Greene County

Greene County – hotele ze śniadaniem

Wybierz daty, aby znaleźć najlepsze oferty hoteli oferujących breakfast w mieście Greene County.

Przesuń w dół, aby zobaczyć więcej
Filtruj według:
Liczba gwiazdek hotelu
≤2345
Ocena użytkowników
Niesamowity 9+Świetny 8+Dobry 7+Przyjemny 6+

Hotele ze śniadaniem w mieście Greene County

Odkryj nasz wybór hoteli w mieście Greene County, które oferują breakfast
Najpopularniejsze
Najniższa cena
Blisko centrum
Najwyżej oceniane
44
Hotele w: Greene County
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Wingate by Wyndham Dayton - Fairborn w mieście Beavercreek zamieszkasz w dzielnicy biznesowej, 10 minut samochodem od atrakcji takich jak Muzeum Narodowe Amerykańskich Sił Powietrznych i Wright-Patterson AFB. Hotel znajduje się 12,2 km od atrakcji takiej jak University of Dayton i 14,8 km od miejsca takiego jak Arena Uniwersytetu Dayton. Dostępne udogodnienia rekreacyjne to basen kryty i centrum fitness. Ten hotel oferuje takie udogodnienia jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, sala bankietowa i automat. W obiekcie Wingate by Wyndham Dayton - Fairborn apetyt gości zaspokoi bar zakąskowy/delikatesy. Hotel oferuje bezpłatne śniadanie pełne codziennie od 6 do 9:30. Udogodnienia biznesowe to bezpłatny przewodowy dostęp do internetu, centrum biznesowe oraz ekspresowe wymeldowanie. Jeżeli planujesz spotkanie w mieście Beavercreek, hotel oferuje pomieszczenia konferencyjne oraz 2 sale konferencyjne o łącznej powierzchni 386 m kw. (4155 stopy kwadratowe). Udogodnienia na miejscu to samodzielne parkowanie (za opłatą). Poczuj się jak w domu w 90 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to lodówka i telewizor płaskoekranowy. Bezpłatny przewodowy i bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Prywatna łazienka — wyposażenie: wanna połączona z prysznicem, bezpłatne przybory toaletowe i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują sejfy i biurka oraz telefon (bezpłatne połączenia telefoniczne miejscowe).

„Friendly front desk. Easy check in and check out. Room was spacious. Decent breakfast and clean room. Overall a positive experience. Would suggest better plowing/cleaning off the entrance to the parking lot as it was a bit slushy/icy. ”
Bardzo dobry
Oceny: 100
8,2/10
1 noc
Od 573 HKD
Sprawdź dostępność
55
Hotele w: Greene County
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Quality Inn Fairborn near Wright Patterson AFB znajdziesz się w samym centrum miasta Fairborn, 2 minut samochodem od atrakcji takiej jak Wright-Patterson AFB i 13 minut od miejsca takiego jak Muzeum Narodowe Amerykańskich Sił Powietrznych. Hotel znajduje się 23,3 km od atrakcji takiej jak University of Dayton i 25,8 km od miejsca takiego jak Arena Uniwersytetu Dayton. Dostępne udogodnienia to bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i automat. Hotel oferuje bezpłatne śniadanie kontynentalne codziennie od 6 do 9. Udogodnienia biznesowe to centrum biznesowe, bezpłatne czasopisma w holu oraz recepcja całodobowa. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 89 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to lodówka i kuchenka mikrofalowa. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Wyposażenie łazienki: wanna połączona z prysznicem i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują biurka i zestawy do parzenia kawy i herbaty oraz telefon (bezpłatne połączenia telefoniczne miejscowe).
Oceny: 97
7,2/10
1 noc
Od 559 HKD
Sprawdź dostępność
80
Hotele w: Greene County
Obiekt Hampton Inn & Suites Xenia Dayton, położony w miejscowości Xenia, oferuje usługę błyskawicznego zameldowania i wymeldowania, zakwaterowanie w pokojach dla niepalących, centrum fitness, bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach oraz wspólny salon. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dayton Motor Car Company Historic District – 21 km. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Centrum kongresowe Dayton ( 22 km), The Contemporary Dayton ( 23 km), Riverscape ( 23 km). Oferta hotelu obejmuje kryty basen oraz całodobową recepcję. Wszystkie opcje zakwaterowania wyposażone są w lodówkę. Obiekt dysponuje centrum biznesowym z drukarką, faksem i kserokopiarką. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Benjamin and Marian Schuster Performing Arts Center – 23 km, Muzeum Sztuki w Springfield – 34 km. Lotnisko Lotnisko Dayton znajduje się 38 km od obiektu.

„酒店乾淨整潔,處於Xenia安全區域,可以放心。我一點多就到了,酒店也提前辦理了入住。早餐水果衹有蘋果,其它種類還比較多”
Bardzo dobry
Oceny: 99
8,7/10
1 noc
Od 974 HKD
Sprawdź dostępność
99+
Hotele w: Greene County
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Clarion Pointe Fairborn near Wright Patterson AFB w mieście Beavercreek zamieszkasz w dzielnicy handlowej, 10 minut samochodem od atrakcji takich jak Wright-Patterson AFB i Muzeum Narodowe Amerykańskich Sił Powietrznych. Hotel znajduje się 15,2 km od atrakcji takiej jak University of Dayton i 0,3 km od miejsca takiego jak Uniwersytet Stanowy im. Braci Wright. Dostępne udogodnienia to bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, telewizor w holu oraz automat. Hotel oferuje bezpłatne śniadanie kontynentalne codziennie od 6:30 do 9:30. Udogodnienia biznesowe to centrum biznesowe, ekspresowe wymeldowanie oraz recepcja całodobowa. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 61 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to telewizor płaskoekranowy. Bezpłatny przewodowy i bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem. Prywatna łazienka — wyposażenie: prysznic, bezpłatne przybory toaletowe i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują biurka i zestawy do parzenia kawy i herbaty oraz telefon (bezpłatne połączenia telefoniczne miejscowe).

„The front door was very dirty. You had to open it up, not automatic. This is very hard to do when you have a cart. When we were given the keys, the sleeve was so used. The room was decent. Breakfast was just basic. No laundry machines. The only thing good I can say is the water pressure was out of this world! Glad I only stayed 1 night.”
Oceny: 102
7,0/10
1 noc
Od 532 HKD
Sprawdź dostępność
74
Hotele w: Greene County
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Tru by Hilton Beavercreek Dayton w mieście Beavercreek zamieszkasz 1 minut samochodem od atrakcji takiej jak Uniwersytet Stanowy im. Braci Wright i 7 minut od miejsca takiego jak Muzeum Narodowe Amerykańskich Sił Powietrznych. Hotel znajduje się 8,2 km od atrakcji takiej jak Wright-Patterson AFB i 11,2 km od miejsca takiego jak University of Dayton. Dostępne udogodnienia rekreacyjne to basen kryty i całodobowe centrum fitness. Ten hotel oferuje również udogodnienia takie jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i telewizor w holu. W obiekcie Tru by Hilton Beavercreek Dayton apetyt gości zaspokoi sklep ogólnospożywczy. Hotel oferuje bezpłatne śniadanie w formie bufetu codziennie. Udogodnienia biznesowe to całodobowe centrum biznesowe, ekspresowe zameldowanie oraz ekspresowe wymeldowanie. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 107 pokojach, których wyposażenie to lodówka i telewizor LED. Wyposażenie łóżek to pillowtop. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja satelitarna — rozrywkę. Prywatna łazienka — wyposażenie: prysznic, markowe przybory toaletowe i suszarki do włosów.

„一切都好,乾淨舒適。”
Świetny
Oceny: 98
9,1/10
1 noc
Od 861 HKD
Sprawdź dostępność
38
Hotele w: Greene County
Obiekt Home2 Suites By Hilton Dayton Centerville znajduje się w miejscowości Centerville. Odległość ważnych miejsc od obiektu: The Contemporary Dayton – 14 km, Riverscape – 14 km. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Park rozrywki Kings Island ( 45 km), Dayton Motor Car Company Historic District ( 13 km), Centrum kongresowe Dayton ( 14 km). Oferta hotelu obejmuje kryty basen, całodobową recepcję oraz bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach. Wszystkie pokoje w obiekcie wyposażone są w klimatyzację i biurko. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Benjamin and Marian Schuster Performing Arts Center – 14 km, Shaker Run Golf Club – 36 km. Lotnisko Lotnisko Dayton znajduje się 30 km od obiektu.

„Fully outfitted room for fam of 5 3 kids 2 adult. Good location with lots of restaurants and pool/gym was perfect for winding down and outfitted well for a great workout before gearing up for long drive south. Breakfast hit the spot. Would book again. Thanks”
Świetny
Oceny: 101
9,3/10
1 noc
Od 1 004 HKD
Sprawdź dostępność
58
Hotele w: Greene County
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Extended Stay America Suites Dayton Fairborn w mieście Beavercreek zamieszkasz 10 minut samochodem od atrakcji takich jak Muzeum Narodowe Amerykańskich Sił Powietrznych i Wright-Patterson AFB. Hotel znajduje się 11,9 km od atrakcji takiej jak University of Dayton i 0,4 km od miejsca takiego jak Uniwersytet Stanowy im. Braci Wright. Dostępne udogodnienia to bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i automat. Hotel oferuje bezpłatne śniadanie na wynos codziennie od 6 do 9:30. Udogodnienia biznesowe to recepcja całodobowa, pralnia oraz sejf w recepcji. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 72 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to kuchnie (lodówka i piekarniki). Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a 32-cal. telewizor płaskoekranowy i telewizja kablowa — rozrywkę. Udogodnienia obejmują telefon oraz biurka i kuchenki mikrofalowe.

„Cisza, czysta, przebaczona. To trochę proste. W pobliżu Muzeum Narodowego Lotnictwa jest lepszy niż w DC.”
Oceny: 97
7,1/10
1 noc
Od 523 HKD
Sprawdź dostępność
66
Hotele w: Greene County
W czasie pobytu w obiekcie takim jak La Quinta Inn & Suites by Wyndham Fairborn Wright-Patterson w mieście Beavercreek zamieszkasz w dzielnicy biznesowej, 10 minut samochodem od atrakcji takich jak Muzeum Narodowe Amerykańskich Sił Powietrznych i Wright-Patterson AFB. Hotel znajduje się 12,2 km od atrakcji takiej jak University of Dayton i 0,5 km od miejsca takiego jak Uniwersytet Stanowy im. Braci Wright. Udogodnienia rekreacyjne to centrum fitness. Dostępne są również takie udogodnienia, jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i automat. Hotel oferuje bezpłatne śniadanie na wynos codziennie od 6:30 do 9:30. Udogodnienia biznesowe to bezpłatny przewodowy dostęp do internetu, całodobowe centrum biznesowe oraz usługi pralni chemicznej. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 56 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to lodówka i kuchenka mikrofalowa. Bezpłatny przewodowy i bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizor płaskoekranowy i telewizja kablowa — rozrywkę. Prywatna łazienka — wyposażenie: wanna połączona z prysznicem, bezpłatne przybory toaletowe i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują biurka i zestawy do parzenia kawy i herbaty oraz telefon (bezpłatne połączenia telefoniczne miejscowe).

„Good good good good good good good good good good good good good good”
Oceny: 96
7,0/10
1 noc
Od 674 HKD
Sprawdź dostępność
62
Hotele w: Greene County
Położony w mieście Fairborn, Comfort Inn & Suites Fairborn near Wright Patterson AFB znajduje się 3 minut samochodem od atrakcji takiej jak Wright-Patterson AFB i 7 minut od miejsca takiego jak Uniwersytet Stanowy im. Braci Wright. Hotel znajduje się 9,6 km od atrakcji takiej jak Hala widowiskowa WSU Nutter Center i 9,9 km od miejsca takiego jak Centrum handlowe Mall at Fairfield Commons. Udogodnienia rekreacyjne to centrum fitness. Dostępne są również takie udogodnienia, jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i kominek w holu. Ten hotel oferuje również udogodnienia takie jak sala bankietowa i automat. Hotel oferuje bezpłatne śniadanie kontynentalne codziennie. Udogodnienia biznesowe to całodobowe centrum biznesowe, ekspresowe zameldowanie oraz bezpłatne czasopisma w holu. Jeżeli planujesz spotkanie w mieście Fairborn, hotel oferuje pomieszczenia konferencyjne oraz sala konferencyjna o łącznej powierzchni 167 m kw. (1798 stopy kwadratowe). Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 68 pokojach, których wyposażenie to lodówka i kuchenka mikrofalowa. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Prywatna łazienka — wyposażenie: wanna połączona z prysznicem, bezpłatne przybory toaletowe i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują biurka i bezpłatne czasopisma codzienne oraz telefon (bezpłatne połączenia telefoniczne miejscowe).
Oceny: 101
7,1/10
1 noc
Od 824 HKD
Sprawdź dostępność
51
Hotele w: Greene County
W czasie pobytu w obiekcie takim jak SpringHill Suites by Marriott Dayton Beavercreek w mieście Dayton zamieszkasz w dzielnicy handlowej, 15 minut samochodem od atrakcji takich jak Wright-Patterson AFB i Muzeum Narodowe Amerykańskich Sił Powietrznych. Hotel znajduje się 16,5 km od atrakcji takiej jak University of Dayton i 0,2 km od miejsca takiego jak Centrum handlowe Mall at Fairfield Commons. Dostępne udogodnienia rekreacyjne to basen kryty i całodobowe centrum fitness. Ten hotel oferuje takie udogodnienia jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, telewizor w holu i teren piknikowy. Zrelaksuj się po całym dniu w barze/salonie klubowym. Hotel oferuje bezpłatne śniadanie w formie bufetu codziennie. Udogodnienia biznesowe to całodobowe centrum biznesowe, ekspresowe wymeldowanie oraz usługi pralni chemicznej. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 118 pokojach, których wyposażenie to lodówka i Telewizory Smart TV. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja cyfrowa — rozrywkę. Prywatna łazienka — wyposażenie: prysznic, bezpłatne przybory toaletowe i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują biurka i oddzielne strefy wypoczynkowe oraz telefon (bezpłatne połączenia telefoniczne miejscowe).

„周邊吃的很多,值得入住”
Świetny
Oceny: 101
9,3/10
1 noc
Od 935 HKD
Sprawdź dostępność
Zobacz wszystkie hotele oferujące breakfast w mieście Greene County

Zobacz opinie gości na temat hoteli w: Greene County

Zobacz wszystkie
Przeglądaj autentyczne oceny i opinie prawdziwych podróżników, które pomogą Ci znaleźć idealne zakwaterowanie
9,8/10
Zachwycający
Soundproofing is poor, others are very good
Mills Park Hotel

Mills Park Hotel

Hotele w: Yellow Springs
Cena za noc od:1 396 HKD
9,5/10
Fantastyczny
GGośćIt was really clean and new hotel and location was great. You can walk to restaurant and bank too ;) I highly recommend this hotel!
Fairfield by Marriott Inn & Suites Dayton Beavercreek

Fairfield by Marriott Inn & Suites Dayton Beavercreek

Hotele w: Beavercreek
Cena za noc od:896 HKD
9,5/10
Fantastyczny
GGośćWe enjoyed the hospitality. Breakfast was good. Beautifully decorated for Christmas.
Hearthstone Inn & Suites

Hearthstone Inn & Suites

Hotele w: Cedarville
Cena za noc od:1 326 HKD
8,5/10
Bardzo dobry
GGość酒店屬於比較美式的,前台小小的,就一個員工,服務熱情不失專業。酒店有室內泳池和健身房。地理位置好,離美國空軍國家博物館很近,開車8分鐘。酒店門口有個加油站,周圍的商業也很不錯,對面就是24小時營業的waffle house 。早餐對住店客人免費開放自助早餐,週一到週五早上6點到9點半,週六週日早上7點到10點。中規中矩的美國早餐。
Country Inn & Suites by Radisson, Fairborn South, Oh

Country Inn & Suites by Radisson, Fairborn South, Oh

Hotele w: Beavercreek
Cena za noc od:865 HKD
8,5/10
Bardzo dobry
JJIANQINGThe hotel next to the shopping center is very convenient
Residence Inn Dayton Beavercreek

Residence Inn Dayton Beavercreek

Hotele w: Beavercreek
Cena za noc od:1 171 HKD
8,4/10
Bardzo dobry
GGość前台的Max人太好了 感謝提供的打印幫助
Hilton Garden Inn Dayton/Beavercreek

Hilton Garden Inn Dayton/Beavercreek

Hotele w: Beavercreek
Cena za noc od:840 HKD

Często zadawane pytania

Które hotele z następującymi udogodnieniami: Breakfast w mieście Greene County są popularne?

Zarówno podróżujący służbowo, jak i prywatnie do miasta Greene County chętnie wybierają Hilton Garden Inn Dayton/Beavercreek (od 812 HKD), Holiday Inn Express & Suites DAYTON EAST - BEAVERCREEK by IHG (od 726 HKD) i Courtyard Dayton Beavercreek (od 810 HKD) [switch] [singular].

Ile wynosi średnia cena hotelu z następującymi udogodnieniami: Breakfast w mieście Greene County?

Średnia cena hoteli z następującymi udogodnieniami: Breakfast w mieście Greene County w dni powszednie wynosi 1 284 HKD, a w weekendy (od piątku do soboty) 1 496 HKD.

Jakie promocje są dostępne na hotele z następującymi udogodnieniami: Breakfast w mieście Greene County?

Trip.com oferuje różne promocje i rabaty dla użytkowników przez cały rok. Sprawdź aktualne oferty na stronie promocji w serwisie Trip.com.

Informacje o hotelach w mieście Greene County oferujących breakfast

Liczba hoteli22
Liczba opinii1,979
Najwyższa cena2 235 HKD
Najniższa cena759 HKD
Średnia cena (dni powszednie)1 284 HKD
Średnia cena (weekend)1 496 HKD