Grants Pass

Znajdź 3-Star hotele w mieście Grants Pass

Wprowadź daty podróży, aby sprawdzić aktualne ceny i dostępność

Przesuń w dół, aby zobaczyć więcej
Filtruj według:
Liczba gwiazdek hotelu
≤2345
Ocena użytkowników
Niesamowity 9+Świetny 8+Dobry 7+Przyjemny 6+

Znaleźliśmy dla Ciebie 20 3-Star hotele w mieście Grants Pass

Wybierz daty podróży, aby zobaczyć aktualne ceny.
Najpopularniejsze
Najniższa cena
Blisko centrum
Najwyżej oceniane
71
Hotele w: Grants Pass
Obiekt Holiday Inn Express Grants Pass by IHG, usytuowany w miejscowości Grants Pass, oferuje pokoje z klimatyzacją. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Hellgate Jetboat Excursions – 3,6 km. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Obriens Rogue River Outfitters ( 11 km), Native Run Fly Fishing ( 12 km), Jackson County Lbry-Rogue River Br ( 12 km). Obiekt jest idealnym wyborem dla niepalących. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Reinhart Volunteer Park – 6,1 km. W każdym pokoju w obiekcie znajduje się szafa, telewizor z płaskim ekranem oraz prywatna łazienka. Pościel i ręczniki są zapewnione. We wszystkich pokojach w obiekcie zapewniono prywatną łazienkę z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków, a także bezpłatne Wi-Fi. Z wybranych pokoi roztacza się również widok na miasto. Pokoje wyposażone są w lodówkę. Na miejscu serwowane jest śniadanie w formie bufetu, kontynentalne lub amerykańskie. W obiekcie zapewniono centrum biznesowe oraz automaty z przekąskami i napojami. Dostępna przez całą dobę obsługa recepcji chętnie udzieli wskazówek na temat okolicy obiektu. Odległość ważnych miejsc od obiektu: White Water Cowboys – 16 km, Orange Torpedo Trips – 16 km. Lotnisko Lotnisko Rogue Valley znajduje się 40 km od obiektu.

„房間面積可以,前台服務熱情,給了四樓房間,視野開闊,就是衞生間淋浴水有點小,早餐品種不多。”
Bardzo dobry
Oceny: 102
8,7/10
1 noc
Od 10 339 RUB
Sprawdź dostępność
32
Hotele w: Grants Pass
W czasie pobytu w obiekcie Super 8 by Wyndham Grants Pass w mieście Grants Pass zamieszkasz 4 minut piechotą od tego miejsca: Izba handlowa Grants Pass i hrabstwa Josephine i pięć minut samochodem od tej atrakcji: Teatr Barnstormers. Hotel znajduje się 3 km od atrakcji takiej jak Centrum informacji turystycznej Grants Pass i 3,1 km od miejsca takiego jak Muzeum Sztuki w Grants Pass. Udogodnienia rekreacyjne to basen kryty. Dostępne są również takie udogodnienia, jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i automat. Hotel oferuje bezpłatne śniadanie na wynos codziennie od 7 do 9. Udogodnienia biznesowe to usługi pralni chemicznej, recepcja całodobowa oraz sejf w recepcji. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 80 oryginalnie umeblowane pokojach, których wyposażenie to lodówka i kuchenka mikrofalowa. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja cyfrowa — rozrywkę. Wyposażenie łazienki: wanny lub prysznice, suszarki do włosów i szczoteczki i pasta do zębów. Udogodnienia obejmują telefon oraz biurka i rolety lub zasłony zaciemniające.

„Stayed overnight to finally see the Oregon caves. It was the perfect stop from Sacramento. Th lobby was clean and staff was welcoming. We arrived past 8 pm and was happy that they had hot water for tea and regular and decaffeinated coffee around the clock. I can’t say anything about breakfast since we slept through it. Our room was surprisingly spacious, linens were nice and clean. The room had a TV, refrigerator, microwave, coffee maker and a safe. There were face, hand and bath towels as well as shampoo, conditioner, lotion, shower gel and hand soap. Definitely one I will go back to should I need to stay overnight in the area.”
Dobry
Oceny: 101
7,9/10
1 noc
Od 7 463 RUB
Sprawdź dostępność
99+
Hotele w: Grants Pass
W czasie pobytu w obiekcie takim jak The Lodge at Riverside w mieście Grants Pass, znajdziesz się w dzielnicy biznesowej, jedynie kilka kroków od atrakcji takiej jak Rzeka Rogue i 10 minut piechotą od atrakcji takiej jak Riverside Park. Hotel znajduje się 0,9 km od atrakcji takiej jak Dom-muzeum Schmidt i 2,1 km od miejsca takiego jak Szpital Asante Three Rivers. Do pokoju przylega taras, z którego roztacza się piękny widok. Dostępne są również takie udogodnienia rekreacyjne, jak sezonowy basen odkryty. Ten hotel oferuje takie udogodnienia jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, obsługa portierska i sklepy z pamiątkami i czasopismami. Codziennie hotel oferuje bezpłatne przyjęcie. Hotel oferuje bezpłatne śniadanie w formie bufetu codziennie od 7 do 11. Udogodnienia biznesowe to centrum biznesowe, usługi pralni chemicznej oraz przechowalnia bagażu. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 33 oryginalnie udekorowane pokojach, których wyposażenie to lodówka i telewizor płaskoekranowy. Wyposażenie łóżek to pillowtop oraz kołdry puchowe i pościel premium. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Prywatna łazienka — wyposażenie: markowe przybory toaletowe i suszarki do włosów.

„住宿整體很不錯。”
Fantastyczny
Oceny: 101
9,4/10
1 noc
Od 14 543 RUB
Sprawdź dostępność
48
Hotele w: Grants Pass
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Best Western Grants Pass Inn w mieście Grants Pass znajdziesz się w dzielnicy biznesowej, jedynie 3 minut piechotą od atrakcji takiej jak Muzeum Sztuki Bear Hotel i 11 minut piechotą od miejsca takiego jak Rzeka Rogue. Hotel znajduje się 2,9 km od atrakcji takiej jak Riverside Park i 3,2 km od miejsca takiego jak Centrum informacji turystycznej Grants Pass. Dostępne udogodnienia rekreacyjne to basen odkryty i jacuzzi. Ten hotel oferuje również udogodnienia takie jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i automat. Hotel oferuje bezpłatne śniadanie w formie bufetu codziennie od 6 do 9:30. Udogodnienia biznesowe to centrum biznesowe, recepcja całodobowa oraz pralnia. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 84 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to telewizor LCD. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Prywatna łazienka — wyposażenie: wanny lub prysznice, bezpłatne przybory toaletowe i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują zestawy do parzenia kawy i herbaty i żelazka i deski do prasowania oraz sprzątanie codziennie.

„The room was super nice and so was the staff . Wish I would have known about this hotel before ”
Bardzo dobry
Oceny: 98
8,0/10
1 noc
Od 10 748 RUB
Sprawdź dostępność
99+
Hotele w: Grants Pass
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Basecamp GP Private Unit in Quiet Duplex w mieście Grants Pass znajdziesz się pięć minut samochodem od atrakcji takich jak Rzeka Rogue i The Glass Forge. Domek letniskowy znajduje się 0,7 km od atrakcji takiej jak Dom-muzeum Schmidt i 0,7 km od miejsca takiego jak Muzeum Sztuki w Grants Pass. Do pokoju przylega ogród, z którego roztacza się piękny widok. Dostępne są również takie udogodnienia, jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu. Udogodnienia biznesowe to ekspresowe wymeldowanie i pralnia. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 2 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to kuchnie (lodówka i piekarniki). Do pokoju przylega patio. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem. Udogodnienia obejmują oddzielne strefy wypoczynkowe i kuchenki mikrofalowe.
Świetny
9,0/10
1 noc
Od 8 652 RUB
Sprawdź dostępność
41
Hotele w: Grants Pass
W czasie pobytu w obiekcie takim jak ten domek letniskowy w mieście Grants Pass znajdziesz się 1 minut piechotą od atrakcji takiej jak Rzeka Rogue i 11 minut piechotą od miejsca takiego jak Muzeum Sztuki Bear Hotel. Chatka znajduje się 3,3 km od atrakcji takiej jak Riverside Park i 4 km od miejsca takiego jak Dom-muzeum Schmidt. Do pokoju przylega ogród, z którego roztacza się piękny widok. Dostępne są również takie udogodnienia, jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Domek letniskowy z klimatyzacją sprawi, że poczujesz się jak w domu. Dostępne wyposażenie to m.in. kominek. Do prywatnego użytku gości jest także balkon. Kuchnia — wyposażenie: piekarnik, płyta kuchenna i kuchenka mikrofalowa. Oferowane udogodnienia to biurko i pralka, a także bezpłatne łóżeczko dziecięce na żądanie.
Bardzo dobry
1 ocena
8,0/10
Sprawdź dostępność
25
Hotele w: Grants Pass
Discover the effortless way to experience Grants Pass at Riverside Suites. Perfectly situated in the heart of the historical downtown area, you can easily walk to explore the charming shops and delectable restaurants. Just a 5-minute stroll away, you'll find the famous Riverside Park on the Rogue River, where you can enjoy a leisurely stroll. With so many places to see and things to do within walking distance, you'll never run out of adventures. About pets:Pets allowed: dogs less than 50 lbs per pet (limit 2 pets total).About checkOut:Check out before 10:00 AM.About children:Children allowed: ages 0-17.About checkIn:Check in after 3:00 PM.About smoking:Smoking is not permitted.About minBookingAge:Minimum age to rent: 21.About events:No events allowed.
Zachwycający
Oceny: 28
10/10
Sprawdź dostępność
36
Hotele w: Grants Pass
Mid Century Modern ideally located near shopping and Interstate 5. This 1960's home is completely updated with modern appliances while retaining it's 1960's charm. Three bedrooms, large front room with a 65" smart TV, fantastic cooking space, large completely fenced and private back yard , hot tub with 32" smart TV make this a fantastic base for exploring the three local rivers, or a dash to the beach and a stroll through the redwoods. We allow pets, but do charge a $35 per pet fee. About pets:Pets allowed: dogs and cats (limit 2 total).About checkOut:Check out before 11:00 AM.About children:Children allowed: ages 0-17.About checkIn:Check in after 4:00 PM.About smoking:Smoking is not permitted.About events:No events allowed.
Zachwycający
Oceny: 47
9,8/10
Sprawdź dostępność
35
Hotele w: Grants Pass
This home is a cute, modern home. It has a large fully fenced yard where your pup can run free. Located on a quiet street just minutes from town makes for the perfect place to stay in Grants Pass. It’s fully stocked with everything you’ll need from cooking utensils, to spices, to soaps. It also comes set up with a fire pit and a BBQ for great evening hangouts. Note that it is a duplex only shares a wall, nothing else else is shared. Both units are Airbnb’s. Separate yards and parking.The spaceComes with a pack and play and a high chair. Great for kids!About pets:No pets allowed.About checkOut:Check out before 11:00 AM.About children:Children allowed: ages 0-17.About checkIn:Check in after 4:00 PM.About smoking:Smoking is not permitted.About events:No events allowed.
Bardzo dobry
Oceny: 19
8,8/10
Sprawdź dostępność
34
Hotele w: Grants Pass
Discover the effortless way to experience Grants Pass at Riverside Suites. Perfectly situated in the heart of the historical downtown area, you can easily walk to explore the charming shops and delectable restaurants. Just a 5-minute stroll away, you'll find the famous Riverside Park on the Rogue River, where you can enjoy a leisurely stroll. With so many places to see and things to do within walking distance, you'll never run out of adventures. About pets:Pets allowed: dogs less than 50 lbs per pet (limit 2 pets total).About checkOut:Check out before 10:00 AM.About children:Children allowed: ages 0-17.About checkIn:Check in after 3:00 PM.About smoking:Smoking is not permitted.About minBookingAge:Minimum age to rent: 21.About events:No events allowed.
Zachwycający
10/10
Sprawdź dostępność
Zobacz wszystkie 3-Star hotele w mieście Grants Pass

Często zadawane pytania

Które hotele 3-gwiazdkowe w mieście Grants Pass są popularne?

Zarówno podróżujący służbowo, jak i prywatnie do miasta Grants Pass chętnie wybierają Holiday Inn Express GRANTS PASS by IHG (od 11 372 RUB), Super 8 by Wyndham Grants Pass (od 5 296 RUB) i Best Western Grants Pass Inn (od 11 486 RUB) [switch] [singular].

Ile wynosi średnia cena noclegu w hotelu 3-gwiazdkowym w mieście Grants Pass?

Średnia cena hoteli 3-gwiazdkowych w mieście Grants Pass w dni powszednie wynosi 21 329 RUB, a w weekendy (od piątku do soboty) 17 654 RUB.

Które hotele 3-gwiazdkowe w mieście Grants Pass oferują basen?

W mieście Grants Pass istnieje wiele hoteli 3-gwiazdkowych z basenem. Super 8 by Wyndham Grants Pass (od 5 296 RUB) , Best Western Grants Pass Inn (od 11 486 RUB) i The Lodge at Riverside (od 16 145 RUB) są bardzo popularne.

Które hotele 3-gwiazdkowe w mieście Grants Pass zapewniają zaplecze fitness?

Holiday Inn Express GRANTS PASS by IHG (od 11 372 RUB) oferuje zaplecze fitness. Nie musisz rezygnować z treningów nawet podczas podróży!

Które hotele 3-gwiazdkowe w mieście Grants Pass oferują śniadania?

Które hotele 3-gwiazdkowe w mieście Grants Pass zapewniają bezpłatne Wi-Fi?

Połączenie z internetem jest niezbędne w trakcie podróży. Holiday Inn Express GRANTS PASS by IHG (od 11 372 RUB), Super 8 by Wyndham Grants Pass (od 5 296 RUB) i Best Western Grants Pass Inn (od 11 486 RUB) to popularne hotele z bezpłatnym Wi-Fi.

Jakie oferty są dostępne na hotele 3-gwiazdkowe w mieście Grants Pass?

Trip.com oferuje różne promocje i rabaty na hotele 3-gwiazdkowe. Sprawdź dostępne oferty na stronie promocji w serwisie Trip.com.

Lokalne informacje dla podróżnych

Liczba opinii674
Liczba hoteli20
Średnia cena (dni powszednie)21 329 RUB
Średnia cena (weekend)17 654 RUB