Oconee County

Oconee County Hotels with Pools

Wybierz daty, aby znaleźć najlepsze oferty hoteli oferujących Pools w mieście Oconee County.

Przesuń w dół, aby zobaczyć więcej
Filtruj według:
Liczba gwiazdek hotelu
≤2345
Ocena użytkowników
Niesamowity 9+Świetny 8+Dobry 7+Przyjemny 6+

Polecane hotele z basenem w mieście Oconee County

Odkryj nasz wybór hoteli w mieście Oconee County, które oferują Pools
Najpopularniejsze
Najniższa cena
Blisko centrum
Najwyżej oceniane
84
Hotele w: Seneca
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Fairfield Inn & Suites Seneca Clemson Univ Area w mieście Seneca zamieszkasz nad jeziorem, 1 minut samochodem od atrakcji takiej jak Jezioro Keowee i 9 minut od miejsca takiego jak Clemson University. Hotel znajduje się 12,7 km od atrakcji takiej jak Stadion Memorial Stadium i 0,7 km od miejsca takiego jak Golden Corner Plaza. Dostępne udogodnienia rekreacyjne to basen odkryty i centrum fitness. Ten hotel oferuje również udogodnienia takie jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i usługi weselne. Hotel oferuje bezpłatne śniadanie kontynentalne codziennie. Udogodnienia biznesowe to bezpłatny przewodowy dostęp do internetu, całodobowe centrum biznesowe oraz ekspresowe zameldowanie. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 102 pokojach, których wyposażenie to kuchenka mikrofalowa i telewizor płaskoekranowy. Bezprzewodowy dostęp do internetu (płatny) zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Udogodnienia obejmują telefon oraz biurka i zestawy do parzenia kawy i herbaty.

„非常乾淨,周邊的環境也特別美,還有早餐,性價比超高的酒店”
Świetny
Oceny: 102
9,2/10
1 noc
Od 130 USD
Sprawdź dostępność
31
Hotele w: Salem
W czasie pobytu w obiekcie takim jak ten apartament w mieście Salem znajdziesz się pięć minut samochodem od atrakcji takich jak Jezioro Keowee i Ośrodek rekreacyjno-sportowy Keowee Key. Apartament znajduje się 26,7 km od atrakcji takiej jak Clemson University i 28,3 km od miejsca takiego jak Stadion Memorial Stadium. Udogodnienia rekreacyjne to basen odkryty. Dostępne są również takie udogodnienia, jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu. Apartament z klimatyzacją zapewni Ci wygodę, oferując dostęp do takich udogodnień jak kuchnia, której wyposażenie to piekarnik i płyta kuchenna. Do prywatnego użytku gości jest także balkon. Rozrywkę zapewni telewizor płaskoekranowy.Oferowane udogodnienia to kuchenka mikrofalowa i pralka.
Zachwycający
Oceny: 3
10/10
Sprawdź dostępność
58
Hotele w: Seneca
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Best Western Seneca-Clemson w mieście Seneca zamieszkasz 1 minut samochodem od atrakcji takiej jak Jezioro Keowee i 5 minut od miejsca takiego jak Jezioro Hartwell. Hotel znajduje się 9,9 km od atrakcji takiej jak Clemson University i 11,6 km od miejsca takiego jak Stadion Memorial Stadium. Udogodnienia rekreacyjne to sezonowy basen odkryty. Dostępne są również takie udogodnienia, jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i bezpłatne korzystanie z pobliskiego centrum fitness. Hotel oferuje bezpłatne śniadanie w formie bufetu codziennie od 6:30 do 9:30. Udogodnienia biznesowe to bezpłatny przewodowy dostęp do internetu, centrum biznesowe oraz bezpłatne czasopisma w holu. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 58 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to lodówka i telewizor płaskoekranowy. Bezpłatny przewodowy i bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Prywatna łazienka — wyposażenie: bezpłatne przybory toaletowe i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują biurka i oddzielne strefy wypoczynkowe oraz sprzątanie codziennie.

„My experience will gyood. The front desk clerk is very kind.”
Bardzo dobry
Oceny: 103
8,3/10
1 noc
Od 94 USD
Sprawdź dostępność
99+
Hotele w: Seneca
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Hampton Inn & Suites Seneca-Clemson Area w mieście Seneca zamieszkasz w dzielnicy biznesowej, 2 minut samochodem od atrakcji takiej jak Jezioro Keowee i 7 minut od miejsca takiego jak Clemson University. Hotel znajduje się 10,5 km od atrakcji takiej jak Stadion Memorial Stadium i 1,8 km od miejsca takiego jak Plaza Wyndham. Dostępne udogodnienia rekreacyjne to całodobowe centrum fitness i sezonowy basen odkryty. Ten hotel oferuje udogodnienia takie jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, telewizor w holu i sala bankietowa. Hotel oferuje bezpłatne śniadanie w formie bufetu codziennie od 6 do 10. Udogodnienia biznesowe to bezpłatny przewodowy dostęp do internetu, całodobowe centrum biznesowe oraz ekspresowe wymeldowanie. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 100 pokojach, których wyposażenie to lodówka i kuchenka mikrofalowa. Bezpłatny przewodowy i bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a 40-cal. telewizor płaskoekranowy i telewizja satelitarna — rozrywkę. Udogodnienia obejmują biurka i bezpłatne czasopisma codzienne oraz telefon (bezpłatne połączenia telefoniczne miejscowe).
Świetny
Oceny: 95
9,2/10
1 noc
Od 120 USD
Sprawdź dostępność
40
Hotele w: Seneca
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Days Inn by Wyndham Seneca / Clemson Area w mieście Seneca zamieszkasz w dzielnicy biznesowej, 15 minut samochodem od atrakcji takich jak Jezioro Keowee i Clemson University. Motel znajduje się 0,6 km od atrakcji takiej jak Applewood Shopping Center i 1 km od miejsca takiego jak Szpital Pamięci Oconee. Udogodnienia rekreacyjne to sezonowy basen odkryty. Dostępne są również takie udogodnienia, jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i bezpłatne korzystanie z pobliskiego centrum fitness. Hotel oferuje bezpłatne śniadanie na wynos codziennie od 6 do 9. Udogodnienia biznesowe to bezpłatne czasopisma w holu, recepcja całodobowa oraz pralnia. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 63 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to lodówka i kuchenka mikrofalowa. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja satelitarna — rozrywkę. Prywatna łazienka — wyposażenie: bezpłatne przybory toaletowe i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują biurka i sprzątanie codziennie oraz bezpłatne łóżeczka dziecięce na życzenie.

„乾淨整潔 安靜”
Oceny: 97
6,8/10
1 noc
Od 83 USD
Sprawdź dostępność
38
Hotele w: Oconee County
W czasie pobytu w obiekcie takim jak ten domek letniskowy w mieście Seneca znajdziesz się 15 minut samochodem od atrakcji takich jak Jezioro Keowee i Ośrodek rekreacyjno-sportowy Keowee Key. Chatka (z atmosferą przyjazną rodzinom) znajduje się 24 km od atrakcji takiej jak Clemson University i 25,7 km od miejsca takiego jak Stadion Memorial Stadium. Dostępne udogodnienia to bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i grill. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Domek letniskowy z klimatyzacją sprawi, że poczujesz się jak w domu. Dostępne wyposażenie to m.in. kominek. Do prywatnego użytku gości jest także balkon. Kuchnia — wyposażenie: piekarnik, płyta kuchenna i kuchenka mikrofalowa. Oferowane udogodnienia to pralka i wentylator pod sufitem.
Zachwycający
Oceny: 90
10/10
Sprawdź dostępność
99+
Hotele w: Oconee County
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Lakeside Lodge Clemson w mieście Seneca zamieszkasz pięć minut samochodem od atrakcji takich jak Clemson University i Stadion Memorial Stadium. Hotel znajduje się 9,3 km od atrakcji takiej jak Jezioro Keowee i 1 km od miejsca takiego jak Jezioro Hartwell. Dostępne udogodnienia rekreacyjne to jacuzzi, całodobowe centrum fitness oraz sezonowy basen odkryty. Ten hotel oferuje takie udogodnienia jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, obsługa portierska i sala bankietowa. Apetyt gości obiektu Lakeside Lodge Clemson zaspokoi restauracja. Po całym dniu zrelaksujesz się w naszym barze/salonie klubowym lub barze przy basenie. Udogodnienia biznesowe to recepcja całodobowa, sejf w recepcji oraz winda. Ten obiekt typu hotel oferuje następującą liczbę sal konferencyjnych: 2. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 189 klimatyzowanych pokojach. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Prywatna łazienka — wyposażenie: prysznic, bezpłatne przybory toaletowe i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują sejfy i żelazka i deski do prasowania oraz telefon (bezpłatne połączenia telefoniczne miejscowe).
Świetny
Oceny: 98
9,0/10
1 noc
Od 82 USD
Sprawdź dostępność
44
Hotele w: Oconee County
W czasie pobytu w obiekcie takim jak ten apartament w mieście Salem zamieszkasz bardzo blisko atrakcji takich jak Jezioro Keowee i Ośrodek rekreacyjno-sportowy Keowee Key. Apartament znajduje się 23,8 km od atrakcji takiej jak Clemson University i 25,5 km od miejsca takiego jak Stadion Memorial Stadium. Udogodnienia rekreacyjne to basen odkryty. Dostępne są również takie udogodnienia, jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Apartament z klimatyzacją sprawi, że poczujesz się jak w domu. Dostępne wyposażenie to m.in. kominek. Do prywatnego użytku gości jest także balkon. Kuchnia — wyposażenie: piekarnik, płyta kuchenna i kuchenka mikrofalowa. Oferowane udogodnienia to biurko i pralka.
Zachwycający
Oceny: 2
10/10
Sprawdź dostępność
75
Hotele w: Oconee County
Lake Home ON THE WATER with a private pool! Welcome to your ultimate escape on Lake Keowee—there is nothing like this on the water! Be one of the first to stay at this spacious and thoughtfully designed home that’s perfect for multiple families and close to Clemson. This 6-bedroom, 7-bathroom retreat sleeps up to 18 and features 4 FULL primary suites, each with private en-suite bathrooms, offering privacy and comfort for everyone. // Located right on the water, you’ll enjoy direct access to the lake with a private dock in deep water, perfect for swimming, boating, or fishing. We provide stand-up paddle boards and fishing rods, and yes—you can fish right off the dock while the kids play on the beach. // After a fun-filled day, rinse off in the private outdoor shower, relax in the private pool, or gather around the outdoor fire pit for s’mores and stories. Grill poolside at our outdoor kitchen and enjoy dinner outside. // Kids and adults alike will love the outdoor ping-pong table, screened-in porch, shuffleboard table, dartboard, Pop-A-Shot game plus professional basketball hoop in the driveway. // Downstairs, a huge bar and entertainment space makes the perfect spot for movie nights, board games, or a casual evening hangout. A 3-car garage is available for your vehicles, making arrival and departure a breeze.// Fully stocked with toiletries, towels and hair dryers, plus laundry detergent, fabric softener and stain spray. // Whether you’re looking for adventure, rest, or quality time with loved ones, this family-friendly lakefront home offers something for everyone—and memories that will last a lifetime.NOTE: Per our HOA, No events, No parties. That includes prom or graduation parties. No underage drinking. *Only individuals listed on the rental agreement are permitted on the property at any time during the stay.* Maximum 18 ppl on rental agreement.Any violation of this policy—including underage drinking, unauthorized parties, or the presence of unregistered guests—will result in:* Immediate termination of the rental agreement* Removal from the property without refund* Forfeiture of security deposit* Additional fees for damages, cleaning, or disturbances* Notification of local authorities if necessaryAbout pets:No pets allowed.About checkOut:Check out before 10:00 AM.About children:Children allowed: ages 0-17.Children are welcome!.About customRules:Per our HOA, No events, No parties, Only individuals listed on the rental agreement are permitted on the property at any time during the stay..No Underage Drinking / No Party Policy Underage drinking is strictly prohibited on the property.,No prom or graduation parties, no underage drinking..About checkIn:Check in after 4:00 PM.About smoking:Smoking is not permitted.About minBookingAge:Minimum age to rent: 30.About events:No events allowed.
Zachwycający
Oceny: 25
10/10
Sprawdź dostępność
43
Hotele w: Oconee County
Your ultimate lakeside escape awaits at this high-end, 1,900-square-foot waterfront condo nestled inside the prestigious, gated Keowee Key Golf and Resort. Wake up to incredible views of turquoise waters and the dramatic Blue Ridge Mountains. This property blends an artistic, vibrant interior design to relax and put your feet up in. With your immediate access to world-class resort amenities, this condo makes it a perfect retreat for up to 6 guests (maximum 4 adults) and your dog(s). 🌟 4 Reasons This Condo Rules Your Vacation: Living on the water like a "floating on the lake" effect. This is Not Your Boring Rental. Ditch the plain beige decor for a huge open space bursting with vibrant colors, custom designer lighting, and upscale luxury comforts. You’ll have Elite Resort Access and full VIP entry to a championship 18-hole golf course, a massive 9-acre fitness and tennis complex, multiple pools, and private docks. This space is Built for Elite Relaxation with its Sprawling 1,900 square feet of open space designed for peaceful mornings, boat-filled days, and unforgettable sunset views. Important Stay Policies to preserve the peaceful resort atmosphere, the community enforces strict guidelines: Occupancy: Maximum 6 guests (up to 4 adults). Pet Friendly: Up to 2 Dogs are warmly welcomed to join the adventure. Exclusivity: Strictly no parties, events, gatherings, or unregistered guests allowed on site, in the condo. Vehicles* Maximum 2 Vehicles Included* Third Vehicle Possible with Prior Approval ($35 Fee)Electric VehiclesCommunity rules prohibit EV charging by renters within Keowee Key. Public charging stations are available nearby.Security* Front Entry Monitored by Ring Doorbell CameraCommunity TransportationRoad-licensed golf carts, bicycles, and e-bikes are permitted on community roads. Other rolling sports equipment is prohibited.KayaksKayaks may be stored on my lakeside kayak rack. Details provided after booking. Please bring a lock.COMMUNITY CONTACTSGolf Country Club864-944-2222Fitness & Racquet Center864-944-1001North Marina Rentals864-944-0863Boat slips, pontoon boats, kayaks, and paddleboards available.DINING OPTIONSThe Country Club864-944-2151Fine dining with indoor and outdoor seating.The Bar864-944-2151Casual upscale dining with indoor and outdoor seating.The Bistro864-944-0603Relaxed dining featuring chef-prepared meals. Dive Into Lake Keowee: Endless Water AdventuresLake Keowee is a premier destination for clean, crystal-clear water recreation. Staying in Marina Villas puts you right at the center of the action:Pontoon Boating: Rent a pontoon boat from the nearby full-service marina to cruise the 300 miles of shoreline, find hidden coves, or park at a lakefront restaurant.Tubing & Water Skiing: The wide, calm waters right outside your door are perfect for pulling tubers, wakeboarders, or water skiers.Kayaking & Paddleboarding: Launch your kayak or paddleboard from the community docks for a peaceful, clear morning paddle over the turquoise water.Swimming & Lakeside Lounging: Swim right off the docks, relax on the community beaches, or cool off in the resort pools after a day on the lake.🎣 Ultimate Angler's ParadiseWhether you are teaching your kids to fish or looking for a trophy catch, the deep, pristine waters of Lake Keowee offer exceptional fishing opportunities:Target Species: The lake is famous for its abundant Spotted Bass and Largemouth Bass, alongside solid populations of Crappie and Catfish.Proximity to Docks: Cast a line directly from the community docks or easily launch your own fishing vessel to hit the underwater structures where bass love to hide.About pets:Pets allowed: dogs (limit 2 total).Pet fee $100 per reservation, no weight limit :).About checkOut:Check out before 10:00 AM.About children:Children allowed: ages 0-17.About customRules:Access to the community and condo is restricted to the vehicles, adults, and children listed on the registration form you submitted for our Liaison..PROHIBITED: Smoking, illegal substances, recreational marijuana, vaping, and burning are prohibited, and no odors may emanate from the condo.,Two dog maximum, no weight limit :) On leash, except inside dog park. No noise, barking, disrupting neighbors/community..About checkIn:Check in after 4:00 PM.About smoking:Smoking is not permitted.About minBookingAge:Minimum age to rent: 21.About events:No events allowed.
Zachwycający
Oceny: 91
10/10
Sprawdź dostępność
Zobacz wszystkie hotele oferujące Pools w mieście Oconee County

Często zadawane pytania

Które hotele z następującymi udogodnieniami: Swimming Pools w mieście Oconee County są popularne?

Zarówno podróżujący służbowo, jak i prywatnie do miasta Oconee County chętnie wybierają Best Western Seneca-Clemson (od 100 USD), Days Inn by Wyndham Seneca / Clemson Area (od 79 USD) i Hampton Inn & Suites Seneca-Clemson Area (od 125 USD) [switch] [singular].

Ile wynosi średnia cena hotelu z następującymi udogodnieniami: Swimming Pools w mieście Oconee County?

Średnia cena hoteli z następującymi udogodnieniami: Swimming Pools w mieście Oconee County w dni powszednie wynosi 163 USD, a w weekendy (od piątku do soboty) 227 USD.

Jakie promocje są dostępne na hotele z następującymi udogodnieniami: Swimming Pools w mieście Oconee County?

Trip.com oferuje różne promocje i rabaty dla użytkowników przez cały rok. Sprawdź aktualne oferty na stronie promocji w serwisie Trip.com.

Informacje o hotelach w mieście Oconee County oferujących Pools

Liczba hoteli20
Liczba opinii710
Średnia cena (dni powszednie)163 USD
Średnia cena (weekend)227 USD