Prawdziwe opinie podróżników o hotelach w: Peachtree Corners

10.0
Doskonała ocena społeczności
Prawdziwe i zweryfikowane opinie gości z całego świata
G

Gość

Podróżujący w interesach
Hampton Inn Peachtree Corners/Norcross ★★
"Bardzo fajny basen i wygodne położenie"
★★★★★
2026-04-30
A

Anonimowy użytkownik

Rodzina
Atlanta Marriott Peachtree Corners ★★★★
"Ładny stan, lokalizacja. Staff był bardzo miły. Śniadanie było naprawdę świetne."
★★★★★
2026-01-27
G

Gość

Inne
Studio 6 Suites Norcross, GA ★★
"Podobało mi się."
★★★★★
2025-12-03
G

Gość

Rodzina
Hilton Atlanta Northeast ★★★★
"Wszystko jest dobrze"
★★★★★
2026-05-26
T

TiannandibeiGTS

Podróżujący w interesach
Hyatt Place ATL Norcross Peachtree ★★★
"Świetna sytuacja."
★★★★★
2024-10-14

Peachtree Corners – informacje o podróży

Gniazdko elektryczne i napięcie

120V/Typ A/B

💵

Kurs wymiany

1 PLN ≈ 0.27 USD

💳

Płatność lokalna

Karty/ApplePay/Gotówka

📱

Łączność

Verizon/AT&T/T-Mobile

Więcej informacji o hotelach w mieście Peachtree Corners

Typ danych

Szczegóły

Liczba opinii

606

Liczba hoteli

9

Średnia cena (dni powszednie)

622 zł

Średnia cena (weekend)

630 zł

Popularny hotel

Hilton Atlanta Northeast

Popularna okolica

Peachtree Corners

Pytania i odpowiedzi dotyczące hoteli w mieście Peachtree Corners

Disclaimer: This article has been provided by an individual contributor or third party platform. If there is any discrepancy regarding the copyright, please contact us directly and we will delete the content immediately.