Pran Buri

Hotele z barami w mieście Pran Buri

Wybierz daty, aby znaleźć najlepsze oferty hoteli oferujących bar w mieście Pran Buri.

Przesuń w dół, aby zobaczyć więcej
Filtruj według:
Liczba gwiazdek hotelu
≤2345
Ocena użytkowników
Niesamowity 9+Świetny 8+Dobry 7+Przyjemny 6+

Najlepsze hotele z barami w: Pran Buri

Odkryj nasz wybór hoteli w mieście Pran Buri, które oferują bar
Najpopularniejsze
Najniższa cena
Blisko centrum
Najwyżej oceniane
99+
Hotele w: Pak Nam Pran,Pran Buri
Obiekt Sheraton Hua Hin Pranburi Villas- SHA PLUS położony jest w odległości 700 metrów od plaży w miejscowości Pran Buri. Oferuje on wille z prywatnym basenem. Ponadto dostępna jest całodobowa recepcja oraz usługi pralni i transferu. Na terenie całego obiektu zapewniono bezpłatne WiFi. Obiekt oddalony jest od miejscowości Pak Nam Pran o 3,3 km, a od rezerwatu Pranburi Forest Park – o 3,9 km. Odległość od targu sztuki Cicada wynosi 21 km, zaś od targu nocnego w mieście Hua Hin – 25 km. Do dyspozycji Gości są klimatyzowane wille z tarasem, basenem oraz telewizorem z płaskim ekranem. Wille wyposażone są także w czajnik elektryczny. W łazience znajduje się wanna, prysznic i suszarka do włosów. Dodatkowe udogodnienia obejmują minibar, część wypoczynkową oraz stację dokującą do iPoda. Przez cały dzień w restauracji Dalah serwowane są dania kuchni międzynarodowej.

„Wonderful stay at Sheraton Hua Hin Pranburi Villas! We arrived planning for just one day but ended up staying three—the place was so amazing, we really didn't want to leave. The staff is incredibly friendly and ready to assist with anything, from local tips to excursion bookings. Breakfasts exceed all expectations: diverse, fresh options tailored to quirky tastes, including à la carte and floating breakfast. The property is spotless with a cozy poolside bar at fair prices, private villas where you only see neighbors at breakfast, and a 24/7 fitness center. Top it off with a stylish infinity pool perfect for ocean-view relaxation. Highly recommend for a relaxing escape!”
Fantastyczny
Oceny: 163
9,4/10
1 noc
Od 128 EUR
Sprawdź dostępność
99+
Hotele w: Wang Pong,Pran Buri
Położony w mieście Pranburi, The Barn Hua Hin znajduje się 15 minut samochodem od atrakcji takich jak Park leśny Pranburi i Park Wodny Vana Nava Hua Hin. Hotel znajduje się 13,1 km od atrakcji takiej jak Plaża w Hua Hin i 13,6 km od miejsca takiego jak Świątynia Khao Takiab. Usługi spa na miejscu to masaż. Dostępne są również takie udogodnienia rekreacyjne, jak basen odkryty. Ten hotel oferuje również udogodnienia takie jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i obsługa portierska. Hotel: znajduje się tutaj restauracja, w której jest świetnie zaopatrzony bar/salon klubowy. Jedzenie i picie serwują także miejsca takie jak kawiarnia. Ożywcze napoje znajdziesz w jednym z lokali: bar przy basenie. Śniadanie ze specjałami kuchni regionalnej jest podawane codziennie od 7 do 10 za opłatą. Udogodnienia biznesowe to usługi pralni chemicznej, recepcja całodobowa oraz przechowalnia bagażu. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 17 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to lodówka i minibar. Do pokoju przylega balkon. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Wyposażenie łazienki: prysznic, bezpłatne przybory toaletowe i suszarki do włosów.

„We stayed here for our Christmas break and had a great time. We brought our dog, and it was great for her to have the space to walk and run around. The bed is comfortable but not my usual pillow type. The swimming pool is a decent size, but be prepared for it to be very cold as it doesn't get any direct sunlight. The breakfast and food options were good. Decent coffee and a nice bit of seasonal fruit on the side. Staff are really friendly. No extra charge or deposit needed for pets. I love the location, away from the town and it really has that barn/farm type vibe. Hua Hin is about 30 minute drive. I would say you definitely need access to a car if you're staying here. Would I stay here again? Absolutely. Would I recommend to my friends? Yes.”
Fantastyczny
Oceny: 9
9,5/10
1 noc
Od 34 EUR
Sprawdź dostępność
66
Hotele w: Pak Nam Pran,Pran Buri
IL Mare Resort znajduje się w mieście Pranburi (Pak Nam Pran) i jest położony w odległości pięciu minut samochodem od atrakcji takich jak Khao Kalok i Plaża Say. Hotel (przy plaży) znajduje się 24,2 km od atrakcji takiej jak Plaża w Hua Hin i 2,5 km od miejsca takiego jak Plaża Pak Nam Pran. Dostępne udogodnienia rekreacyjne to łaźnia parowa, całodobowe centrum fitness oraz sezonowy basen odkryty. Ten hotel oferuje również udogodnienia takie jak usługi weselne, pomoc w organizacji biletów/wycieczek i teren piknikowy. Za opłatą do dyspozycji gości jest wahadłowy autobus (zasięg: 30.00 km). Śniadanie na zamówienie jest podawane codziennie od 20 do 10:30 za opłatą. Recepcja jest czynna w określonych godzinach. Płatne udogodnienia to transport z i na lotnisko (na życzenie). Poczuj się jak w domu w 14 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to lodówka i telewizor LCD. Do pokoju przylega umeblowany balkon lub patio. Rozrywkę zapewni telewizja kablowa. Prywatna łazienka — wyposażenie: prysznic, bezpłatne przybory toaletowe i suszarki do włosów.

„Very nice place but internet too Lowe”
Bardzo dobry
Oceny: 2
8,1/10
1 noc
Od 58 EUR
Sprawdź dostępność
21
Hotele w: Pak Nam Pran,Pran Buri
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Villa Gris Pranburi w mieście Pranburi (Pak Nam Pran) zamieszkasz 10 minut samochodem od atrakcji takich jak Plaża Pak Nam Pran i Khao Kalok. Hotel znajduje się 23,4 km od atrakcji takiej jak Plaża w Hua Hin i 2,7 km od miejsca takiego jak Plaża Say. Do pokoju przylega taras na dachu, z którego roztacza się piękny widok. Dostępne są również takie udogodnienia rekreacyjne, jak basen kryty. Ten hotel oferuje takie udogodnienia jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, telewizor w holu i pomoc w organizacji biletów/wycieczek. W obiekcie takim jak hotel do dyspozycji gości pozostają restauracja, a także kawiarnia. Po całym dniu zrelaksujesz się w naszym barze/salonie klubowym lub barze przy basenie. Udogodnienia biznesowe to przechowalnia bagażu i kawa/herbata w części wspólnej. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 14 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to lodówka i minibar. Do pokoju przylega balkon. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Prywatna łazienka — wyposażenie: prysznic, bezpłatne przybory toaletowe i suszarki do włosów.

„ที่พักดี เงียบสงบ มีที่จอดรถ พนักงานบริการดีทุกคน อาหารเช้าอร่อย ทีวีดี แอร์เย็น”
Fantastyczny
1 ocena
9,5/10
1 noc
Od 45 EUR
Sprawdź dostępność
22
Hotele w: Khao Noi,Pran Buri
W czasie pobytu w obiekcie takim jak OYO 75539 Phanthida Resort and Cafe w mieście Pranburi zamieszkasz 10 minut samochodem od atrakcji takich jak Rzeka Pranburi i Pole Golfowe Sea Pines. Hotel znajduje się 17,9 km od atrakcji takiej jak Plaża w Hua Hin i 17,4 km od miejsca takiego jak Park Narodowy Khao Sam Roi Yot. Ten hotel oferuje udogodnienia takie jak wyznaczone miejsca dla palących. W obiekcie takim jak hotel do dyspozycji gości są restauracja, a także obsługa pokojowa (w określonych godzinach). Udogodnienia biznesowe to ekspresowe zameldowanie, ekspresowe wymeldowanie oraz przechowalnia bagażu. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 9 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to telewizor płaskoekranowy. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Wyposażenie łazienki: prysznic (prysznic z deszczownicą). Udogodnienia obejmują bezpłatna woda butelkowana i wentylatory oraz sprzątanie codziennie.

„Parfait ! Déjà un grand merci à la gérante d’être restée réveiller jusqu’à notre arrivé tardive. La petite maisonnette était propre, calme et tout était là ! On recommande à 100% sans hésitation.”
Bardzo dobry
Oceny: 7
8,2/10
1 noc
Od 13 EUR
Sprawdź dostępność
99+
Hotele w: Wang Pong,Pran Buri
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Pa Prai Villas & Suites w mieście Pranburi znajdziesz się 10 minut samochodem od atrakcji takich jak Plaża Pak Nam Pran i Rzeka Pranburi. Ośrodek wczasowy znajduje się 15,6 km od atrakcji takiej jak Plaża w Hua Hin i 19,3 km od miejsca takiego jak Hua Hin Market Village (centrum handlowe). Dostępne udogodnienia rekreacyjne to basen odkryty i rowery do wypożyczenia. Ten ośrodek wczasowy oferuje takie udogodnienia jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, obsługa portierska i grill. Spróbuj dań kuchni takiej jak kuchnia tajska, serwowanej przez Pa Prai Bistro, restauracja, gdzie możesz podziwiać widok na basen. Możesz też zostać w pokoju i skorzystać z obsługi pokojowej. Ożywcze napoje znajdziesz w jednym z lokali: bar/salon klubowy. Śniadanie jest podawane za opłatą. Udogodnienia biznesowe to ekspresowe zameldowanie, ekspresowe wymeldowanie oraz usługi pralni chemicznej. Płatne udogodnienia to transport z i na lotnisko. Dostępna jest także taka usługa jak bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 20 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to lodówka i minibar. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Prywatna łazienka — wyposażenie: prysznic, bezpłatne przybory toaletowe i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują sejfy i czajnik elektryczny oraz sprzątanie codziennie.

„Miejsce jest ciche, z ładnym krajobrazem, niedaleko od Pak Nam Pran i Huahin. Personel jest przyjazny. Pokój jest przestronny i czysty. Jedzenie nie jest zbyt różnorodne, ale smaczne i wystarczające.”
Dobry
Oceny: 14
7,8/10
1 noc
Od 27 EUR
Sprawdź dostępność
15
Hotele w: Pak Nam Pran,Pran Buri
Odkryj wszystko, co Pak Nam Pran ma do zaoferowania podczas pobytu w Threepalm Poolvilla. Ta nieruchomość ma basen, w tym saltwater pool. Aby naładować baterie lub po prostu odpocząć, odwiedź obiekt strefa opalania. W obiekcie willa znajdziesz także udogodnienia, w tym grill, ogród, salonik executive i salon gier. Ta nieruchomość oferuje również free przechowalnia bagażu. Dojeżdżając do posesji możesz skorzystać z parkingu free.
Zachwycający
10/10
1 noc
Od 260 EUR
Sprawdź dostępność
Zobacz wszystkie hotele oferujące bar w mieście Pran Buri

Często zadawane pytania

Które hotele z następującymi udogodnieniami: Bar w mieście Pran Buri są popularne?

Zarówno podróżujący służbowo, jak i prywatnie do miasta Pran Buri chętnie wybierają Sheraton Hua Hin Pranburi Villas (od 124 EUR), OYO 75539 Phanthida Resort and Cafe (od 15 EUR) i The Barn Hua Hin (od 37 EUR) [switch] [singular].

Ile wynosi średnia cena hotelu z następującymi udogodnieniami: Bar w mieście Pran Buri?

Średnia cena hoteli z następującymi udogodnieniami: Bar w mieście Pran Buri w dni powszednie wynosi 102 EUR, a w weekendy (od piątku do soboty) 110 EUR.

Które obiekty z następującymi udogodnieniami: Bar w mieście Pran Buri to luksusowe hotele?

Wiele obiektów z następującymi udogodnieniami: Bar w mieście Pran Buri to luksusowe hotele. Sheraton Hua Hin Pranburi Villas (od 124 EUR) jest bardzo popularny.

Które hotele z następującymi udogodnieniami: Bar w mieście Pran Buri akceptują zwierzęta?

The Barn Hua Hin (od 37 EUR) akceptuje zwierzęta. Zabierz ukochanego zwierzaka w podróż!

Jakie promocje są dostępne na hotele z następującymi udogodnieniami: Bar w mieście Pran Buri?

Trip.com oferuje różne promocje i rabaty dla użytkowników przez cały rok. Sprawdź aktualne oferty na stronie promocji w serwisie Trip.com.

Informacje o hotelach w mieście Pran Buri oferujących bar

Liczba hoteli7
Liczba opinii199
Najwyższa cena638 EUR
Najniższa cena84 EUR
Średnia cena (dni powszednie)102 EUR
Średnia cena (weekend)110 EUR