Home
/
Powiat Shanghe
Powiat Shanghe
Odkryj miasto Powiat Shanghe
Co robić w mieście Powiat Shanghe
Powiat Shanghe – 10 najlepszych atrakcji
‹
›
Jinan – nr 1 w rankingu: Atrakcje termalne
Shanghe Hot Spring Base
4,0
Powiat Shanghe · 5,3 km od centrum
Natychmiastowy wstęp
Zarezerwuj teraz na dziś
34% zniżki
Od 68,16 BRL
Wybrano dla Nocne atrakcje w: Szantung
Daming Lake Scenic Area
8,2
Jinan · 71,2 km od Powiat Shanghe
Bezpłatna atrakcja
Szantung – nr 4 w rankingu: Najlepsze rzeczy do zrobienia
Baotu Spring
8,5
Jinan · 73,1 km od Powiat Shanghe
Natychmiastowy wstęp
Zarezerwuj teraz na dziś
Anuluj, kiedy chcesz
Od 29,99 BRL
Szantung – nr 3 w rankingu: Atrakcje przyjazne rodzinie
The Best Spring In The World
7,9
Jinan · 72 km od Powiat Shanghe
Bezpłatna atrakcja
Szantung – nr 15 w rankingu: Najlepsze rzeczy do zrobienia
Shandong Museum
7,5
Jinan · 72,5 km od Powiat Shanghe
Bezpłatna atrakcja
Dezhou – nr 2 w rankingu: Najlepsze rzeczy do zrobienia
Europark of Quancheng
6,6
Powiat Qihe · 68,1 km od Powiat Shanghe
Od 524,66 BRL
Dezhou – nr 1 w rankingu: Najlepsze rzeczy do zrobienia
All Love Park Animal Kingdom
6,7
Powiat Qihe · 69,6 km od Powiat Shanghe
5% zniżki
Od 134,92 BRL
Szantung – nr 16 w rankingu: Najlepsze rzeczy do zrobienia
Qianfo Mountain Scenic Area
7,5
Jinan · 75,3 km od Powiat Shanghe
Natychmiastowy wstęp
Zarezerwuj teraz na dziś
Anuluj, kiedy chcesz
6% zniżki
Od 20,99 BRL
Five Dragon Pool Park
6,7
Jinan · 72,6 km od Powiat Shanghe
Bezpłatna atrakcja
Jinan – nr 3 w rankingu: Atrakcje przyjazne rodzinie
Jinan Zoo
6,2
Jinan · 69,1 km od Powiat Shanghe
Natychmiastowy wstęp
Zarezerwuj teraz na dziś
Anuluj, kiedy chcesz
Zaoszczędź 0,75 BRL
Od 17,99 BRL
Niezbędnik podróżny
eSIM
Chiny eSIM 5G | Pakiet dzienny/transfer danych | 1-30 dni | Rozliczanie co 24 godziny | Kod QR
Zobacz wszystko: eSIM
eSIM
Chiny kontynentalne · Hong Kong · Makau 5G eSIM | 5 operatorów komórkowych · AI & TikTok | 1–365 dni | Kod QR
Zobacz wszystko: eSIM
eSIM
Chiny kontynentalne 5G eSIM | Obsługuje TikTok & ChatGPT | Dzienny pakiet danych / Pakiet danych łącznych | Rozliczanie co 24 godziny | 1–365 dni | Kod QR
Zobacz wszystko: eSIM
eSIM
Chiny kontynentalne/Hongkong/Makau 5G eSIM | plan dzienny / pakiet danych | 1-30 dni | rozliczanie 24-godzinne | kod QR
Zobacz wszystko: eSIM
Powiat Shanghe – odkryj na mapie
Często zadawane pytania
Powiat Shanghe – z czego słynie?
−
Powiat Shanghe słynie z bogactwa atrakcji. Oto kilka atutów:
Shanghe Hot Spring Base
,
Daming Lake Scenic Area
i
Baotu Spring
.
Powiat Shanghe – jakich atrakcji nie przegapić?
−
Powiat Shanghe – warto rozważyć:
1-dniowa wycieczka grupowa w języku chińskim do Źródła Baotu w Jinan, Góry Tysiąca Buddów, Jeziora Daming, Wieży Chaoran i Źródła Czarnego Tygrysa
,
Jednodniowa wycieczka w Jinan: Muzeum Prowincji Shandong + Góra Tysiąca Buddów + Jezioro Daming z obsługą w języku chińskim i angielskim
i
Wycieczka po Jinan: Źródło Baotu, Jezioro Daming, Góra Tysiąca Buddów (Opcjonalna wycieczka grupowa)
. Dostępność i plany podróży zmieniają się, dlatego przed dokonaniem rezerwacji sprawdź najnowsze szczegóły.