Home
/
Port Campbell
Port Campbell
Odkryj miasto Port Campbell
Co robić w mieście Port Campbell
Port Campbell – 10 najlepszych atrakcji
‹
›
Victoria – nr 11 w rankingu: Atrakcje przyjazne rodzinie
GREAT OCEAN ROAD WILDLIFE PARK
5,8
Gellibrand Lower · 2,7 km od centrum
Od 6 418,22 PKR
Australia – nr 9 w rankingu: Nocne atrakcje
Great Ocean Road
7,7
Lavers Hill · 34,8 km od Port Campbell
Od 61 283,65 PKR
Victoria – nr 11 w rankingu: Najlepsze rzeczy do zrobienia
Twelve Apostles
7,5
Princetown · 5,4 km od centrum
Bezpłatna atrakcja
Australia – nr 3 w rankingu: Wiosenne wycieczki
Port Campbell National Park (Parks Victoria)
7,5
Princetown · 5,5 km od centrum
Bezpłatna atrakcja
Wybrano dla Najlepsze rzeczy do zrobienia w: Victoria
Loch Ard Gorge
5,4
Port Campbell · 7 km od centrum
Bezpłatna atrakcja
Wybrano dla Najlepsze rzeczy do zrobienia w: Victoria
Great Ocean Walk
5,1
Apollo Bay · 60,2 km od Port Campbell
Bezpłatna atrakcja
Apollo Bay
5,4
Apollo Bay · 60 km od Port Campbell
Bezpłatna atrakcja
Surf Coast – nr 1 w rankingu: Najlepsze rzeczy do zrobienia
Split Point Lighthouse
5,1
Aireys Inlet · 97,6 km od Port Campbell
Goldfields – nr 1 w rankingu: Najlepsze rzeczy do zrobienia
Sovereign Hill
7,8
Australia · Golden Point
Natychmiastowy wstęp
Zarezerwuj teraz na dziś
19% zniżki
Od 10 520,42 PKR
Gippsland – nr 1 w rankingu: Najlepsze rzeczy do zrobienia
Penguin Parade
8,5
Australia · Summerlands
Natychmiastowy wstęp
Zarezerwuj teraz na dziś
6% zniżki
Od 6 161,50 PKR
Niezbędnik podróżny
eSIM
Australia eSIM 5G | Pakiet dzienny/transfer danych | 1-30 dni | Rozliczanie co 24 godziny | Kod QR
Zobacz wszystko: eSIM
eSIM
Australia 5G eSIM | Obsługa trzech sieci, w tym ChatGPT i Map Google | 500 MB/dzień – łącznie 100 GB | 1–60 dni | Rozliczanie 24-godzinne | Kod QR
Zobacz wszystko: eSIM
eSIM
eSIM dla regionu Azji i Pacyfiku | 5G/4G | Szybka transmisja danych | Dzienny pakiet danych/plan transmisji danych | Usługa całodobowa | 1–30 dni | Kod QR
Zobacz wszystko: eSIM
eSIM
Australia 5G eSIM | Pakiet danych dzienny/łączny | 1–30 dni | Rozliczenie 24-godzinne | Kod QR
Zobacz wszystko: eSIM
Port Campbell – odkryj na mapie
Często zadawane pytania
Port Campbell – z czego słynie?
−
Port Campbell słynie z bogactwa atrakcji. Oto kilka atutów:
GREAT OCEAN ROAD WILDLIFE PARK
,
Great Ocean Road
i
Twelve Apostles
.
Port Campbell – jakich atrakcji nie przegapić?
−
Port Campbell – warto rozważyć:
Wycieczka jednodniowa: Great Ocean Road + Dwunastu Apostołów w Melbourne [90 minut przy 12 Apostołach/bez światła pod światło]
,
Jednodniowa wycieczka do zoo bez dodatkowych opłat, w tym schodów Gibsona|Szlak Great Ocean Road w Melbourne + Dwunastu Apostołów
i
Klasyczna jednodniowa wycieczka po Great Ocean Road w Melbourne (angielskojęzyczny przewodnik, Dwunastu Apostołów, zachód słońca przy London Bridge)
. Dostępność i plany podróży zmieniają się, dlatego przed dokonaniem rezerwacji sprawdź najnowsze szczegóły.