Home
/
Wading River
Wading River
Odkryj miasto Wading River
Co robić w mieście Wading River
Wading River – 10 najlepszych atrakcji
‹
›
Stany Zjednoczone – nr 9 w rankingu: Jesienne atrakcje widokowe
Long Island
7,3
Ronkonkoma · 30,4 km od Wading River
Wildwood State Park
3,2
Wading River · 4,2 km od centrum
Yale University Art Gallery
5,0
New Haven · 40,5 km od Wading River
Bezpłatna atrakcja
2026 Świat 100 – Najlepsze rzeczy do zrobienia
The Metropolitan Museum of Art
9,9
Nowy Jork · 96,1 km od Wading River
2026 Świat 100 – Nocne atrakcje
Broadway Shows New York
9,4
Nowy Jork · 95,2 km od Wading River
Zarezerwuj teraz na jutro
Od 94,18 AUD
2026 Świat 100 – Najlepsze rzeczy do zrobienia
Empire State Building
10
Nowy Jork · 98,7 km od Wading River
Natychmiastowy wstęp
Zarezerwuj teraz na dziś
Od 71,21 AUD
2026 Świat 100 – Najlepsze rzeczy do zrobienia
Central Park
9,2
Nowy Jork · 96,3 km od Wading River
Bezpłatna atrakcja
2026 Świat 100 – Najlepsze rzeczy do zrobienia
The Museum of Modern Art
9,5
Nowy Jork · 97,7 km od Wading River
Zarezerwuj teraz na jutro
Od 42,66 AUD
Ameryki 2026 50 – Najlepsze rzeczy do zrobienia
SUMMIT One Vanderbilt
9,2
Nowy Jork · 98,1 km od Wading River
Natychmiastowy wstęp
Zarezerwuj teraz na dziś
10% zniżki
Od 61,30 AUD
Ameryki 2026 50 – Najlepsze rzeczy do zrobienia
Rockefeller Center
9,2
Nowy Jork · 97,9 km od Wading River
Natychmiastowy wstęp
Zarezerwuj teraz na dziś
15% zniżki
Od 35,55 AUD
Niezbędnik podróżny
eSIM
Stany Zjednoczone 5G eSIM | Trzy sieci·Wsparcie dla ChatGPT & Google Maps| 500MB/dzień-łącznie 100GB | 1-90 dni | 24-godzinne rozliczenie | Kod QR
Zobacz wszystko: eSIM
eSIM
USA 5G eSIM | Lokalne IP • Wszystkie AI & TikTok | 1–30 dni | Kod QR
Zobacz wszystko: eSIM
eSIM
Stany Zjednoczone/Kanada 5G eSIM | Wielosieciowy • Obsługa ChatGPT | Plan dzienny/ogólny pakiet danych | Rozliczenie 24-godzinne | Kod QR
Zobacz wszystko: eSIM
eSIM
Stany Zjednoczone 5G eSIM | Pełne pokrycie trzech sieci | Obsługa ChatGPT | Plan dzienny/ogólna ilość danych | Rozliczanie 24-godzinne | QR code
Zobacz wszystko: eSIM
Wading River – odkryj na mapie
Często zadawane pytania
Wading River – z czego słynie?
−
Wading River słynie z bogactwa atrakcji. Oto kilka atutów:
Long Island
,
Wildwood State Park
i
Yale University Art Gallery
.
Wading River – jakich atrakcji nie przegapić?
−
Wading River – warto rozważyć:
USA: Jednodniowa wycieczka na farmę Levin (zbieranie owoców) + farmę lawendy + centrum outletowe
,
Wycieczka nocna po Nowym Jorku autobusem z otwartym dachem
i
Prywatna wycieczka rikszą po Central Parku (60 minut)
. Dostępność i plany podróży zmieniają się, dlatego przed dokonaniem rezerwacji sprawdź najnowsze szczegóły.