La Crosse

Hotele w La Crosse z Wifi

Wybierz daty, aby znaleźć najlepsze oferty hoteli oferujących Wifi w mieście La Crosse.

Przesuń w dół, aby zobaczyć więcej
Filtruj według:
Liczba gwiazdek hotelu
≤2345
Ocena użytkowników
Niesamowity 9+Świetny 8+Dobry 7+Przyjemny 6+

Hotels with Free WiFi in La Crosse

Odkryj nasz wybór hoteli w mieście La Crosse, które oferują Wifi
Najpopularniejsze
Najniższa cena
Blisko centrum
Najwyżej oceniane
78
Hotele w: La Crosse
Położony w La Crosse, Country Inn & Suites by Radisson, la Crosse, WI jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Popływaj w basenie basen. Możesz także sprawdzić heated pool. Podtrzymaj swój plan ćwiczeń, odwiedzając sala fitness. W tym hotel będziesz mieć dostęp do automat sprzedający. Ta nieruchomość oferuje również usługa prania. Goście przyjeżdżający samochodem mogą skorzystać z parkingu na terenie obiektu.

„Booked through trip.com and the hotel somehow erased the card used by Trip to book it and charged my card… I caught them the first time when I was checking in when she tried to charge me and she cleared it… said only $50 would go on my card then for incidentals… which it did, but then again the next morning when I was checking out, I looked at my account and they had charged me again in full for the room… It’s been 4 days and the hold still hasn’t fallen off… That’s too much money to be taking from people in error for them to have to wait days to get back… Definitely not happy about it and won’t be returning. Other than that, all was decent.”
Bardzo dobry
Oceny: 104
8,6/10
1 noc
Od 68 EUR
Sprawdź dostępność
99+
Hotele w: La Crosse
W czasie pobytu w obiekcie Hampton Inn & Suites La Crosse Downtown w mieście La Crosse (Zabytkowe centrum La Crosse) znajdziesz się 15 minut piechotą od atrakcji takich jak Park Riverside i Centrum edukacyjne Children's Museum w La Crosse. Hotel znajduje się 1 km od atrakcji takiej jak Hala La Crosse Center i 1,1 km od miejsca takiego jak Uniwersytet Wisconsin w La Crosse. Dostępne udogodnienia rekreacyjne to basen kryty, całodobowe centrum fitness oraz rowery do wypożyczenia. Ten hotel oferuje takie udogodnienia jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, przechowalnia nart i sklepy z pamiątkami i czasopismami. W obiekcie Hampton Inn & Suites La Crosse Downtown apetyt gości zaspokoi bar zakąskowy/delikatesy. Bezpłatne śniadanie w formie bufetu jest serwowane w dni powszednie od 6 do 9, a w weekendy od 7 do 10. Udogodnienia biznesowe to całodobowe centrum biznesowe, bezpłatne czasopisma w holu oraz recepcja całodobowa. Ten obiekt typu hotel oferuje następującą liczbę sal konferencyjnych: 2. Bezpłatne udogodnienia to transport z lotniska i na lotnisko (na życzenie). Poczuj się jak w domu w 126 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to lodówka i telewizor LCD. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Prywatna łazienka — wyposażenie: bezpłatne przybory toaletowe i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują biurka i kuchenki mikrofalowe oraz telefon (bezpłatne połączenia telefoniczne miejscowe).

„I stayed 3 days, 2 nights. Very friendly and supportive staff.”
Fantastyczny
Oceny: 96
9,6/10
1 noc
Od 105 EUR
Sprawdź dostępność
99
Hotele w: La Crosse
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Days Inn by Wyndham La Crosse w mieście La Crosse (Northside) zamieszkasz 10 minut samochodem od miejsc takich jak Rzeka Mississippi i Uniwersytet Wisconsin w La Crosse. Motel znajduje się 1 km od atrakcji takiej jak Park rozrywki Riverside i 1,3 km od miejsca takiego jak Plaża Black River. Dostępne udogodnienia to bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i automat. W obiekcie Days Inn by Wyndham La Crosse apetyt gości zaspokoi bar zakąskowy/delikatesy. Udogodnienia biznesowe to ekspresowe zameldowanie, ekspresowe wymeldowanie oraz recepcja całodobowa. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 99 pokojach, których wyposażenie to telewizor płaskoekranowy. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Wyposażenie łazienki: wanna połączona z prysznicem. Udogodnienia obejmują biurka oraz telefon (bezpłatne połączenia telefoniczne miejscowe).

„Missing a light bulb, super bad pillows, one tiny piece of bar soap and tv remote didn't work with the TV. Didn't expect much when booked and received worse than that”
Bardzo dobry
Oceny: 21
8,2/10
1 noc
Od 59 EUR
Sprawdź dostępność
74
Hotele w: La Crosse
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Quality Inn La Crosse North w mieście La Crosse (Northside) zamieszkasz 10 minut samochodem od miejsc takich jak Rzeka Mississippi i Uniwersytet Wisconsin w La Crosse. Hotel znajduje się 0,8 km od atrakcji takiej jak Plaża Black River i 1,5 km od miejsca takiego jak Park rozrywki Riverside. Dostępne udogodnienia rekreacyjne to basen kryty, jacuzzi oraz centrum fitness. Ten hotel oferuje również takie udogodnienia jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i automat. Bezpłatne śniadanie kontynentalne jest serwowane w dni powszednie od 6 do 9, a w weekendy od 7 do 10. Udogodnienia biznesowe to centrum biznesowe, bezpłatne czasopisma w holu oraz recepcja całodobowa. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 84 pokojach, których wyposażenie to kuchenka mikrofalowa i telewizor płaskoekranowy. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Prywatna łazienka — wyposażenie: wanna, bezpłatne przybory toaletowe i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują biurka i zestawy do parzenia kawy i herbaty oraz telefon (bezpłatne połączenia telefoniczne miejscowe).

„Good location,close to the river and easy parking places..”
Dobry
Oceny: 99
7,9/10
1 noc
Od 64 EUR
Sprawdź dostępność
92
Hotele w: La Crosse
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Super 8 by Wyndham La Crosse w mieście La Crosse (Northside), zamieszkasz 15 minut samochodem od atrakcji takich jak Uniwersytet Wisconsin w La Crosse i Rzeka Mississippi. Hotel znajduje się 0,4 km od atrakcji takiej jak Plaża Black River i 1,8 km od miejsca takiego jak Park rozrywki Riverside. Dostępne udogodnienia rekreacyjne to basen kryty i jacuzzi. Ten hotel oferuje takie udogodnienia jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, kominek w holu i automat. Bezpłatne śniadanie kontynentalne jest serwowane w dni powszednie od 6 do 9, a w weekendy od 6 do 10. Udogodnienia biznesowe to recepcja całodobowa, pralnia oraz automat. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 81 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to kuchenka mikrofalowa. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Wyposażenie łazienki: wanna połączona z prysznicem i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują biurka oraz telefon (bezpłatne połączenia telefoniczne miejscowe).

„Clean and kind. Very best value for the price. My dog also enjoyed the stay”
Bardzo dobry
Oceny: 102
8,1/10
1 noc
Od 60 EUR
Sprawdź dostępność
75
Hotele w: La Crosse
W czasie pobytu w obiekcie takim jak The Charmant Hotel znajdziesz się w samym centrum miasta La Crosse bardzo blisko atrakcji takiej jak Rzeka Mississippi i 4 minut spacerem od miejsca takiego jak Hala La Crosse Center. Hotel znajduje się 1,6 km od atrakcji takiej jak Uniwersytet Wisconsin w La Crosse i 0,1 km od miejsca takiego jak Park Riverside. Do pokoju przylega taras na dachu, z którego roztacza się piękny widok. Dostępne są również takie udogodnienia rekreacyjne, jak całodobowe centrum fitness. Ten hotel oferuje takie udogodnienia jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, obsługa portierska i telewizor w holu. Do dyspozycji gości: restauracja i kawiarnia. W obiekcie takim jak hotel do Twojej dyspozycji pozostaje także obsługa pokojowa (w określonych godzinach). Ożywcze napoje znajdziesz w jednym z lokali: 2 bary/salony klubowe. Śniadania pełne są podawane w dni powszednie od 6:30 do 10:30, a w weekendy od 6:30 do 13 za opłatą. Udogodnienia biznesowe to bezpłatny przewodowy dostęp do internetu, całodobowe centrum biznesowe oraz wynajem limuzyn i samochodów. Ten obiekt typu hotel oferuje następującą liczbę sal konferencyjnych: 2. Poczuj się jak w domu w 67 pokojach, których wyposażenie to telewizor płaskoekranowy. Wyposażenie łóżek to pillowtop oraz pościel premium. Bezpłatny przewodowy i bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Prywatna łazienka — wyposażenie: prysznic, prysznic z deszczownicą i markowe przybory toaletowe.

„Great location along with great service”
Fantastyczny
Oceny: 101
9,5/10
1 noc
Od 141 EUR
Sprawdź dostępność
68
Hotele w: La Crosse
W czasie pobytu w tym obiekcie: Home2 Suites by Hilton La Crosse w mieście La Crosse (Zabytkowe centrum La Crosse) zamieszkasz 3 minut piechotą od tego miejsca: Rzeka Mississippi i pięć minut samochodem od tego miejsca: Uniwersytet Wisconsin w La Crosse. Hotel znajduje się 0,3 km od atrakcji takiej jak The Wine Guyz i 0,3 km od miejsca takiego jak Regionalne Centrum Sztuki Pump House. Dostępne udogodnienia rekreacyjne to basen kryty i całodobowe centrum fitness. Ten hotel oferuje takie udogodnienia jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, grill i automat. Hotel oferuje bezpłatne śniadanie kontynentalne codziennie od 6 do 10. Udogodnienia biznesowe to centrum biznesowe, usługi pralni chemicznej oraz recepcja całodobowa. Udogodnienia na miejscu to ograniczone parkowanie. Poczuj się jak w domu w 107 pokojach, których wyposażenie to aneksy kuchenne (pełnowymiarowa lodówka i zamrażarka i kuchenka mikrofalowa). Bezpłatny przewodowy i bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a 42-cal. telewizor płaskoekranowy i płatne kanały TV — rozrywkę. Udogodnienia obejmują sejfy i sofy oraz telefon (bezpłatne połączenia telefoniczne miejscowe).

„Bed was comfortable and front desk staff was kind and helpful!!!”
Świetny
Oceny: 94
9,3/10
1 noc
Od 102 EUR
Sprawdź dostępność
6
Hotele w: La Crosse
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Pearl Street Hotel & Suites znajdziesz się w samym centrum miasta La Crosse, pięć minut samochodem od atrakcji takich jak Rzeka Mississippi i Uniwersytet Wisconsin w La Crosse. Hotel znajduje się 0,3 km od atrakcji takiej jak The Wine Guyz i 0,3 km od miejsca takiego jak Regionalne Centrum Sztuki Pump House. Udogodnienia rekreacyjne to całodobowe centrum fitness. Dostępne są również takie udogodnienia, jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i automat. Udogodnienia biznesowe to całodobowe centrum biznesowe, recepcja całodobowa oraz pralnia. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 114 klimatyzowanych pokojach. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Udogodnienia obejmują żelazka i deski do prasowania oraz sprzątanie na życzenie.
Bardzo dobry
Oceny: 100
8,0/10
1 noc
Od 92 EUR
Sprawdź dostępność
31
Hotele w: La Crosse
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Welch Motel w mieście La Crosse zamieszkasz 10 minut samochodem od atrakcji takich jak Uniwersytet Wisconsin w La Crosse i Rzeka Mississippi. Motel znajduje się 2,7 km od atrakcji takiej jak Centrum Medyczne Gundersen Health System - La Crosse i 3,6 km od miejsca takiego jak Uniwersytet Viterbo. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 16 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to lodówka i kuchenka mikrofalowa. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Wyposażenie łazienki: prysznic i bezpłatne przybory toaletowe. Udogodnienia obejmują biurka oraz telefon (bezpłatne połączenia telefoniczne miejscowe).
Oceny: 93
7,2/10
1 noc
Od 48 EUR
Sprawdź dostępność
99+
Hotele w: La Crosse
W czasie pobytu w obiekcie Radisson Hotel La Crosse znajdziesz się w samym centrum miasta takiego jak La Crosse, kilka kroków od atrakcji takich jak Rzeka Mississippi i Park Riverside. Hotel znajduje się 0,1 km od atrakcji takiej jak Hala La Crosse Center i 0,7 km od miejsca takiego jak Przystań statków wycieczkowych La Crosse Queen. Dostępne udogodnienia rekreacyjne to basen kryty, jacuzzi oraz całodobowe centrum fitness. Ten hotel oferuje udogodnienia takie jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, przechowalnia nart i usługi weselne. Twój apetyt zaspokoi restauracja Three Rivers River View, restauracja, w której znajduje się doskonale zaopatrzony bar/salon klubowy. Możesz też zostać w pokoju i skorzystać z obsługi pokojowej w określonych godzinach. Śniadanie na zamówienie jest podawane codziennie od 6:30 do 11 za opłatą. Udogodnienia biznesowe to recepcja całodobowa, przechowalnia bagażu oraz sejf w recepcji. Jeżeli planujesz spotkanie w mieście La Crosse, hotel oferuje pomieszczenia konferencyjne oraz 9 sale konferencyjne o łącznej powierzchni 929 m kw. (10000 stopy kwadratowe). Bezpłatne udogodnienia to transport z lotniska i na lotnisko, (całą dobę) i odbiór gości z dworca kolejowego. Poczuj się jak w domu w 163 pokojach, których wyposażenie to telewizor płaskoekranowy. Wyposażenie łóżek to pillowtop. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja satelitarna — rozrywkę. Prywatna łazienka — wyposażenie: prysznic, suszarki do włosów i szczoteczki i pasta do zębów.

„The Radisson has been around a while because it's hard to beat. Pretty sure the views are the best. Plus, it's the most walkable, has super handy parking and it's clean. Location x3, right? Overall, Pretty Rad...”
Bardzo dobry
Oceny: 100
8,6/10
1 noc
Od 86 EUR
Sprawdź dostępność
Zobacz wszystkie hotele oferujące Wifi w mieście La Crosse

Zobacz opinie gości na temat hoteli w: La Crosse

Zobacz wszystkie
Przeglądaj autentyczne oceny i opinie prawdziwych podróżników, które pomogą Ci znaleźć idealne zakwaterowanie
9,1/10
Świetny
TTriptaiwan不愧還是萬豪的品牌,雖然是旗下的平價旅館,仍是大企業的品質,價格低,早餐種類豐富,咖啡品項多,房間較小,但微波爐仍是具備,有小游泳池
Fairfield Inn & Suites la Crosse Downtown

Fairfield Inn & Suites la Crosse Downtown

Hotele w: La Crosse
Cena za noc od:113 EUR
8,2/10
Bardzo dobry
CChouThe location is not particularly reasonable, but everything else is fine.
Candlewood Suites LA CROSSE by IHG

Candlewood Suites LA CROSSE by IHG

Hotele w: La Crosse
Cena za noc od:81 EUR
7,5/10
AAnonimowy użytkownikPicked this hotel for the awesome looking pool. When we walked by and saw of filthy the pool was we never even used it. Very disappointed. The bathtub had a no slip mat glued to the base and was just as dirty as the pool was. The free breakfast was sad. They give you one prepackaged microwave sandwich. Some yogurt, cereal, muffin and bread.
AmericInn by Wyndham la Crosse Riverfront Conference Center

AmericInn by Wyndham la Crosse Riverfront Conference Center

Hotele w: La Crosse
Cena za noc od:116 EUR
6,7/10
RRebelChild2Nice size rooms bed comfy bfast is gpod...lil noisy but ok in general...friendly staff
Econo Lodge

Econo Lodge

Hotele w: La Crosse
Cena za noc od:51 EUR
5,8/10
TTravelerVibesEasy check in, nice spot. Just a good rest spot for long drive
Rodeway Inn

Rodeway Inn

Hotele w: La Crosse
Cena za noc od:44 EUR

Często zadawane pytania

Które hotele z następującymi udogodnieniami: Wi-Fi w mieście La Crosse są popularne?

Zarówno podróżujący służbowo, jak i prywatnie do miasta La Crosse chętnie wybierają The Charmant Hotel (od 155 EUR), Super 8 by Wyndham la Crosse (od 46 EUR) i Radisson Hotel la Crosse (od 86 EUR) [switch] [singular].

Ile wynosi średnia cena hotelu z następującymi udogodnieniami: Wi-Fi w mieście La Crosse?

Średnia cena hoteli z następującymi udogodnieniami: Wi-Fi w mieście La Crosse w dni powszednie wynosi 155 EUR, a w weekendy (od piątku do soboty) 217 EUR.

Które hotele z następującymi udogodnieniami: Wi-Fi w mieście La Crosse akceptują zwierzęta?

Gundersen Hotel & Suites (od 109 EUR) i Days Inn by Wyndham la Crosse (od 59 EUR) akceptują zwierzęta. Zabierz ukochanego zwierzaka w podróż!

Jakie promocje są dostępne na hotele z następującymi udogodnieniami: Wi-Fi w mieście La Crosse?

Trip.com oferuje różne promocje i rabaty dla użytkowników przez cały rok. Sprawdź aktualne oferty na stronie promocji w serwisie Trip.com.

Informacje o hotelach w mieście La Crosse oferujących Wifi

Liczba hoteli26
Liczba opinii1,670
Najwyższa cena86 EUR
Najniższa cena86 EUR
Średnia cena (dni powszednie)155 EUR
Średnia cena (weekend)217 EUR