Powiat Longling

Co robić w mieście Powiat Longling

Szukaj atrakcji, lokalnych wycieczek i biletów
Szukaj

Odkryj popularne atrakcje

Powiat Longling – 10 najlepszych atrakcji

Zobacz wszystko: Bilety na atrakcje
Songshan Battlefield Site

Songshan Battlefield Site

5,4
Powiat Longling · 28 km od centrum
Peacock Valley

Peacock Valley

5,4
Park Doliny Pawi Mang znajduje się przy moście Fangma w Nantianmen w Mang, w prefekturze Dehong w prowincji Yunnan. Całkowita powierzchnia wynosi 15 003 akrów, a całkowita inwestycja to 500 milionów yuanów, podzielona na pięć faz budowy. Pierwsza faza składa się z dwóch głównych tematów i pięciu sekcji: pierwszy temat to pawie, a elementy związane z pawiami zostaną zgłoszone do Księgi Rekordów Guinnessa, podkreślając, że Dehong jest piękną krainą pawii; drugi temat to ekoturystyka w dziewiczym lesie, gdzie roślinność jest bogata i zróżnicowana, a drzewa mają niezwykłe kształty (drzewo pawia, drzewo powitalne, drzewo życzeń, drzewo długowieczności itp.), co czyni je bardzo atrakcyjnymi wizualnie. Stare drzewa są wszechobecne, niektóre wymagają objęcia przez pięć lub sześć osób, a wskaźnik zalesienia sięga 98,6%. Średnia liczba jonów ujemnych wynosi 10 000/cm³, a w szczytowych momentach przekracza 15 000/cm³, dzięki czemu obszar ten jest nazywany naturalnym tlenowym spa. Pięć sekcji to: Muzeum Wojny w Zachodnim Yunnan, składające się z muzeum, placu wojennego i tarasu widokowego; Leśny Park Doliny Pawi Mang - Drzewo Życzeń, starodrzew figowca wymagający objęcia przez pięć osób, którego kształt przypomina pawia z rozpostartym ogonem; morze kwiatów o tematyce bugenwilli, zajmujące 158 akrów, z główną atrakcją w postaci 40-metrowego pawia o wysokości 10 metrów, który jest jednym z kluczowych punktów parku; Pawia Zagroda o powierzchni 40 akrów, oferująca pokazy pawii, ich wypuszczanie oraz karmienie, gdzie tysiące pawii prezentuje niezwykłe piękno; oraz 540-akrowa ekologiczna plantacja herbaty, oferująca tarasy widokowe, zbiór herbaty, jej produkcję i zakupy, z dodatkowymi atrakcjami takimi jak kempingi dla kamperów i namiotów. Fazy druga, trzecia, czwarta i piąta obejmują odpowiednio: Park Kultury Dai, zjeżdżalnię w kształcie smoka, Królestwo Śniegu, Park Kultury Achang, Park Kultury Jingpo i Rezydencję Górską Jingpo, Park Kultury Lisu oraz Park Kultury De'ang.Mang · 7,4 km od Powiat Longling
Menghuan Grand Golden Pagoda
Junnan – nr 8 w rankingu: Nocne atrakcje

Menghuan Grand Golden Pagoda

7,7
Złota Pagoda Meng HuanZnajduje się na szczycie góry Leiya Rang, położonej na południowym wschodzie Mang, na wysokości 1079,6 metrów n.p.m. Według legendy, Budda Siakjamuni w jednym ze swoich wcześniejszych wcieleń żył tu jako złoty kogut. Setki lat po osiągnięciu przez Buddę nirwany, uczeń buddyjski o imieniu Zhao Handa przybył na tę górę, aby praktykować i szerzyć nauki Buddy. Aby zapewnić Zhao Handzie dobre warunki do praktyki, trawy i ciernie ustąpiły, dlatego górę nazwano Leiya Rang, co oznacza "miejsce, gdzie ustąpiły trawy". Później na górze zbudowano stupę, która od wieków jest uznawana za jedno ze świętych miejsc buddyzmu. Cała stupa ma 76 metrów wysokości, a średnica podstawy wynosi 50 metrów. Jest to ośmiokątna, pusta w środku stupa z czterema bramami. Dolne trzy poziomy to puste hale. Pierwsza hala ma powierzchnię 2000 metrów kwadratowych, a w centralnym filarze znajdują się cztery posągi Buddy skierowane na cztery strony świata. Na zewnętrznych platformach drugiego i trzeciego poziomu znajduje się 16 stylowych stup, a w pawilonach stóp umieszczono 16 posągów Buddy z białego marmuru. Główna część stupy ma kształt dzwonu, a na drugim i trzecim poziomie znajduje się po osiem mniejszych stup. Na czwartym poziomie na zewnętrznej platformie umieszczono osiem pięknych stup w kształcie wazonów. Główny filar na podstawie składa się z wielkiego dzwonu i 13 misek ułożonych jedna na drugiej, zwieńczonych złotym szczytem ważącym 2,3 tony. Jest to prawdziwa złota stupa, najwyższa pusta stupa w Azji. Wznosi się dumnie, majestatycznie i imponująco.Mang · 20,6 km od Powiat Longling
Scenic Spots of Menghuan Silver Pagoda
Junnan – nr 12 w rankingu: Nocne atrakcje

Scenic Spots of Menghuan Silver Pagoda

7,6
Srebrna Pagoda Menghuan zajmuje powierzchnię około 120 mu, ma 66 metrów wysokości i 46 metrów średnicy. Cała konstrukcja utrzymana jest w czystej bieli, tworząc wyraźny kontrast kolorystyczny ze Złotą Pagodą Menghuan. Obie pagody stoją dumnie na szczycie góry Leiya Rang, nad brzegiem Jeziora Pawia – jedna olśniewająca przepychem, druga zachwycająca prostotą i elegancją. Obszar atrakcji składa się z różnych budynków, takich jak Jiyuanlin, Plac Yinlun, platforma widokowa, drewniane chodniki i rzeźby krajobrazowe. Wyposażony jest w odpowiednie oświetlenie, strefy kwiatowe, gdzie można podziwiać rośliny takie jak złoty lotos, bugenwilla, lilia Crinum i liście bananowca.Mang · 21 km od Powiat Longling
Mengbanaxi Exotics Garden
Junnan – nr 15 w rankingu: Atrakcje przyjazne rodzinie

Mengbanaxi Exotics Garden

7,2
Ogród Egzotyczny Mengbanaxi został założony w 2001 roku i składa się z Ogrodu Figowców, Ogrodu Bugenvilli Mengbanaxi, Ogrodu Lagerstroemii, Ogrodu Oliwnego, Ogrodu Jajecznego, Ogrodu Bonsai, Ogrodu Skrzypolistnych, Pawilonu Wystawowego oraz Galerii Niezwykłych Kamieni. Mengbanaxi zgromadził rzadkie w skali kraju stare drzewa i unikalne na świecie skamieniałe drewno krzemionkowe. Jego cechy charakterystyczne to: rzadkość, niezwykłość, starożytność i osobliwość, co czyni go prawdziwym skarbcem subtropikalnych roślin, a także wyjątkowym w Chinach ogrodem ekologicznym. "Mengbanaxi" oznacza niezwykłe, piękne i bogate. Ogród Rzadkości posiada cztery cechy wyróżniające go na tle całego kraju: największą liczbę i najstarsze wiekiem drzew zabytkowych; największą ilość i najlepszej jakości kamieni oraz skamieniałości drzew, zwłaszcza rzadko spotykanych na świecie jadeitów drzewnych; najpiękniejsze, najbardziej niezwykłe i najwyższej klasy duże rzeźby korzeniowe; oraz największą liczbę przeszczepionych dużych drzew z najwyższym wskaźnikiem przeżywalności. Spacerując po Ogrodzie Rzadkości, można natknąć się na rzadkie tysiącletnie drzewa osmanthus, bukszpan, lagerstroemię oraz skamieniałe drewno krzemionkowe liczące setki milionów lat. W ogrodzie wiosną kwitną kwiaty, latem panuje cień, jesienią dojrzewają owoce, a zimą utrzymuje się zieleń, tworząc zachwycający i niezwykły świat, który zapiera dech w piersiach.Mang · 20,5 km od Powiat Longling
Banglazhang Hot Spring
Junnan – nr 13 w rankingu: Atrakcje termalne

Banglazhang Hot Spring

4,9
12 kilometry na północny wschód od Powiatu Longling, droga powiatowa nr 193 wije się przez tarasowe pola herbaciane, gdy nagle w dolinie unosi się delikatna biała mgiełka - to tam, wśród fałdów terenu pokrytych pierwotną roślinnością, ukryte są gorące źródła Banglazhang. To nie tradycyjny kurort termalny, lecz naturalny ekologiczny teatr rzeźbiony przez geotermalne siły. Źródła termalne rozłożone są naturalnie wzdłuż strumienia, tworząc 16 ujęć o gradiencie temperatur od 38°C do 96°C, stanowiąc naturalne "muzeum geotermalne". Charakterystyczne są tarasy trawertynowe utworzone przez osady gejzerowe, gdzie woda spływa miniaturowymi kaskadami po mchem porośniętych skałach, tworząc wzory w odcieniach ochry i mlecznej bieli. Turyści mogą przemierzać drewniane pomosty, odkrywając różne baseny, doświadczając dzikiej przyjemności kąpieli na przemian w ciepłej i zimnej wodzie pod cieniem starych orzechów włoskich lub obserwując o świcie abstrakcyjne wzory kryształów siarki na skalnych ścianach. Poza doświadczeniami termalnymi, 3-kilometrowa leśna ścieżka łączy liczne punkty obserwacji geologicznych: słupowe spękania skał wulkanicznych, pozostałości dawnych gejzerów oraz skupiska marmitów utworzonych przez erozję rzeczną. W porze deszczowej, na platformie widokowej na końcu szlaku, można natknąć się na rzadkie zjawisko podwójnej tęgi zawieszonej nad doliną. Ekologiczne herbaciarnie prowadzone przez miejscowych członków grupy etnicznej Lisu serwują "grzmiącą herbatę" powoli gotowaną na wodzie termalnej, podawaną z przekąskami z dzikich kwiatów dendrobium, dodając górskiego aromatu podróży do źródeł.Powiat Longling · 7,8 km od centrum
Dai Ancient Town
Mang – nr 3 w rankingu: Nocne atrakcje

Dai Ancient Town

6,3
Starożytne Miasto Dai, położone w Mang w Autonomicznej Prefekturze Dehong Dai-Jingpo w prowincji Yunnan, zostało zbudowane zgodnie ze standardami krajowego obszaru turystycznego klasy 4A. Dzięki głębokiemu wykorzystaniu historii i kultury Dai, z przewodnią rolą starożytnej kultury Dai, gdzie architektura stanowi szkielet, handel jest duchem, a dziedzictwo niematerialne umiejętnością, miasto zostało stworzone w harmonii z górami i wodą, tworząc miejsce doświadczania światowej kultury starożytnego Dai, łączące w sobie doświadczenia kulturalne, wypoczynek, usługi turystyczne i ekologiczne zamieszkanie. Po obu stronach głównej ulicy rozciągają się zmodyfikowane domy na palach w stylu Dai, z szarymi dachówkami, drewnianymi okapami i rzeźbionymi okiennicami, zachowującymi narodowe cechy charakterystyczne. W Starożytnym Mieście Dai „każdy miesiąc ma swój tematyczny festiwal, każdego dnia odbywają się regularne aktywności, a każdego roku organizowane są duże uroczystości”. Dotychczas zorganizowano wiele tematycznych i artystycznych wydarzeń, które pozwoliły wielu turystom poczuć wyjątkowy urok Mang. Starożytne miasto Dai znajduje się około 3 km od centrum Mang. Zaleca się dojazd rowerem lub taksówką, unikając upału w południe. Jeśli trafisz na festiwal Songkran w kwietniu, na placu w starożytnym mieście Dai odbędzie się ceremonia poboru wody oraz pokazy tańca i śpiewu. Zaleca się wcześniejsze przygotowanie ubrań na zmianę, aby móc uczestniczyć w interakcjach.Mang · 18,9 km od Powiat Longling
Shubao Tower
Mang – nr 4 w rankingu: Nocne atrakcje

Shubao Tower

5,8
Mang · 19,9 km od Powiat Longling
Mangshi Square
Mang – nr 5 w rankingu: Nocne atrakcje

Mangshi Square

5,6
Mang · 19,8 km od Powiat Longling
Funny Factory
Mang – nr 6 w rankingu: Nocne atrakcje

Funny Factory

5,3
Mang · 18,1 km od Powiat Longling

Powiat Longling – aktywności, których nie można przegapić

Powiat Longling – polecane Wycieczki jednodniowe

Zobacz wszystko: Wycieczki jednodniowe
[Samochód czarterowy] Jednodniowa wycieczka do Tengchong, zachodniego Junnanu, hali upamiętniającej wojnę antyjapońską i miejsca wojny antyjapońskiej w Songshan
󱌍
10% zniżki
Od158 279 KRW175 866 KRW
Jednodniowa wycieczka po Tengchong wynajętym samochodem, zwiedzanie 2-3 atrakcji [Dostępne różne typy pojazdów, elastyczne połączenie atrakcji]
󱌍
10% zniżki
Od87 256 KRW96 952 KRW
Prywatna jednodniowa wycieczka do Parku Wulkanicznego Tengchong + Gorących Źródeł
󱌍
Usługa w języku angielskim
Bezpłatne anulowanie
Potwierdź teraz
10% zniżki
Od53 036 KRW58 929 KRW
Prywatna wycieczka z odbiorem w Baoshan do miasta Heshun w Tengchong
󱌍
Usługa w języku angielskim
Bezpłatne anulowanie
Potwierdź teraz
9% zniżki
Od38 036 KRW42 262 KRW
Jednodniowa wycieczka z lekkim trekkingiem po tropikalnej dżungli Mang: odkrywanie sekretów małp + kuchnia na dzikich terenach + spotkanie z langurem Phaya
Trip.Select
󱌍
4,8/5
· 4 opinii· Zarezerwowano 50
Usługa w języku angielskim
Bezpłatne anulowanie
Potwierdź teraz
Zapisano przez 67 podróżnego
Od122 620 KRW

Powiat Longling – darmowe atrakcje

Często zadawane pytania

Przy wyborze wycieczki zacznij od ustalenia, ile masz czasu, oraz jakiej aktywności szukasz. Obecnie popularne opcje to [Samochód czarterowy] Jednodniowa wycieczka do Tengchong, zachodniego Junnanu, hali upamiętniającej wojnę antyjapońską i miejsca wojny antyjapońskiej w Songshan, Jednodniowa wycieczka po Tengchong wynajętym samochodem, zwiedzanie 2-3 atrakcji [Dostępne różne typy pojazdów, elastyczne połączenie atrakcji] i Prywatna jednodniowa wycieczka do Parku Wulkanicznego Tengchong + Gorących Źródeł. Przed dokonaniem rezerwacji sprawdź dostępność w czasie rzeczywistym i plan podróży.

Powiat Longling – według stanu na 24 października 2026 cena referencyjna za wycieczki jednodniowe i atrakcje wynosi około KRW 38 036 – KRW 270 563. Ceny różnią się w zależności od czasu trwania, wielkości grupy, transportu, biletów, posiłków oraz wszelkich specjalnych wymogów dotyczących wstępu. Przed dokonaniem rezerwacji potwierdź walutę rozliczeniową i sprawdź, czy cena podana jest za osobę, czy za grupę.

Uzyskaj pomoc zawsze i wszędzie w ciągu 30 sekundSkontaktuj się z obsługą klienta

Zasady zmian i anulowania różnią się w zależności od atrakcji i wycieczek. Więcej informacji znajdziesz na stronie ze szczegółami produktu.

Ceny biletów mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia i weekendu, a także w szczycie sezonu i poza nim. Rezerwując z Trip.com, możesz również użyć monet Trip Coins, aby uzyskać dodatkowe oszczędności. Więcej wskazówek dotyczących rezerwacji biletów ze zniżką oraz najnowsze informacje znajdziesz na stronie Trip.com.