Home
/
Powiat Suizhong
Powiat Suizhong
Odkryj miasto Powiat Suizhong
Co robić w mieście Powiat Suizhong
Powiat Suizhong – 10 najlepszych atrakcji
‹
›
Liaoning – nr 17 w rankingu: Nocne atrakcje
Dongdaihe Scenic Area
5,6
Powiat Suizhong · 52 km od centrum
Bezpłatna atrakcja
Huludao – nr 3 w rankingu: Jesienne atrakcje widokowe
Jiumenmen Water Great Wall Scenic Area
5,0
Powiat Suizhong · 55,3 km od centrum
Anuluj, kiedy chcesz
Od 46,99 HKD
Hebei – nr 2 w rankingu: Atrakcje przyjazne rodzinie
Shanhaiguan
7,7
Qinhuangdao · 61 km od Powiat Suizhong
Zarezerwuj teraz na jutro
Anuluj, kiedy chcesz
Od 70,48 HKD
Wybrano dla Najlepsze rzeczy do zrobienia w: Hebei
Old Dragon's Head
7,3
Qinhuangdao · 61,1 km od Powiat Suizhong
Zarezerwuj teraz na jutro
Anuluj, kiedy chcesz
Od 70,48 HKD
Liaoning – nr 9 w rankingu: Nocne atrakcje
Xingcheng Ancient City
6,7
Xingcheng · 45,4 km od Powiat Suizhong
Zarezerwuj teraz na jutro
Anuluj, kiedy chcesz
30% zniżki
Od 82,23 HKD
Wybrano dla Najlepsze rzeczy do zrobienia w: Hebei
The First Pass Under Heaven
6,8
Qinhuangdao · 61 km od Powiat Suizhong
Jiaoshan Great Wall
5,9
Qinhuangdao · 60,5 km od Powiat Suizhong
Natychmiastowy wstęp
Zarezerwuj teraz na dziś
Anuluj, kiedy chcesz
Od 46,99 HKD
Wybrano dla Nocne atrakcje w: Hebei
Shanhaiguan Scenic Area
5,8
Qinhuangdao · 61 km od Powiat Suizhong
Bezpłatna atrakcja
Huludao – nr 1 w rankingu: Jesienne atrakcje widokowe
Kanto Gourd Ancient Town
6,6
Huludao · 71,7 km od Powiat Suizhong
Zarezerwuj teraz na jutro
66% zniżki
Od 29,37 HKD
jun lin chang cheng shi shi yan chu
5,1
Qinhuangdao · 60,8 km od Powiat Suizhong
Niezbędnik podróżny
eSIM
Chiny eSIM 5G | Pakiet dzienny/transfer danych | 1-30 dni | Rozliczanie co 24 godziny | Kod QR
Zobacz wszystko: eSIM
eSIM
Chiny kontynentalne · Hong Kong · Makau 5G eSIM | 5 operatorów komórkowych · AI & TikTok | 1–365 dni | Kod QR
Zobacz wszystko: eSIM
eSIM
Chiny kontynentalne/Hongkong/Makau 5G eSIM | plan dzienny / pakiet danych | 1-30 dni | rozliczanie 24-godzinne | kod QR
Zobacz wszystko: eSIM
eSIM
Chiny kontynentalne 5G eSIM | Obsługuje TikTok & ChatGPT | Dzienny pakiet danych / Pakiet danych łącznych | Rozliczanie co 24 godziny | 1–365 dni | Kod QR
Zobacz wszystko: eSIM
Powiat Suizhong – odkryj na mapie
Często zadawane pytania
Powiat Suizhong – z czego słynie?
−
Powiat Suizhong słynie z bogactwa atrakcji. Oto kilka atutów:
Dongdaihe Scenic Area
,
Jiumenmen Water Great Wall Scenic Area
i
Shanhaiguan
.
Powiat Suizhong – jakich atrakcji nie przegapić?
−
Powiat Suizhong – warto rozważyć:
1-dniowa prywatna wycieczka po Qinhuangdao: punkt startowy Wielkiego Muru, Shanhaiguan i Laolongtou [Prywatny transport + bilety wstępu]
,
1-dniowa prywatna wycieczka po Qinhuangdao: punkt startowy Wielkiego Muru, Shanhaiguan, Laolongtou i Pierwsza Brama Pod Niebem
i
Jednodniowa wycieczka po Qinhuangdao (Hebei): Shanhaiguan + Park Gołębiego Gniazda + Ogród Zachodniego Portu + Góra Zu | Obsługa w języku chińskim i angielskim
. Dostępność i plany podróży zmieniają się, dlatego przed dokonaniem rezerwacji sprawdź najnowsze szczegóły.