Home
/
Cooks Beach
Cooks Beach
Odkryj miasto Cooks Beach
Co robić w mieście Cooks Beach
Cooks Beach – 10 najlepszych atrakcji
‹
›
Waiheke Island
5,5
Waiheke Island · 56,8 km od Cooks Beach
Bezpłatna atrakcja
2026 Świat 100 – Nocne atrakcje
Sky Tower
8,7
Auckland · 86,8 km od Cooks Beach
Natychmiastowy wstęp
Zarezerwuj teraz na dziś
Zaoszczędź 0,44 EUR
Od 23,34 EUR
2026 Świat 100 – Atrakcje przyjazne rodzinie
SEA LIFE Kelly Tarlton's Aquarium
7,8
Auckland · 81,9 km od Cooks Beach
Natychmiastowy wstęp
Zarezerwuj teraz na dziś
38% zniżki
Od 14,00 EUR
Auckland – nr 3 w rankingu: Najlepsze rzeczy do zrobienia
Auckland War Memorial Museum
7,5
Auckland · 85,4 km od Cooks Beach
Natychmiastowy wstęp
Zarezerwuj teraz na dziś
11% zniżki
Od 14,32 EUR
Nowa Zelandia – nr 1 w rankingu: Atrakcje przyjazne rodzinie
Auckland Zoo
7,2
Auckland · 90,6 km od Cooks Beach
Zarezerwuj teraz na jutro
5% zniżki
Od 18,72 EUR
Auckland – nr 5 w rankingu: Najlepsze rzeczy do zrobienia
Weta Workshop Unleashed
6,6
Auckland · 86,8 km od Cooks Beach
Od 30,13 EUR
Auckland Whale & Dolphin Tour
6,4
Auckland · 86,8 km od Cooks Beach
Zarezerwuj teraz na jutro
6% zniżki
Od 103,19 EUR
Auckland – nr 1 w rankingu: Wiosenne wycieczki
Maungakiekie / One Tree Hill
5,8
Auckland · 85,3 km od Cooks Beach
Bezpłatna atrakcja
Auckland – nr 2 w rankingu: Nocne atrakcje
Mount Eden
6,0
Auckland · 88,3 km od Cooks Beach
Bezpłatna atrakcja
Hauraki Gulf
4,4
Port Jackson · 55,7 km od Cooks Beach
Bezpłatna atrakcja
Niezbędnik podróżny
eSIM
Nowa Zelandia 5G eSIM | Wszystkie AI & TikTok | 1–30 dni | Kod QR
Zobacz wszystko: eSIM
eSIM
eSIM dla regionu Azji i Pacyfiku | 5G/4G | Szybka transmisja danych | Dzienny pakiet danych/plan transmisji danych | Usługa całodobowa | 1–30 dni | Kod QR
Zobacz wszystko: eSIM
eSIM
Australia/Nowa Zelandia uniwersalna 5G eSIM|Wiele sieci·Wsparcie dla popularnych aplikacji|500MB/dzień-łącznie 100GB|1-60 dni|24-godzinne rozliczenie|Kod QR
Zobacz wszystko: eSIM
eSIM
Nowa Zelandia 5G eSIM | Dwie Sieci | Pakiet danych dzienny/łączny | 1–30 dni | Rozliczenie 24-godzinne | Kod QR
Zobacz wszystko: eSIM
Cooks Beach – odkryj na mapie
Często zadawane pytania
Cooks Beach – z czego słynie?
−
Cooks Beach słynie z bogactwa atrakcji. Oto kilka atutów:
Waiheke Island
,
Sky Tower
i
SEA LIFE Kelly Tarlton's Aquarium
.
Cooks Beach – jakich atrakcji nie przegapić?
−
Cooks Beach – warto rozważyć:
Cathedral Cove i Hot Water Beach z lunchem z Auckland
,
Auckland: Zatoka Katedralna i Plaża Hot Water - wycieczka dla małej grupy
i
Z Tairua: 2-godzinna wycieczka do Zatoki Katedralnej z lokalnym przewodnikiem
. Dostępność i plany podróży zmieniają się, dlatego przed dokonaniem rezerwacji sprawdź najnowsze szczegóły.