Home
/
Powiat Leishan
Powiat Leishan
Odkryj miasto Powiat Leishan
Co robić w mieście Powiat Leishan
Powiat Leishan – 10 najlepszych atrakcji
‹
›
2026 Świat 100 – Nocne atrakcje
Xijiang Qianhu Miao Village
8,6
Powiat Leishan · 16 km od centrum
Natychmiastowy wstęp
Zarezerwuj teraz na dziś
Anuluj, kiedy chcesz
Od 109,97 DKK
Wonderful West River Large Song And Dance Show
5,3
Powiat Leishan · 15,8 km od centrum
Natychmiastowy wstęp
Zarezerwuj teraz na dziś
Anuluj, kiedy chcesz
Od 129,97 DKK
Kuejczou – nr 16 w rankingu: Atrakcje przyjazne rodzinie
Langde Miao Village Scenic Area
6,5
Powiat Leishan · 10,5 km od centrum
Natychmiastowy wstęp
Zarezerwuj teraz na dziś
Anuluj, kiedy chcesz
Od 49,99 DKK
Wybrano dla Nocne atrakcje w: Kuejczou
Xijiang Thousand Household Miao Village Scenic Area-Viewing Platform
5,4
Powiat Leishan · 15,7 km od centrum
Wybrano dla Nocne atrakcje w: Kuejczou
Xiasi Ancient Town
5,7
Kaili · 31,4 km od Powiat Leishan
Bezpłatna atrakcja
Kuejczou – nr 3 w rankingu: Nocne atrakcje
Zhenyuan Ancient Town
7,5
Powiat Zhenyuan, Guizhou · 82 km od Powiat Leishan
Bezpłatna atrakcja
Zhenyuan Ancient Town – nr 1 w rankingu: Najlepsze rzeczy do zrobienia
Qinglong Cave
6,1
Powiat Zhenyuan, Guizhou · 83,1 km od Powiat Leishan
Natychmiastowy wstęp
Zarezerwuj teraz na dziś
Anuluj, kiedy chcesz
8% zniżki
Od 54,99 DKK
Kuejczou – nr 7 w rankingu: Atrakcje przyjazne rodzinie
Gao Guo He Scenic Area
7,4
Chiny · Powiat Zhenyuan, Guizhou
Zhenyuan Ancient Town – nr 2 w rankingu: Najlepsze rzeczy do zrobienia
Shiping Mountain Scenic Area
5,4
Powiat Zhenyuan, Guizhou · 82,6 km od Powiat Leishan
Natychmiastowy wstęp
Zarezerwuj teraz na dziś
Anuluj, kiedy chcesz
Od 25 DKK
Kuejczou – nr 13 w rankingu: Atrakcje przyjazne rodzinie
Libo Cool Park
6,6
Chiny · Powiat Libo
Bezpłatna atrakcja
Niezbędnik podróżny
eSIM
Chiny eSIM 5G | Pakiet dzienny/transfer danych | 1-30 dni | Rozliczanie co 24 godziny | Kod QR
Zobacz wszystko: eSIM
eSIM
Chiny kontynentalne · Hong Kong · Makau 5G eSIM | 5 operatorów komórkowych · AI & TikTok | 1–365 dni | Kod QR
Zobacz wszystko: eSIM
eSIM
Sieć eSIM 5G w Chinach kontynentalnych | Obsługa trzech sieci, w tym ChatGPT i Map Google | 500 MB/dzień – łącznie 100 GB | 1–60 dni | Rozliczanie 24-godzinne | Kod QR
Zobacz wszystko: eSIM
eSIM
Chiny kontynentalne/Hongkong/Makau 5G eSIM | plan dzienny / pakiet danych | 1-30 dni | rozliczanie 24-godzinne | kod QR
Zobacz wszystko: eSIM
Powiat Leishan – odkryj na mapie
Często zadawane pytania
Powiat Leishan – z czego słynie?
−
Powiat Leishan słynie z bogactwa atrakcji. Oto kilka atutów:
Xijiang Qianhu Miao Village
,
Wonderful West River Large Song And Dance Show
i
Langde Miao Village Scenic Area
.
Powiat Leishan – jakich atrakcji nie przegapić?
−
Powiat Leishan – warto rozważyć:
1-dniowa wycieczka z Guiyang do wioski Miao Xijiang z tysiącem domów (odkrywając tajemnicze królestwo Miao sprzed tysiąca lat)
,
Prywatna wycieczka po Guiyang do Wioski Miao Xijiang (Najpiękniejsza Wioska Miao w Chinach)
i
Jednodniowa wycieczka do Wioski Miao Langde w Qiandongnan + Starożytnego Miasta Xiashi (prowincja Guizhou) z obsługą w języku chińskim i angielskim
. Dostępność i plany podróży zmieniają się, dlatego przed dokonaniem rezerwacji sprawdź najnowsze szczegóły.