Home
/
Jervis Bay
Jervis Bay
Odkryj miasto Jervis Bay
Co robić w mieście Jervis Bay
Jervis Bay – 10 najlepszych atrakcji
‹
›
South Coast (New South Wales) – nr 2 w rankingu: Najlepsze rzeczy do zrobienia
Dolphin Watch Cruises Jervis Bay
5,5
Huskisson · 32 m od centrum
South Coast (New South Wales) – nr 1 w rankingu: Najlepsze rzeczy do zrobienia
JERVIS BAY WILD CRUISES
6,0
Huskisson · 82 m od centrum
Natychmiastowy wstęp
Zarezerwuj teraz na dziś
Od 17,92 EUR
New South Wales – nr 14 w rankingu: Nocne atrakcje
Jervis Bay
5,2
Beecroft Peninsula · 5,7 km od centrum
Bezpłatna atrakcja
Kiama – nr 1 w rankingu: Najlepsze rzeczy do zrobienia
Kiama Blowhole
5,1
Kiama · 55,2 km od Jervis Bay
Bezpłatna atrakcja
Illawarra Region – nr 1 w rankingu: Najlepsze rzeczy do zrobienia
Skydive Sydney Wollongong
6,0
North Wollongong · 84,2 km od Jervis Bay
Zarezerwuj teraz na jutro
7% zniżki
Od 232,67 EUR
2026 Świat 100 – Najlepsze rzeczy do zrobienia
Sydney Opera House
9,6
Australia · Sydney
Od 42,63 EUR
Australia – nr 3 w rankingu: Najlepsze rzeczy do zrobienia
Sydney Whale Watching Cruise
9,1
Australia · Sydney
Natychmiastowy wstęp
Zarezerwuj teraz na dziś
Od 61,78 EUR
Illawarra Region – nr 2 w rankingu: Najlepsze rzeczy do zrobienia
Symbio Wildlife Park
5,8
Australia · Helensburgh
Zarezerwuj teraz na dziś
Od 23,16 EUR
2026 Świat 100 – Najlepsze rzeczy do zrobienia
Taronga Zoo Sydney
9,1
Australia · Mosman
Natychmiastowy wstęp
Zarezerwuj teraz na dziś
14% zniżki
Od 29,95 EUR
Wollongong – nr 3 w rankingu: Najlepsze rzeczy do zrobienia
Sea Cliff Bridge
5,0
Australia · Clifton
Bezpłatna atrakcja
Niezbędnik podróżny
eSIM
Australia eSIM 5G | Pakiet dzienny/transfer danych | 1-30 dni | Rozliczanie co 24 godziny | Kod QR
Zobacz wszystko: eSIM
eSIM
Australia 5G eSIM | Obsługa trzech sieci, w tym ChatGPT i Map Google | 500 MB/dzień – łącznie 100 GB | 1–60 dni | Rozliczanie 24-godzinne | Kod QR
Zobacz wszystko: eSIM
eSIM
eSIM dla regionu Azji i Pacyfiku | 5G/4G | Szybka transmisja danych | Dzienny pakiet danych/plan transmisji danych | Usługa całodobowa | 1–30 dni | Kod QR
Zobacz wszystko: eSIM
eSIM
Vodafone 5G eSIM w Australii | Łącznie 20 GB/80 GB/120 GB | Włącznie połączenia i SMS-y | Naturalny dzień | 28 dni | Kod QR
Zobacz wszystko: eSIM
Jervis Bay – odkryj na mapie
Często zadawane pytania
Jervis Bay – z czego słynie?
−
Jervis Bay słynie z bogactwa atrakcji. Oto kilka atutów:
Dolphin Watch Cruises Jervis Bay
,
JERVIS BAY WILD CRUISES
i
Jervis Bay
.
Jervis Bay – jakich atrakcji nie przegapić?
−
Jervis Bay – warto rozważyć:
Vincentia: Obserwowanie gwiazd na plaży Jervis Bay z ekspertem
,
Australia: Wycieczka ze skokiem spadochronowym Skydive w Wollongong [Opcjonalne zdjęcia/wideo + transfer]
i
Wycieczka po pasiece. Degustacja z przewodnikiem. Poranna herbata. Bowral NSW
. Dostępność i plany podróży zmieniają się, dlatego przed dokonaniem rezerwacji sprawdź najnowsze szczegóły.