Home
/
Powiat Pei
Powiat Pei
Odkryj miasto Powiat Pei
Co robić w mieście Powiat Pei
Powiat Pei – 10 najlepszych atrakcji
‹
›
Jiangsu – nr 12 w rankingu: Najlepsze rzeczy do zrobienia
Guishan Han Tomb
7,8
Xuzhou · 49,5 km od Powiat Pei
Natychmiastowy wstęp
Zarezerwuj teraz na dziś
Anuluj, kiedy chcesz
Od 10,72 EUR
Jiangsu – nr 5 w rankingu: Atrakcje przyjazne rodzinie
Xuzhou Museum
7,5
Xuzhou · 57,1 km od Powiat Pei
Bezpłatna atrakcja
Jiangsu – nr 7 w rankingu: Atrakcje przyjazne rodzinie
Xuzhou Yunlong Lake Tourist Area
7,4
Xuzhou · 57,5 km od Powiat Pei
Bezpłatna atrakcja
Jiangsu – nr 12 w rankingu: Atrakcje przyjazne rodzinie
Xuzhou Han Culture Scenic Area
6,9
Xuzhou · 58,8 km od Powiat Pei
Natychmiastowy wstęp
Zarezerwuj teraz na dziś
Anuluj, kiedy chcesz
11% zniżki
Od 10,72 EUR
Xuzhou – nr 4 w rankingu: Atrakcje wybierane przez podróżników z całego świata
The Cableway and slideway of Yunlong Mountain
6,6
Xuzhou · 57,8 km od Powiat Pei
Od 5,36 EUR
Xuzhou – nr 2 w rankingu: Jesienne atrakcje widokowe
Hubu Mountain
6,3
Xuzhou · 56,8 km od Powiat Pei
Bezpłatna atrakcja
Xuzhou – nr 7 w rankingu: Jesienne atrakcje widokowe
Baolian Temple
6,3
Xuzhou · 56,3 km od Powiat Pei
Bezpłatna atrakcja
Xuzhou – nr 2 w rankingu: Nocne atrakcje
Yunlong Mountain
6,1
Xuzhou · 58,1 km od Powiat Pei
Bezpłatna atrakcja
Xuzhou – nr 5 w rankingu: Atrakcje przyjazne rodzinie
Xuzhou Amusement Land
6,0
Xuzhou · 57,3 km od Powiat Pei
Natychmiastowy wstęp
Zarezerwuj teraz na dziś
Anuluj, kiedy chcesz
24% zniżki
Od 20,09 EUR
Xuzhou – nr 3 w rankingu: Nocne atrakcje
The Splendor Peng Cheng
5,9
Xuzhou · 58,6 km od Powiat Pei
Natychmiastowy wstęp
Zarezerwuj teraz na dziś
Niezbędnik podróżny
eSIM
Chiny eSIM 5G | Pakiet dzienny/transfer danych | 1-30 dni | Rozliczanie co 24 godziny | Kod QR
Zobacz wszystko: eSIM
eSIM
Chiny kontynentalne · Hong Kong · Makau 5G eSIM | 5 operatorów komórkowych · AI & TikTok | 1–365 dni | Kod QR
Zobacz wszystko: eSIM
eSIM
Sieć eSIM 5G w Chinach kontynentalnych | Obsługa trzech sieci, w tym ChatGPT i Map Google | 500 MB/dzień – łącznie 100 GB | 1–60 dni | Rozliczanie 24-godzinne | Kod QR
Zobacz wszystko: eSIM
eSIM
Azja 10 regionów 5G eSIM | Multi-sieć • Wszystkie AI | 1–30 dni | Kod QR
Zobacz wszystko: eSIM
Powiat Pei – odkryj na mapie
Często zadawane pytania
Powiat Pei – z czego słynie?
−
Powiat Pei słynie z bogactwa atrakcji. Oto kilka atutów:
Guishan Han Tomb
,
Xuzhou Museum
i
Xuzhou Yunlong Lake Tourist Area
.
Powiat Pei – jakich atrakcji nie przegapić?
−
Powiat Pei – warto rozważyć:
Jednodniowa wycieczka autokarowa z Jinan do Qufu: Świątynia Konfucjusza, Rezydencja Konfucjusza i Las Konfucjusza
,
Prywatna 1-dniowa wycieczka do Świątyni i Cmentarza Konfucjusza oraz Rezydencji Rodziny Kong w Qufu
i
Jednodniowa prywatna wycieczka po Qufu: Świątynia Konfucjusza, Rezydencja Rodziny Kong i Muzeum Konfucjusza z doświadczeniem niematerialnego dziedzictwa kulturowego w prezencie
. Dostępność i plany podróży zmieniają się, dlatego przed dokonaniem rezerwacji sprawdź najnowsze szczegóły.