through the heart of the city and Barton Springs Pools is just 3 miles. Take the Duck driving tour at the information center on Sixth Street and Brazos which takes to the water in a converted vintage army transport or choose the fun and fast two wheeled Sequa Rolling Tour of downtown. Austin Bergstrom International Airport is 20 minutes away via taxi or super shuttle. All rooms have microfridges hairdryers iron and ironing boards coffee makers and free high speed Internet access. There is a seasonal outdoor pool. We also offer free parking free local calls guest laundry and 24 hour front desk. We serve a free light breakfast item together with your choice of coffee tea and juice. There is also a small business center in the lobby area for your convenience. There will be a 150USD cleaning fee penalty if found smoking in the rooms. ADA defined service animals are welcome at this hotel. Sorry no other pets are allowed.

„Цена качество. Пешком 15 минут то центра. Большая парковка”
Oceny: 118
7,1/10
1 noc
Od 62 USD
Sprawdź dostępność
99+
Hotele w: Travis County
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Austin Motel znajdziesz się w samym centrum miasta Austin bardzo blisko atrakcji takiej jak Aleja South Congress i 13 minut spacerem od miejsca takiego jak Lady Bird Lake. Motel znajduje się 2 km od atrakcji takiej jak Sixth Street i 3,5 km od miejsca takiego jak Park Zilkera. Do pokoju przylega ogród, z którego roztacza się piękny widok. Dostępne są również takie udogodnienia rekreacyjne, jak basen odkryty. Ten motel oferuje również udogodnienia takie jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, obsługa portierska i sklepy z pamiątkami i czasopismami. Goście obiektu Austin Motel mogą zjeść pyszny posiłek w restauracji Joann's Fine Foods. Chcesz się zrelaksować? Wypocznij w jednym z naszych 2 barów/salonów klubowych. Udogodnienia biznesowe to przechowalnia bagażu i kawa/herbata w części wspólnej. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 41 pokojach. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem. Prywatna łazienka — wyposażenie: wanny lub prysznice, bezpłatne przybory toaletowe i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują telefon (bezpłatne połączenia telefoniczne miejscowe) oraz sprzątanie na życzenie.

„Great location along south congress! Awesome staff, clean and cozy room. Clean!! Love the pool as well. Will definitely consider again when in Austin!!”
Świetny
Oceny: 101
9,1/10
1 noc
Od 152 USD
Sprawdź dostępność
50
Hotele w: Travis County
W czasie pobytu w obiekcie Super 8 by Wyndham Austin University/Downtown Area w mieście Austin (Austin – północ centrum) znajdziesz się pięć minut samochodem od atrakcji takich jak Biblioteka Prezydencka Lyndona B. Johnsona i Muzeum Historii Stanu Teksas im. Boba Bullocka. Motel znajduje się 5 km od atrakcji takiej jak University of Texas at Austin i 5,6 km od miejsca takiego jak Wieżowiec Uniwersytetu Teksasu. Udogodnienia rekreacyjne to basen odkryty. Dostępne są również takie udogodnienia, jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i telewizor w holu. Ten motel oferuje również udogodnienia takie jak teren piknikowy, grill i automat. Hotel oferuje bezpłatne śniadanie na wynos codziennie od 6 do 9. Udogodnienia biznesowe to centrum biznesowe, ekspresowe wymeldowanie oraz bezpłatne czasopisma w holu. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 141 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to lodówka i kuchenka mikrofalowa. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Wyposażenie łazienki: prysznic i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują sejfy i biurka oraz telefon (bezpłatne połączenia telefoniczne miejscowe).

„The hotel itself was a bit old, but good enough for a quick stay. The staffs were very friendly and helpful! And it’s strategically located close to the town. Overall, it was a pretty okay stay.”
Oceny: 104
5,6/10
1 noc
Od 51 USD
Sprawdź dostępność
35
Hotele w: Travis County
Welcome to Americas Best Value Inn Austin-University located in the state capitol of Texas and the live music capitol of the world. Visit the historic Governors Mansion- which has been the official home of every Texas governor since 1856. Take a tour with the family on the Austin Duck Adventures or a day at Kiddie Acres Amusement Park. Spend a day at the Bright Leaf State Natural Area- Walnut Creek Natural Preserve- and Zilker Botanical Gardens. After a fun day in Austin- guests can enjoy a delicious meal at any of the local restaurants such as Burger Tex- Carrabbas Italian Grill- and Texas Land and Cattle Steak House. Americas Best Value Inn Austin offers unmatched value and convenience. Our 24-hour front desk staff will make you feel right at home. Our hotel offers an outdoor pool- exercise facility- and guest laundromat. Generous guest room amenities include free WiFi- microwave- mini-fridge- coffeemaker- clock radio- free local calls- data port- cable TV with HBO- iron/ ironing board- hairdryer- and sitting area. At Americas Best Value Inn Austin-University- Weve Got You Covered from the time you hit the road until your head hits the pillow.

„Medium”
Oceny: 103
6,6/10
1 noc
Od 47 USD
Sprawdź dostępność
27
Hotele w: Travis County
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Red Roof Inn & Suites Austin East - Manor w mieście Manor znajdziesz się 15 minut samochodem od atrakcji takich jak Moody Center i Pole golfowe ShadowGlen. Hotel znajduje się 21,4 km od atrakcji takiej jak University of Texas at Austin i 23,3 km od miejsca takiego jak Sixth Street. Dostępne udogodnienia to bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i automat. Udogodnienia biznesowe to recepcja całodobowa, pralnia oraz kawa/herbata w części wspólnej. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 47 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to lodówka i kuchenka mikrofalowa. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Wyposażenie łazienki: wanna połączona z prysznicem i bezpłatne przybory toaletowe. Udogodnienia obejmują biurka i żelazka i deski do prasowania oraz telefon (bezpłatne połączenia telefoniczne miejscowe).
Oceny: 60
7,3/10
1 noc
Od 77 USD
Sprawdź dostępność
43
Hotele w: Travis County
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Austin Motor Inn w mieście Austin (Walnut Forest) zamieszkasz 10 minut samochodem od miejsc takich jak Moody Center i Stadion Q2. Motel znajduje się 12,8 km od atrakcji takiej jak University of Texas at Austin i 14,7 km od miejsca takiego jak Sixth Street. Udogodnienia rekreacyjne to basen odkryty. Dostępne są również takie udogodnienia, jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i automat. Udogodnienia biznesowe to recepcja całodobowa, pralnia oraz automat. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 48 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to Telewizory Smart TV. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja cyfrowa — rozrywkę. Wyposażenie łazienki: wanny lub prysznice. Udogodnienia obejmują telefon oraz sprzątanie codziennie.
Oceny: 89
6,8/10
1 noc
Od 38 USD
Sprawdź dostępność
13
Hotele w: Travis County
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Skylite inn w mieście Austin (East Congress) znajdziesz się w odległości 3 minut samochodem od atrakcji takiej jak Aleja South Congress i 7 minut od miejsca takiego jak Sixth Street. Motel znajduje się 9,1 km od atrakcji takiej jak University of Texas at Austin i 8,2 km od miejsca takiego jak Park Zilkera. Recepcja jest czynna w określonych godzinach. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 62 pokojach, których wyposażenie to kuchenka mikrofalowa.
Dobry
Oceny: 50
7,6/10
1 noc
Od 54 USD
Sprawdź dostępność
59
Hotele w: Travis County
W czasie pobytu w obiekcie takim jak The Heart of Texas Motel w mieście Austin (Oak Hill) zamieszkasz 10 minut samochodem od miejsc takich jak Park Zilkera i Sixth Street. Motel znajduje się 12,9 km od atrakcji takiej jak University of Texas at Austin i 13,4 km od miejsca takiego jak Moody Center. Dostępne udogodnienia to bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i automat. Udogodnienia biznesowe to bezpłatny przewodowy dostęp do internetu i automat. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 30 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to lodówka i kuchenka mikrofalowa. Bezpłatny przewodowy i bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Wyposażenie łazienki: wanna połączona z prysznicem i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują telefon i zestawy do parzenia kawy i herbaty oraz sprzątanie codziennie.
Oceny: 39
7,0/10
1 noc
Od 62 USD
Sprawdź dostępność
11
Hotele w: Travis County
Położony w mieście Austin (East Riverside-Oltorf), obiekt Econo Lodge Austin South znajduje się pięć minut samochodem od atrakcji takich jak Lady Bird Lake i Aleja South Congress. Hotel znajduje się 3,2 km od atrakcji takiej jak St. Edward's University i 4,5 km od miejsca takiego jak Centrum Kongresowe. Udogodnienia rekreacyjne to basen odkryty. Dostępne są również takie udogodnienia, jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu. Hotel oferuje bezpłatne śniadanie kontynentalne codziennie od 6:30 do 9. Udogodnienia biznesowe to bezpłatny przewodowy dostęp do internetu, całodobowe centrum biznesowe oraz recepcja całodobowa. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 55 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to lodówka i telewizor płaskoekranowy. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Wyposażenie łazienki: wanna połączona z prysznicem, głębokie wanny i bezpłatne przybory toaletowe. Udogodnienia obejmują biurka i kuchenki mikrofalowe oraz telefon (bezpłatne połączenia telefoniczne miejscowe).

„Нормально отель. Главное спать и гулять все близко настояние. Неплохо”
Oceny: 105
6,2/10
Sprawdź dostępność
98
Hotele w: Travis County
Położony w mieście Austin (Georgian Acres), Budget Inn znajduje się 10 minut samochodem od atrakcji takich jak Stadion Q2 i University of Texas at Austin. Motel znajduje się 11,8 km od atrakcji takiej jak Kapitol stanu Teksas i 11,9 km od miejsca takiego jak Sixth Street. Udogodnienia rekreacyjne to basen odkryty. Dostępne są również takie udogodnienia, jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i automat. Udogodnienia biznesowe to recepcja całodobowa, pralnia oraz bankomat i/lub usługi bankowe. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 120 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to Telewizory Smart TV. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja cyfrowa — rozrywkę. Wyposażenie łazienki: wanna połączona z prysznicem. Udogodnienia obejmują biurka oraz telefon (bezpłatne połączenia telefoniczne miejscowe).
Oceny: 93
6,2/10
1 noc
Od 40 USD
Sprawdź dostępność
Zobacz wszystkie Motels w mieście Travis County

Zobacz opinie gości na temat hoteli w: Travis County

Zobacz wszystkie
Przeglądaj autentyczne oceny i opinie prawdziwych podróżników, które pomogą Ci znaleźć idealne zakwaterowanie
5,7/10
JJaromir StenkaJest ok , za te pieniądze , brak internetu WiFi to szkoda
Village Motor Inn

Village Motor Inn

Hotele w: Austin
Cena za noc od:42 USD
5,5/10
NNikunjLucy very good
HomeTowne Studios Austin

HomeTowne Studios Austin

Hotele w: Austin
Cena za noc od:48 USD

Często zadawane pytania

Które obiekty typu Motels są popularne w mieście Travis County?

Ile wynosi średnia cena za obiekt typu Motels w mieście Travis County?

Średnia cena za obiekt typu Motels w mieście Travis County w dni powszednie wynosi 111 USD, a w weekendy (od piątku do soboty) 137 USD.

Które obiekty typu Motels w mieście Travis County oferują basen?

W mieście Travis County istnieje wiele obiektów typu Motels z basenem. Super 8 by Wyndham Austin Downtown/Capitol Area (od 59 USD) jest bardzo popularny.

Jakie oferty są dostępne na obiekty typu Motels w mieście Travis County?

Trip.com oferuje różne promocje i rabaty na Motels. Sprawdź dostępne oferty na stronie promocji w serwisie Trip.com.

Motels w mieście Travis County – informacje

Liczba hoteli13
Liczba opinii1,116
Najwyższa cena96 USD
Najniższa cena96 USD
Średnia cena (weekend)137 USD
Średnia cena (dni powszednie)111 USD