Middlesex Township

Hotele z parkingiem w: Middlesex Township

Wybierz daty, aby znaleźć najlepsze oferty hoteli oferujących parking w mieście Middlesex Township.

Przesuń w dół, aby zobaczyć więcej
Filtruj według:
Liczba gwiazdek hotelu
≤2345
Ocena użytkowników
Niesamowity 9+Świetny 8+Dobry 7+Przyjemny 6+

Popularne hotele z parkingiem w: Middlesex Township

Odkryj nasz wybór hoteli w mieście Middlesex Township, które oferują parking
Najpopularniejsze
Najniższa cena
Blisko centrum
Najwyżej oceniane
65
Hotele w: Middlesex Township
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Best Western Carlisle w mieście Carlisle znajdziesz się 10 minut samochodem od atrakcji takich jak Centrum targowe Carlisle i Letort Spring Run. Hotel znajduje się 1,9 km od atrakcji takiej jak Sports Emporium i 2,6 km od miejsca takiego jak Baza wojskowa Carlisle Barracks. Dostępne udogodnienia rekreacyjne to centrum fitness i sezonowy basen odkryty. Ten hotel oferuje również udogodnienia takie jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i automat. Hotel oferuje bezpłatne śniadanie pełne codziennie od 6:30 do 9:30. Udogodnienia biznesowe to bezpłatny przewodowy dostęp do internetu, centrum biznesowe oraz bezpłatne czasopisma w holu. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 72 oryginalnie umeblowane pokojach, których wyposażenie to lodówka i telewizor LCD. Rozrywkę zapewni telewizja kablowa. Prywatna łazienka — wyposażenie: wanny lub prysznice, bezpłatne przybory toaletowe i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują biurka i bezpłatne czasopisma oraz telefon (bezpłatne połączenia telefoniczne miejscowe).

„Very clean and staff was amazing! Had a wonderful night stay, Definitely worth recommending.”
Bardzo dobry
Oceny: 104
8,5/10
1 noc
Od 103 CAD
Sprawdź dostępność
55
Hotele w: Middlesex Township
Located in Carlisle, Pheasant Field B&B is in a rural location, within a 10-minute drive of Sports Emporium and Letort Spring Run. This bed & breakfast is 5.5 mi (8.9 km) from Carlisle Fairgrounds and 3.6 mi (5.8 km) from Army Heritage and Education Center. Take in the views from a terrace and a garden and make use of amenities such as complimentary wireless internet access. Additional features at this bed & breakfast include wedding services and a fireplace in the lobby. A complimentary full breakfast is served daily from 7:30 AM to 9 AM. Free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 8 air-conditioned rooms featuring LCD televisions. Complimentary wireless internet access keeps you connected, and digital programming is available for your entertainment. Private bathrooms have hair dryers and bathrobes. Conveniences include ceiling fans and irons/ironing boards, and housekeeping is provided daily.
Fantastyczny
Oceny: 53
9,6/10
1 noc
Od 245 CAD
Sprawdź dostępność
76
Hotele w: Middlesex Township
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Hotel Carlisle w mieście Carlisle znajdziesz się 10 minut samochodem od atrakcji takich jak Centrum targowe Carlisle i Sports Emporium. Hotel znajduje się 1,2 km od atrakcji takiej jak Letort Spring Run i 3,1 km od miejsca takiego jak Baza wojskowa Carlisle Barracks. Udogodnienia rekreacyjne to centrum fitness. Dostępne są również takie udogodnienia, jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i telewizor w holu. Bezpłatne śniadanie kontynentalne jest serwowane w dni powszednie od 6 do 9, a w weekendy od 6 do 10. Udogodnienia biznesowe to całodobowe centrum biznesowe, recepcja całodobowa oraz przechowalnia bagażu. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 97 pokojach, których wyposażenie to lodówka i kuchenka mikrofalowa. Bezpłatny przewodowy i bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Prywatna łazienka — wyposażenie: bezpłatne przybory toaletowe i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują sejfy i biurka oraz telefon (bezpłatne połączenia telefoniczne miejscowe).
Świetny
Oceny: 100
9,0/10
1 noc
Od 105 CAD
Sprawdź dostępność
31
Hotele w: Middlesex Township
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Appalachian Hotel w mieście Carlisle znajdziesz się 15 minut samochodem od atrakcji takich jak Centrum targowe Carlisle i Letort Spring Run. Hotel znajduje się 2,5 km od atrakcji takiej jak Sports Emporium i 6,3 km od miejsca takiego jak Baza wojskowa Carlisle Barracks. Do pokoju przylega ogród, z którego roztacza się piękny widok. Dostępne są również takie udogodnienia rekreacyjne, jak całodobowe centrum fitness. Ten hotel oferuje takie udogodnienia jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, telewizor w holu i automat. Hotel oferuje bezpłatne śniadanie kontynentalne codziennie od 6 do 9. Udogodnienia biznesowe to ekspresowe wymeldowanie, recepcja całodobowa oraz personel wielojęzyczny. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 200 pokojach, których wyposażenie to kuchenka mikrofalowa. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem. Prywatna łazienka — wyposażenie: bezpłatne przybory toaletowe i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują telefon oraz biurka i żelazka i deski do prasowania.
Oceny: 100
7,2/10
1 noc
Od 62 CAD
Sprawdź dostępność
99+
Hotele w: Middlesex Township
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Days Inn by Wyndham Carlisle North znajdziesz się w samym centrum miasta Carlisle, 10 minut samochodem od atrakcji takich jak Centrum targowe Carlisle i Letort Spring Run. Hotel znajduje się 1 km od atrakcji takiej jak Sports Emporium i 4,8 km od miejsca takiego jak Baza wojskowa Carlisle Barracks. Dostępne udogodnienia rekreacyjne to centrum fitness i sezonowy basen odkryty. Ten hotel oferuje takie udogodnienia jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, pomoc w organizacji biletów/wycieczek i sala na przyjęcia okolicznościowe. W obiekcie takim jak hotel do dyspozycji gości są restauracja, a także obsługa pokojowa (w określonych godzinach). Ożywcze napoje znajdziesz w jednym z lokali: 2 bary/salony klubowe. Hotel oferuje bezpłatne śniadanie na wynos codziennie. Udogodnienia biznesowe to centrum biznesowe, bezpłatne czasopisma w holu oraz recepcja całodobowa. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 96 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to lodówka i kuchenka mikrofalowa. Wyposażenie łóżek to pillowtop. Do pokoju przylega balkon lub patio. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja satelitarna — rozrywkę. Prywatna łazienka — wyposażenie: głębokie wanny i bezpłatne przybory toaletowe.
Oceny: 99
6,0/10
1 noc
Od 91 CAD
Sprawdź dostępność
78
Hotele w: Middlesex Township
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Residence Inn Marriott Carlisle in Carlisle zamieszkasz w dzielnicy biznesowej, 10 minut samochodem od atrakcji takich jak Centrum targowe Carlisle i Sports Emporium. Hotel znajduje się 1,2 km od atrakcji takiej jak Letort Spring Run i 3,1 km od miejsca takiego jak Baza wojskowa Carlisle Barracks. Dostępne udogodnienia rekreacyjne to basen kryty i centrum fitness. Ten hotel oferuje udogodnienia takie jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, kominek w holu i teren piknikowy. W obiekcie Residence Inn Marriott Carlisle apetyt gości zaspokoi bar zakąskowy/delikatesy. Bezpłatne śniadanie w formie bufetu jest serwowane w dni powszednie od 6:30 do 9:30, a w weekendy od 7 do 10. Udogodnienia biznesowe to ekspresowe zameldowanie, ekspresowe wymeldowanie oraz bezpłatne czasopisma w holu. Udogodnienia na miejscu to samodzielne parkowanie (za opłatą). Poczuj się jak w domu w 78 pokojach, których wyposażenie to kuchnie (lodówka i piekarniki). Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizor płaskoekranowy i satelitarna — rozrywkę. Udogodnienia obejmują telefon oraz biurka i oddzielne strefy wypoczynkowe.
Bardzo dobry
Oceny: 72
8,5/10
1 noc
Od 186 CAD
Sprawdź dostępność
59
Hotele w: Middlesex Township
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Super 8 by Wyndham Carlisle North znajdziesz się w samym centrum miasta Carlisle, 10 minut samochodem od atrakcji takich jak Centrum targowe Carlisle i Letort Spring Run. Hotel znajduje się 2,1 km od atrakcji takiej jak Sports Emporium i 5,9 km od miejsca takiego jak Baza wojskowa Carlisle Barracks. Udogodnienia rekreacyjne to sezonowy basen odkryty. Dostępne są również takie udogodnienia, jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i automat. Hotel oferuje bezpłatne śniadanie kontynentalne codziennie od 6 do 9. Udogodnienia biznesowe to bezpłatne czasopisma w holu, recepcja całodobowa oraz pralnia. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 70 pokojach, których wyposażenie to lodówka i kuchenka mikrofalowa. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Wyposażenie łazienki: wanna połączona z prysznicem. Udogodnienia obejmują zestawy do parzenia kawy i herbaty oraz telefon (bezpłatne połączenia telefoniczne miejscowe).

„It was ok... staff on 2st shift is nice but 2nd shift is RUDE and the Manager is NEVER there!! The Jacuzzi rooms are FILTHY and there are A LOT of Bugs and Spiders in the rooms that are downstairs but the rooms that are upstairs and that have wooden floors, and big windows, are Really Nice... ESPECIALLY at Night when You open the curtains and let the light from the moon shine in your room!!!”
Oceny: 96
5,8/10
1 noc
Od 79 CAD
Sprawdź dostępność
76
Hotele w: Middlesex Township
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Comfort Inn PA Turnpike - 1-81 in Carlisle zamieszkasz w dzielnicy biznesowej, 10 minut samochodem od atrakcji takich jak Centrum targowe Carlisle i Letort Spring Run. Hotel znajduje się 2,1 km od atrakcji takiej jak Sports Emporium i 2,6 km od miejsca takiego jak Baza wojskowa Carlisle Barracks. Dostępne udogodnienia rekreacyjne to basen kryty i centrum fitness. Ten hotel oferuje również udogodnienia takie jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, kominek w holu i sala bankietowa. W obiekcie Comfort Inn PA Turnpike - 1-81 apetyt gości zaspokoi bar zakąskowy/delikatesy. Hotel oferuje bezpłatne śniadanie kontynentalne codziennie od 6:30 do 10. Udogodnienia biznesowe to całodobowe centrum biznesowe, recepcja całodobowa oraz przechowalnia bagażu. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 86 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to lodówka i kuchenka mikrofalowa. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a 42-cal. telewizor płaskoekranowy i telewizja kablowa — rozrywkę. Wyposażenie łazienki: bezpłatne przybory toaletowe i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują biurka i bezpłatne czasopisma codzienne oraz telefon (bezpłatne połączenia telefoniczne miejscowe).

„Wspaniałe miejsce do pobytu i cieszyć się”
Świetny
Oceny: 97
9,0/10
1 noc
Od 122 CAD
Sprawdź dostępność
25
Hotele w: Middlesex Township
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Americas Best Value Inn Carlisle w mieście Carlisle znajdziesz się 10 minut samochodem od atrakcji takich jak Centrum targowe Carlisle i Letort Spring Run. Hotel znajduje się 0,5 km od atrakcji takiej jak Sports Emporium i 4,2 km od miejsca takiego jak Baza wojskowa Carlisle Barracks. Ten hotel oferuje udogodnienia takie jak wyznaczone miejsca dla palących. Hotel oferuje bezpłatne śniadanie pełne codziennie od 7 do 10. Udogodnienia biznesowe to recepcja całodobowa, pralnia oraz bankomat i/lub usługi bankowe. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 55 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to telewizor LED. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja satelitarna — rozrywkę. Wyposażenie łazienki: wanna połączona z prysznicem. Udogodnienia obejmują biurka i fotele biurowe.
Oceny: 90
7,0/10
1 noc
Od 75 CAD
Sprawdź dostępność
91
Hotele w: Middlesex Township
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Econo Lodge Carlisle Central znajdziesz się w samym centrum miasta Carlisle, 10 minut samochodem od atrakcji takich jak Centrum targowe Carlisle i Letort Spring Run. Hotel znajduje się 1,1 km od atrakcji takiej jak Sports Emporium i 4,8 km od miejsca takiego jak Baza wojskowa Carlisle Barracks. Do pokoju przylegają taras i ogród, z których roztacza się piękny widok. Dostępne są również takie udogodnienia rekreacyjne, jak całodobowe centrum fitness. Ten hotel oferuje takie udogodnienia jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, teren piknikowy i grill. W obiekcie Econo Lodge Carlisle Central apetyt gości zaspokoi bar zakąskowy/delikatesy. Hotel oferuje bezpłatne śniadanie w formie bufetu codziennie od 6 do 9:30. Udogodnienia biznesowe to całodobowe centrum biznesowe, usługi pralni chemicznej oraz recepcja całodobowa. Jeżeli planujesz spotkanie w mieście Carlisle, hotel oferuje pomieszczenia konferencyjne oraz sala konferencyjna o łącznej powierzchni 23 m kw. (248 stopy kwadratowe). Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 112 pokojach. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Prywatna łazienka — wyposażenie: bezpłatne przybory toaletowe i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują sejfy i biurka oraz telefon (bezpłatne połączenia telefoniczne miejscowe).
Oceny: 88
6,1/10
1 noc
Od 75 CAD
Sprawdź dostępność
Zobacz wszystkie hotele oferujące parking w mieście Middlesex Township

Często zadawane pytania

Które hotele z następującymi udogodnieniami: Parking w mieście Middlesex Township są popularne?

Zarówno podróżujący służbowo, jak i prywatnie do miasta Middlesex Township chętnie wybierają Days Inn by Wyndham Carlisle North (od 65 CAD), Best Western Carlisle (od 112 CAD) i Econo Lodge Carlisle (od 83 CAD) [switch] [singular].

Ile wynosi średnia cena hotelu z następującymi udogodnieniami: Parking w mieście Middlesex Township?

Średnia cena hoteli z następującymi udogodnieniami: Parking w mieście Middlesex Township w dni powszednie wynosi 140 CAD, a w weekendy (od piątku do soboty) 167 CAD.

Jakie promocje są dostępne na hotele z następującymi udogodnieniami: Parking w mieście Middlesex Township?

Trip.com oferuje różne promocje i rabaty dla użytkowników przez cały rok. Sprawdź aktualne oferty na stronie promocji w serwisie Trip.com.

Informacje o hotelach w mieście Middlesex Township oferujących parking

Liczba hoteli13
Liczba opinii1,135
Średnia cena (dni powszednie)140 CAD
Średnia cena (weekend)167 CAD