Studio Apartment Conte Split(Studio Apartment CONTE Split)
Wybierz datę
-
Wybierz datę
1 doba
1 pokój, 2 osoby dorosłe, 0 dzieci
Studio Apartment Conte Split
Studio Apartment Conte Split
Gospodarz prywatny
Studio Apartment CONTE Split
Pokaż na mapie
Wyrównujemy ceny
Kluczowe atuty
Usługa prania
Przyjazny zwierzętom
Darmowy parking
Ekspres do kawy
Możliwość gotowania na miejscu
Udogodnienia
Wszystkie udogodnienia
Opis obiektu
Pokaż więcej
9,1/10
Oceny z innego serwisu
Czystość9,1
Udogodnienia9,1
Otoczenie9,1
Obsługa9,1
Otoczenie
Lotnisko: Port lotniczy Split
(22,6km)
Pociąg: Split Predgrađe
(1,4km)
Pociąg: Split
(2,4km)
Charakterystyczny obiekt: Župa Pomoćnice Kršćana - Kman, Split
(260m)
Charakterystyczny obiekt: KiDS escape room Split - ROĐENDAONICA i IGRAONICA za djecu
(590m)
Zobacz na mapie
Pokoje
Udogodnienia
Zasady
Zweryfikowane opinieŚrednia podobnych obiektów w: Split
Udogodnienia
Regulamin obiektu
Godziny zameldowania i wymeldowania
Zameldowanie: 14:00–24:00
Wymeldowanie: 01:00–10:00.
Godziny pracy recepcji: całodobowo
Zasady dotyczące dzieci
Dzieci w każdym wieku są mile widziane w tym obiekcie.
Za dzieci korzystające z łóżek dostępnych w pokoju mogą obowiązywać dodatkowe opłaty. Podaj liczbę dzieci, aby uzyskać dokładniejszą cenę.
Łóżeczka niemowlęce i dodatkowe łóżka
W żadnym rodzaju pokoju nie ma możliwości dodania łóżeczek niemowlęcych oraz dodatkowych łóżek.
Zwierzęta domowe
Zwierzęta domowe są akceptowane.Za darmo
Wymagania dotyczące wieku
Główny gość, który się zamelduje, musi mieć min. 18 lat(a).
Zarządzane przez prywatnego gospodarza
Ten obiekt jest zarządzany przez prywatnego gospodarza. Jest to osoba, która wynajmuje jeden lub kilka obiektów w celach niezwiązanych z jej zawodem lub działalnością biznesową.
Informacje prawne
Ten obiekt jest zarządzany przez prywatnego gospodarza. Gospodarz prywatny to osoba wynajmująca jeden lub więcej obiektów w celach niezwiązanych z jej działalnością gospodarczą, handlową lub zawodową. Prywatni gospodarze nie są uznawani za przedsiębiorców, a prawo konsumenckie UE może ich nie obejmować.
Opis obiektu
Lokalna nazwa hotelu: Studio Apartment CONTE Split
- Liczba pokoi:1
Telefon:+385-98829683
Być może zastanawiasz się, czy...
Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w Studio Apartment Conte Split?
W Studio Apartment Conte Split zameldowanie jest możliwe od 14:00-24:00, a wymeldowania do 10:00.Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w Studio Apartment Conte Split?
Czy zwierzęta są dozwolone w Studio Apartment Conte Split?
Tak, zwierzęta domowe są zazwyczaj dozwolone w Studio Apartment Conte Split, ale zawsze najlepiej zadzwonić wcześniej, aby to potwierdzić.Czy zwierzęta są dozwolone w Studio Apartment Conte Split?
Czy Studio Apartment Conte Split oferuje śniadania?
Nie, Studio Apartment Conte Split nie oferuje śniadań. Czy Studio Apartment Conte Split oferuje śniadania?
Ile kosztuje pobyt w Studio Apartment Conte Split?
Ceny w Studio Apartment Conte Split mogą ulec zmianie w zależności od terminu, zasad hotelu i innych czynników. Aby zobaczyć ceny, podaj daty pobytu.Ile kosztuje pobyt w Studio Apartment Conte Split?
Jak dotrzeć z najbliższego lotniska do Studio Apartment Conte Split?
Najbliższe lotnisko to Port lotniczy Split, a odległość wynosi około 26 min (22,6km) samochodem od hotelu.Jak dotrzeć z najbliższego lotniska do Studio Apartment Conte Split?
Jakie zasady anulowania obowiązują w Studio Apartment Conte Split?
Zasady anulowania w Studio Apartment Conte Split zależą od rodzaju pokoju i zasad rezerwacji.Jakie zasady anulowania obowiązują w Studio Apartment Conte Split?
Informacje o obiekcie
| Najbliższe lotnisko | Split Airport |
|---|---|
| Odległość od lotniska | 22.64KM |
| Najbliższa stacja kolejowa | Split Predgrađe |
| Odległość od stacji kolejowej | 1.37KM |
| Średnia cena od | PLN370 |
| Liczba gwiazdek hotelu | 3 |
