Four Corners

Four Corners Hotels with Pools

Wybierz daty, aby znaleźć najlepsze oferty hoteli oferujących Pools w mieście Four Corners.

Przesuń w dół, aby zobaczyć więcej
Filtruj według:
Liczba gwiazdek hotelu
≤2345
Ocena użytkowników
Niesamowity 9+Świetny 8+Dobry 7+Przyjemny 6+

Polecane hotele z basenem w mieście Four Corners

Odkryj nasz wybór hoteli w mieście Four Corners, które oferują Pools
Najpopularniejsze
Najniższa cena
Blisko centrum
Najwyżej oceniane
99+
Hotel w pobliżu: Disney World Resort,Four Corners
Położony w mieście Kissimmee (Orange Lake), Holiday Inn Club Vacations at Orange Lake Resort by IHG znajduje się 15 minut samochodem od atrakcji takich jak Park rozrywki Old Town i Park rozrywki Disney's Animal Kingdom®. Ośrodek wczasowy (z atmosferą przyjazną rodzinom) znajduje się 12,2 km od atrakcji takiej jak ESPN Wide World of Sports Complex i 15,3 km od miejsca takiego jak Disney Springs™. Dostępne udogodnienia rekreacyjne to pole golfowe oraz 7 baseny odkryte i 2 jacuzzi. Ten ośrodek wczasowy oferuje takie udogodnienia jak obsługa portierska, sala/salon gier i sklepy z pamiątkami i czasopismami. Przekąś coś w restauracji Breezes Restaurant & Bar, jednej z 9 restauracji w obiekcie takim jak ośrodek wczasowy. Możesz też zostać w pokoju i skorzystać z obsługi pokojowej lub pójść po przekąskę do kawiarni. Ożywcze napoje znajdziesz w3 barach/salonach klubowych i 2 barach przy basenie. Śniadanie pełne jest podawane codziennie od 7 do 11:30 za opłatą. Udogodnienia biznesowe to całodobowe centrum biznesowe, ekspresowe wymeldowanie oraz recepcja całodobowa. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 2478 pokojach, których wyposażenie to lodówka i kuchenka mikrofalowa. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a 30-cal. telewizor płaskoekranowy i telewizja kablowa — rozrywkę. Prywatna łazienka — wyposażenie: bezpłatne przybory toaletowe i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują sejfy i zestawy do parzenia kawy i herbaty oraz telefon (bezpłatne połączenia telefoniczne miejscowe).

„Wir waren 2 Nächte im HolidayInn auf dem Rückweg unseres Florida-Trips. Die Anlage ist riesig, wie ein Dorf. Es gibt verschiedene „Viertel“ mit eigenen Pools. Wir haben nur 2 Pool Areas getestet. Beide schön und die Anlagen ordentlich. Für einen Pool konnte man sich Schwimmreifen holen um sich durch den „Lazy River“ treiben zu lassen. Das Bändchen für den Reifen musste man sich extra gegen eine Gebühr von 5$ besorgen. Zu unserem Zimmer. Wir hatten eine kleine Wohnung mit zwei Schlafzimmern. Die Wohnung war geräumig und schön ausgestattet. Leider war der Fußboden sehr dreckig. Als wären Handwerker durchgelaufen. Das hätte vorher nochmal kontrolliert werden sollen. Mehr konnten wir auf Grund der wenigen Zeit nicht testen.”
Bardzo dobry
Oceny: 108
8,8/10
1 noc
Od 413 zł
Sprawdź dostępność
46
Hotel w pobliżu: West Kissimmee,Four Corners
Położony w mieście Four Corners, SureStay Hotel by Best Western Clermont Theme Park West znajduje się 4 minut samochodem od atrakcji takiej jak Pole golfowe Orange Lake i 6 minut od miejsca takiego jak Północnowschodni Park Regionalny. Hotel znajduje się 13 km od atrakcji takiej jak Park rozrywki Disney's Animal Kingdom® i 13,5 km od miejsca takiego jak Park wodny Disney's Blizzard Beach. Udogodnienia rekreacyjne to basen odkryty. Dostępne są również takie udogodnienia, jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i automat. Hotel oferuje bezpłatne śniadanie kontynentalne codziennie od 6 do 9. Udogodnienia biznesowe to recepcja całodobowa, sejf w recepcji oraz winda. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 50 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to lodówka i telewizor LED. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Prywatna łazienka — wyposażenie: prysznic, bezpłatne przybory toaletowe i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują sejfy i biurka oraz telefon (bezpłatne połączenia telefoniczne miejscowe).

„Clean basicc3-story hotel will outdoor access to all room and elevator to access upper stairs. Small continental breakfast with few choices and fewer tables, but ok for some quick fuel to start the day. Comfortable king bed and good bathroom, but I would have liked the clothes hanging rods to be in the bedroom, not the bathroom. Friendly assistant manager was very welcoming. Excellent value.”
Bardzo dobry
Oceny: 101
8,2/10
1 noc
Od 221 zł
Sprawdź dostępność
99+
Hotel w pobliżu: Disney World Resort,Four Corners
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Embassy Suites By Hilton Orlando Sunset Walk w mieście Kissimmee zamieszkasz 5 minut samochodem od atrakcji takiej jak Centrum Miasteczka Flamingo Crossings i 8 minut od miejsca takiego jak Park rozrywki Walt Disney World® Resort. Ośrodek wczasowy znajduje się 9,4 km od atrakcji takiej jak Park rozrywki Disney's Animal Kingdom® i 10,8 km od miejsca takiego jak Park rozrywki Old Town. Dostępne udogodnienia rekreacyjne to basen odkryty i całodobowe centrum fitness. W obiekcie takim jak ośrodek wczasowy do dyspozycji gości są restauracja, a także obsługa pokojowa (w określonych godzinach). Bezpłatne śniadanie na zamówienie jest serwowane w dni powszednie od 6 do 9, a w weekendy od 7 do 10. Udogodnienia biznesowe to ekspresowe zameldowanie, recepcja całodobowa oraz winda. Udogodnienia na miejscu to samodzielne parkowanie (za opłatą). Poczuj się jak w domu w 300 pokojach, których wyposażenie to lodówka i telewizor LCD. W pokojach znajduje się sofa (queen), a wyposażenie łóżek to kołdry puchowe i pościel z egipskiej bawełny. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Wyposażenie łazienki: wanna i prysznic osobno (prysznic z deszczownicą) i suszarki do włosów.

„Great location and amenities. The only challenge is being in separate buildings getting to breakfast and the store to the main building can take a bit of time.”
Fantastyczny
Oceny: 111
9,4/10
1 noc
Od 503 zł
Sprawdź dostępność
99+
Hotele w: Four Corners
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Omni Orlando Resort at ChampionsGate w mieście Four Corners, znajdziesz się 16,5 km od miejsca takiego jak ESPN Wide World of Sports Complex i 16,7 km od atrakcji takiej jak Park rozrywki Walt Disney World® Resort. Hotel (z atmosferą przyjazną rodzinom) znajduje się 17,3 km od atrakcji takiej jak Park wodny Disney's Blizzard Beach i 17,3 km od miejsca takiego jak Disney's Hollywood Studios®. Zrelaksuj się w spa, które oferuje masaż, zabiegi na ciało i zabiegi na twarz. Dostępne udogodnienia rekreacyjne to pole golfowe oraz 5 baseny odkryte i 2 jacuzzi. Ten hotel oferuje również udogodnienia takie jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, obsługa portierska i usługi niani (za dopłatą). Do dyspozycji gości jest bezpłatny wahadłowy autobus umożliwiający dojazd do parku rozrywki. Przekąś coś w restauracji Trevis Restaurant, jednej z 10 restauracji w obiekcie takim jak hotel. Możesz też zostać w pokoju i skorzystać z obsługi pokojowej w określonych godzinach lub pójść po przekąskę do kawiarni. Ożywcze napoje znajdziesz w jednym z lokali: bar przy basenie i 6 bary/salony klubowe. Śniadanie na zamówienie jest podawane codziennie od 6:30 do 11:30 za opłatą. Udogodnienia biznesowe to centrum biznesowe, ekspresowe zameldowanie oraz ekspresowe wymeldowanie. Jeżeli planujesz spotkanie w mieście Four Corners, hotel oferuje pomieszczenia konferencyjne oraz sale konferencyjne o łącznej powierzchni 12 m kw. (129 stopy kwadratowe). Udogodnienia na miejscu to samodzielne parkowanie (za opłatą). Poczuj się jak w domu w 1005 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to telewizor LCD. Wyposażenie łóżek to kołdry puchowe i pościel premium. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Wyposażenie łazienki: wanny lub prysznice, bezpłatne przybory toaletowe i suszarki do włosów.

„Our favorite place to stay in Orlando, you don’t have to leave the property at all.”
Świetny
Oceny: 109
9,1/10
1 noc
Od 666 zł
Sprawdź dostępność
99+
Hotel w pobliżu: West Kissimmee,Four Corners
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Holiday Inn Express & Suites Clermont Se West Orlando by IHG w mieście Four Corners, znajdziesz się 11 km od miejsca takiego jak Park rozrywki Walt Disney World® Resort i 15,6 km od atrakcji takiej jak ESPN Wide World of Sports Complex. Hotel (z atmosferą przyjazną rodzinom) znajduje się 26,2 km od atrakcji takiej jak Orange County Centrum Kongresowe i 26,8 km od miejsca takiego jak National Training Center. Dostępne udogodnienia rekreacyjne to 5 baseny odkryte oraz płatny dostęp do parku wodnego i odkryte korty tenisowe. Ten hotel oferuje takie udogodnienia jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, sala/salon gier i sklepy z pamiątkami i czasopismami. Do dyspozycji gości jest bezpłatny wahadłowy autobus umożliwiający dojazd do parku rozrywki. W obiekcie takim jak hotel do dyspozycji gości pozostają restauracja, a także kawiarnia. Ożywcze napoje znajdziesz w2 barach/salonach klubowych i 2 barach przy basenie. Hotel oferuje bezpłatne śniadanie kontynentalne codziennie od 6:30 do 9:30. Udogodnienia biznesowe to centrum biznesowe, wynajem limuzyn i samochodów oraz recepcja całodobowa. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 155 klimatyzowanych pokojach. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Prywatna łazienka — wyposażenie: wanna połączona z prysznicem, bezpłatne przybory toaletowe i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują biurka i zestawy do parzenia kawy i herbaty oraz telefon (bezpłatne połączenia telefoniczne miejscowe).

„Niesamowity personel, Kristan poszedł ponad i poza nami.”
Bardzo dobry
Oceny: 99
8,2/10
1 noc
Od 250 zł
Sprawdź dostępność
99+
Hotel w pobliżu: Disney World Resort,Four Corners
Położony w mieście Kissimmee, Encantada Resort Vacation Townhomes by IDILIQ znajduje się nad jeziorem, 15 minut samochodem od atrakcji takich jak Pole golfowe Orange County National i ESPN Wide World of Sports Complex. Aparthotel (z atmosferą przyjazną rodzinom) znajduje się 11,2 km od atrakcji takiej jak Park rozrywki Disney's Animal Kingdom® i 13,8 km od miejsca takiego jak Disney's Hollywood Studios®. Dostępne udogodnienia rekreacyjne to 2 baseny odkryte i 2 jacuzzi, a także całodobowe centrum fitness. Ten aparthotel w stylu art deco oferuje udogodnienia takie jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, obsługa portierska oraz sklepy z pamiątkami i czasopismami. W obiekcie takim jak aparthotel do dyspozycji gości pozostają restauracja, a także kawiarnia. Ożywcze napoje znajdziesz w jednym z lokali: bar/salon klubowy i bar przy basenie. Udogodnienia biznesowe to całodobowe centrum biznesowe, personel wielojęzyczny oraz przechowalnia bagażu. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 130 oryginalnie udekorowane pokojach, których wyposażenie to kuchnie (pełnowymiarowa lodówka i zamrażarka i piekarniki). Do pokoju przylega umeblowane lanai. Bezpłatny przewodowy i bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a 50-cal. telewizor LCD i telewizja kablowa — rozrywkę. Udogodnienia obejmują sejfy i biurka oraz telefon (bezpłatne połączenia telefoniczne miejscowe).

„Hot tub was cold when we arrived and it took 2 days to fix it, it's very disappointed because it is main thing in this resort. Hot tubs near pool was cold as well, it's make me think that it is normal for this resort. Furniture in townhouse was old and shabby. This resort required some repairs and renovation. Bathroom also require some repairs. Maybe not related to resort but I was sadly surprised by 40% bigger fee than that was metion in trip.com. From good things I can say that it has good internet connection, good location, beautiful territory, nice pools.”
Bardzo dobry
Oceny: 100
8,4/10
1 noc
Od 298 zł
Sprawdź dostępność
65
Hotel w pobliżu: West Kissimmee,Four Corners
W czasie pobytu w obiekcie takim jak JC Inn w mieście Four Corners, znajdziesz się 13,2 km od miejsca takiego jak Park rozrywki Disney's Animal Kingdom® i 14,9 km od atrakcji takiej jak ESPN Wide World of Sports Complex. Hotel (z atmosferą przyjazną rodzinom) znajduje się 15,1 km od atrakcji takiej jak Wesołe miasteczko Fun Spot America i 18,4 km od miejsca takiego jak Disney Springs™. Udogodnienia rekreacyjne to basen odkryty. Dostępne są również takie udogodnienia, jak automat. Hotel oferuje bezpłatne śniadanie kontynentalne codziennie od 7 do 9. Udogodnienia biznesowe to centrum biznesowe, recepcja całodobowa oraz personel wielojęzyczny. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 74 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to lodówka i telewizor plazmowy. Rozrywkę zapewni telewizja kablowa. Prywatna łazienka — wyposażenie: wanna połączona z prysznicem, bezpłatne przybory toaletowe i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują sejfy i biurka oraz telefon (bezpłatne połączenia telefoniczne miejscowe).
Oceny: 74
6,4/10
1 noc
Od 208 zł
Sprawdź dostępność
99+
Hotele w: Four Corners
Located in Four Corners, Luxury 8BR Themed Villa With Private Pool is within a 15-minute drive of Walt Disney World® Resort and Flamingo Crossings Town Center. This vacation home is 11 mi (17.7 km) from Disney's Animal Kingdom® Theme Park and 12.2 mi (19.6 km) from Old Town. Take in the views from a garden and make use of amenities such as barbecue grills. Make yourself at home in one of the 22 guestrooms.
Sprawdź dostępność
99+
Hotele w: Four Corners
Położony w mieście Kissimmee, Encore Resort and Water Park at Reunion by Rentyl znajduje się 15 minut samochodem od atrakcji takich jak Disney's Hollywood Studios® i Disney Springs™. Ośrodek wczasowy (z atmosferą przyjazną rodzinom) znajduje się 16,5 km od atrakcji takiej jak Park rozrywki Disney's Animal Kingdom® i 20,6 km od miejsca takiego jak Epcot®. Zrelaksuj się w spa, które oferuje masaż i zabiegi na twarz. Dostępne udogodnienia rekreacyjne to bezpłatny dostęp do parku wodnego, odkryte korty tenisowe oraz basen odkryty. Ten ośrodek wczasowy oferuje udogodnienia takie jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, obsługa portierska i sala/salon gier. Do dyspozycji gości jest bezpłatny wahadłowy autobus umożliwiający dojazd do parku rozrywki. Zachwyć się kuchnią taką jak kuchnia amerykańska w restauracji Finns Restaurant, jednej z 2 restauracji w obiekcie takim jak ośrodek wczasowy. Możesz też zostać w pokoju i skorzystać z obsługi pokojowej w określonych godzinach lub pójść po przekąskę do kawiarni. Po całym dniu zrelaksujesz się w naszym barze/salonie klubowym lub barze przy basenie. Hotel oferuje bezpłatne śniadanie w formie bufetu codziennie od 7 do 10. Udogodnienia biznesowe to centrum biznesowe, ekspresowe wymeldowanie oraz usługi pralni chemicznej. Jeżeli planujesz spotkanie w mieście Kissimmee, ośrodek wczasowy oferuje centrum konferencyjne oraz sala konferencyjna o łącznej powierzchni 78 m kw. (835 stopy kwadratowe). Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 800 oryginalnie udekorowane pokojach, których wyposażenie to kuchnie (pełnowymiarowa lodówka i zamrażarka i piekarniki). Do pokoju przylega umeblowany balkon lub patio. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a 50-cal. telewizor płaskoekranowy i telewizja kablowa — rozrywkę. Udogodnienia obejmują sejfy i kuchenki mikrofalowe oraz telefon (bezpłatne połączenia telefoniczne miejscowe).
Bardzo dobry
Oceny: 100
8,4/10
1 noc
Od 1 223 zł
Sprawdź dostępność
99+
Hotel w pobliżu: Disney World Resort,Four Corners
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Westgate Vacation Villas Resort w mieście Kissimmee zamieszkasz w dzielnicy z rozrywkami, 10 minut samochodem od atrakcji takich jak Park rozrywki Walt Disney World® Resort i Park rozrywki Old Town. Ośrodek wczasowy (z atmosferą przyjazną rodzinom) znajduje się 7,8 km od atrakcji takiej jak ESPN Wide World of Sports Complex i 8,6 km od miejsca takiego jak Disney's Hollywood Studios®. Dostępne udogodnienia rekreacyjne to 14 baseny odkryte i 14 jacuzzi, a także płatny dostęp do parku wodnego. Ten ośrodek wczasowy oferuje takie udogodnienia jak obsługa portierska, sala/salon gier i sklepy z pamiątkami i czasopismami. W obiekcie takim jak ośrodek wczasowy możesz znaleźć wiele miejsc, w których możesz coś zjeść, na przykład 2 restauracje i kawiarnię. Ożywcze napoje znajdziesz w jednym z lokali: bar przy basenie i 2 bary/salony klubowe. Śniadanie na wynos jest podawane codziennie od 8 do 10:30 za opłatą. Udogodnienia biznesowe to całodobowe centrum biznesowe, ekspresowe wymeldowanie oraz recepcja całodobowa. Jeżeli planujesz spotkanie w mieście Kissimmee, ośrodek wczasowy oferuje centrum konferencyjne oraz sale konferencyjne o łącznej powierzchni 1390 m kw. (14962 stopy kwadratowe). Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 1184 pokojach, których wyposażenie to kuchenka mikrofalowa i odtwarzacz DVD. Rozrywkę zapewni telewizor płaskoekranowy. Wyposażenie łazienki: bezpłatne przybory toaletowe i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują telefon oraz zestawy do parzenia kawy i herbaty i wentylatory pod sufitem.

„房間很大,有兩個衞生間,廚房工具設備齊全,有獨立洗烘設備,整體是很滿意的,就是有大蟑螂🪳酒店前台服務員態度傲慢,多收了錢,然後和攜程溝通後,攜程很快退了差價”
Bardzo dobry
Oceny: 102
8,2/10
1 noc
Od 318 zł
Sprawdź dostępność
Zobacz wszystkie hotele oferujące Pools w mieście Four Corners

Zobacz opinie gości na temat hoteli w: Four Corners

Zobacz wszystkie
Przeglądaj autentyczne oceny i opinie prawdziwych podróżników, które pomogą Ci znaleźć idealne zakwaterowanie

Summer Bay Orlando by Exploria Resorts

8,8/10
Bardzo dobry
Opublikowano22 cze 2025
Gość
Doskonale
Cena za noc od:448 zł

Westgate Town Center Resort

8,3/10
Bardzo dobry
Opublikowano6 kwi 2026
Gość
The hotel has a huge property with plenty of space, and there is a water park on-site (not included, extra fee). The rooms are a bit outdated but fairly clean. The description mentioned a washing machine, but it was not included in our room category. We were checked in earlier than expected, which was a nice bonus.
Cena za noc od:331 zł

Często zadawane pytania

Które hotele z następującymi udogodnieniami: Swimming Pools w mieście Four Corners są popularne?

Zarówno podróżujący służbowo, jak i prywatnie do miasta Four Corners chętnie wybierają Omni Orlando Resort at Championsgate (od 687 zł), Embassy Suites by Hilton Orlando Sunset Walk (od 455 zł) i Holiday Inn Club Vacations AT ORANGE LAKE RESORT by IHG (od 397 zł) [switch] [singular].

Ile wynosi średnia cena hotelu z następującymi udogodnieniami: Swimming Pools w mieście Four Corners?

Średnia cena hoteli z następującymi udogodnieniami: Swimming Pools w mieście Four Corners w dni powszednie wynosi 1 558 zł, a w weekendy (od piątku do soboty) 1 509 zł.

Które obiekty z następującymi udogodnieniami: Swimming Pools w mieście Four Corners to luksusowe hotele?

Wiele obiektów z następującymi udogodnieniami: Swimming Pools w mieście Four Corners to luksusowe hotele. Omni Orlando Resort at Championsgate (od 687 zł) jest bardzo popularny.

Jakie promocje są dostępne na hotele z następującymi udogodnieniami: Swimming Pools w mieście Four Corners?

Trip.com oferuje różne promocje i rabaty dla użytkowników przez cały rok. Sprawdź aktualne oferty na stronie promocji w serwisie Trip.com.

Informacje o hotelach w mieście Four Corners oferujących Pools

Liczba hoteli497
Liczba opinii2,005
Najwyższa cena2 591 zł
Najniższa cena2 469 zł
Średnia cena (dni powszednie)1 558 zł
Średnia cena (weekend)1 509 zł