Extended Stay America Suites - Albuquerque - Rio Rancho Blvd
Wybierz datę
-
Wybierz datę
1 doba
Extended Stay America Suites - Albuquerque - Rio Rancho Blvd

Extended Stay America Suites - Albuquerque - Rio Rancho Blvd

Pokaż na mapie
Wyrównujemy ceny
Kluczowe atuty
Apartament
Sala fitness
Idealna lokalizacja
Suszarka do ubrań
Grill
+2 więcej
Udogodnienia
Wszystkie udogodnienia
Opis obiektu
Pokaż więcej
Czystość6,9
Udogodnienia6,9
Otoczenie7,0
Obsługa7,0
Otoczenie
Zakupy: Latitudes
(210m)
Atrakcja: First Baptist Church of Rio Rancho
(460m)
Atrakcja: Haynes Community Center and Park
(260m)
Charakterystyczny obiekt: New Mexico Highlands University
(1,0km)
Atrakcja: New Life Church
(950m)
Atrakcja: Clearview Park
(1,2km)
Zobacz na mapie
1

1 Bedrooom King Non-Smoking

1 King bed
Non-smoking
Bathtub
Telephone
Wi-Fi in room
Szczegóły pokoju
Sprawdź dostępność
12

Deluxe Studio, Multiple Beds, Non Smoking

2 Double bed and 1 Sofa bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Refrigerator
Szczegóły pokoju
Sprawdź dostępność
1

King Suite Accessible Non Smoking

1 King bed
Non-smoking
Bathtub
Telephone
Wi-Fi in room
Szczegóły pokoju
Sprawdź dostępność
10

Queen Studio - Non-Smoking

1 Queen bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Refrigerator
Szczegóły pokoju
Sprawdź dostępność
11

Deluxe Studio, 1 Double Bed with Sofa Bed, Accessible, Non Smoking

1 Double bed and 1 Sofa bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Refrigerator
Szczegóły pokoju
Sprawdź dostępność
14

Deluxe Studio with 1 King Bed - Non-Smoking

1 King bed and 1 Sofa bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Refrigerator
Szczegóły pokoju
Sprawdź dostępność
5

Suite, 2 Double Beds, Non Smoking

2 Double bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Szczegóły pokoju
Sprawdź dostępność
1

King Suite - Non-Smoking

1 King bed
Non-smoking
Bathtub
Telephone
Wi-Fi in room
Szczegóły pokoju
Sprawdź dostępność
1

Deluxe Full Accessible Non-Smoking

1 Single bed
Non-smoking
Bathtub
Telephone
Wi-Fi in room
Szczegóły pokoju
Sprawdź dostępność
Ukryj rodzaje pokoju

Zweryfikowane opinie
Średnia podobnych obiektów w: Rio Rancho
Często wspominane w opiniach
Gość
2 stycznia 2024 r.
Great hotel for families with the extra space and kitchen area. The staff gave great customer service. Needs some updating but the price is reasonable so we would definitely stay here again.
Przetłumacz
Arturo
4 czerwca 2026 r.
Great hotel and staff, however, breakfast was not provided, only coffee. Otherwise great stay.
Przetłumacz
Howard
8 maja 2026 r.
Barking dogs were an issue when owners went out and left pets behind. Breakfast should not be called breakfast. Coffee and granola bar. Otherwise all was good. Not very soundproof, so use your earplugs.
Przetłumacz
Ralph
27 maja 2026 r.
We chose this hotel because we were traveling with our dog and it states it was pet friendly.
Przetłumacz
Kathleen
4 maja 2026 r.
The place was convienient to other places we were driving to. The place wasn't very clean. The beds were comfortable. There was no housekeeping or fresh towels. Apparently, there was breakfast- no one told us. Large, barking dogs going in and out of the hotel & rooms. No one met us @ the front desk upon arrival, or any other time. We had to ring a bell & wait for a person to come out.
Przetłumacz
Megan
29 kwietnia 2026 r.
Very loud with vacantly, bed not fully furnished didn't have any blankets, pillows left on couch, window shade didn't work. No pool when the website said they had one.
Przetłumacz
Camille
27 kwietnia 2026 r.
Parking is Great,. I could see my vehicle from my room. I don't know what time breakfast was over, i missed it at 11.00. Staff as usual is Great!! Enjoy my stays always. Thanks for a great weekend.
Przetłumacz
Lucille
28 kwietnia 2026 r.
Did not have breakfast at the hotel. Parking was good. The room that we stayed in, Room 246 has a lot of ants on the bed (bedspread). I wanted to report it at checkout but there was no one at the front desk.
Przetłumacz
Nakita
26 kwietnia 2026 r.
Updated extended stay great for long stays. Staff quick to assist with any questions or concerns we had.
Przetłumacz

Udogodnienia

Restauracja

Regulamin obiektu

Godziny zameldowania i wymeldowania
Zameldowanie: 15:00–02:30 następnego dnia
Wymeldowanie: przed 11:00

Godziny pracy recepcji: całodobowo

Zasady dotyczące dzieci
Dzieci w każdym wieku są mile widziane w tym obiekcie.
Za dzieci korzystające z łóżek dostępnych w pokoju mogą obowiązywać dodatkowe opłaty. Podaj liczbę dzieci, aby uzyskać dokładniejszą cenę.

Łóżeczka niemowlęce i dodatkowe łóżka
Zasady dodatkowych łóżek i łóżeczek mogą zależeć od rodzaju pokoju. Zapoznaj się ze szczegółami typu pokoju, aby dowiedzieć się więcej.

Śniadanie
StylŻywność pakowana
Godziny otwarcia[pn - nd] 06:00-09:30 Otwarte
WiekOpłata
Dorosły
Skontaktuj się z hotelem
Opłata za dodatkowe śniadanie nie jest wliczona w cenę i należy ją uiścić oddzielnie w obiekcie.

Zasady kaucji
KaucjaWymagana kaucja
Metody pobrania kaucjiPobierana jest stała kwota w wysokości 200,00 USD (około 742,63 zł).
Metody wpłaty kaucjiTen obiekt akceptuje karty kredytowe
Zwrot kaucjiKaucja zostanie zwrócona na konto, z którego dokonano płatność w dniu wymeldowania.

Zwierzęta domowe
Zwierzęta domowe są akceptowane na życzenieDodatkowa opłata
Opłata: Skontaktuj się z obiektem, aby uzyskać szczegółowe informacje

Zwierzęta towarzyszące
Zwierzęta asystujące są akceptowane na życzenie

Wymagania dotyczące wieku
Główny gość, który się zamelduje, musi mieć min. 21 lat(a).

Płatność w hotelu

Informacje prawne
Ten obiekt jest zarządzany przez profesjonalnego gospodarza. Profesjonalni gospodarze to podmioty, które działają w celach związanych z prowadzoną przez siebie działalnością handlową, gospodarczą lub zawodową; są uznawani za przedsiębiorców na mocy przepisów UE.
Pokaż wszystko

Opis obiektu

Lokalna nazwa hotelu: Extended Stay America Suites - Albuquerque - Rio Rancho Blvd
  • Otwarte:2004
  • Liczba pokoi:109
Telefon:+1-505-8927900

Być może zastanawiasz się, czy...

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w Extended Stay America Suites - Albuquerque - Rio Rancho Blvd?

W Extended Stay America Suites - Albuquerque - Rio Rancho Blvd zameldowanie jest możliwe od 15:00-02:30, a wymeldowania do 11:00.

Czy zwierzęta są dozwolone w Extended Stay America Suites - Albuquerque - Rio Rancho Blvd?

Tak, zwierzęta domowe są zazwyczaj dozwolone w Extended Stay America Suites - Albuquerque - Rio Rancho Blvd, ale zawsze najlepiej zadzwonić wcześniej, aby to potwierdzić.

Ile kosztuje pobyt w Extended Stay America Suites - Albuquerque - Rio Rancho Blvd?

Ceny w Extended Stay America Suites - Albuquerque - Rio Rancho Blvd mogą ulec zmianie w zależności od terminu, zasad hotelu i innych czynników. Aby zobaczyć ceny, podaj daty pobytu.

Jak dotrzeć z najbliższego lotniska do Extended Stay America Suites - Albuquerque - Rio Rancho Blvd?

Najbliższe lotnisko to Port lotniczy Albuquerque, a odległość wynosi odległość w linii prostej od hotelu: 20,6km.

Jakie zasady anulowania obowiązują w Extended Stay America Suites - Albuquerque - Rio Rancho Blvd?

Zasady anulowania w Extended Stay America Suites - Albuquerque - Rio Rancho Blvd zależą od rodzaju pokoju i zasad rezerwacji.

Informacje o obiekcie

Najbliższe lotniskoAlbuquerque International Sunport
Odległość od lotniska39.23KM
Najbliższa stacja kolejowaLos Ranchos/Journal Center Rail Runner Station
Odległość od stacji kolejowej9.26KM
Średnia cena odPLN334
Liczba gwiazdek hotelu2