Comal County

Comal County Hotels with Pools

Wybierz daty, aby znaleźć najlepsze oferty hoteli oferujących Pools w mieście Comal County.

Przesuń w dół, aby zobaczyć więcej
Filtruj według:
Liczba gwiazdek hotelu
≤2345
Ocena użytkowników
Niesamowity 9+Świetny 8+Dobry 7+Przyjemny 6+

Polecane hotele z basenem w mieście Comal County

Odkryj nasz wybór hoteli w mieście Comal County, które oferują Pools
Najpopularniejsze
Najniższa cena
Blisko centrum
Najwyżej oceniane
99+
Hotele w: Comal County
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Hampton Inn Bulverde Texas Hill Country w mieście Spring Branch znajdziesz się 10 minut samochodem od atrakcji takich jak Rzeka Guadalupe i Park społeczności Bulverde. Hotel znajduje się 26,3 km od atrakcji takiej jak Jaskinie Natural Bridge Caverns i 9,7 km od miejsca takiego jak Ratusz w Bulverde. Dostępne udogodnienia rekreacyjne to basen odkryty i centrum fitness. Ten hotel oferuje również udogodnienia takie jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i sala bankietowa. W obiekcie Hampton Inn Bulverde Texas Hill Country apetyt gości zaspokoi bar zakąskowy/delikatesy. Hotel oferuje bezpłatne śniadanie w formie bufetu codziennie od 6 do 10. Udogodnienia biznesowe to centrum biznesowe, usługi pralni chemicznej oraz recepcja całodobowa. Jeżeli planujesz spotkanie w mieście Spring Branch, hotel oferuje pomieszczenia konferencyjne oraz sala konferencyjna o łącznej powierzchni 279 m kw. (3000 stopy kwadratowe). Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 84 pokojach, których wyposażenie to lodówka i kuchenka mikrofalowa. Bezpłatny przewodowy i bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizor LCD i płatne kanały TV — rozrywkę. Wyposażenie łazienki: wanna połączona z prysznicem i bezpłatne przybory toaletowe. Udogodnienia obejmują sejfy i biurka oraz sprzątanie codziennie.

„Kind employees ”
Fantastyczny
Oceny: 95
9,4/10
1 noc
Od 394 zł
Sprawdź dostępność
62
Hotele w: Comal County
W czasie pobytu w obiekcie takim jak The Resort at Schlitterbahn znajdziesz się w samym centrum miasta New Braunfels i bardzo blisko takich atrakcji jak Rzeka Comal i Wodny park rozrywki Schlitterbahn New Braunfels. Hotel (z polem golfowym) znajduje się 23,2 km od atrakcji takiej jak San Marcos Premium Outlets (kompleks sklepów outletowych) i 2,4 km od miejsca takiego jak Rzeka Guadalupe. Dostępne udogodnienia to obsługa portierska, sklepy z pamiątkami i czasopismami oraz teren piknikowy. Ten hotel oferuje również takie udogodnienia jak grill i sala bankietowa. Udogodnienia biznesowe to recepcja całodobowa, pralnia oraz bankomat i/lub usługi bankowe. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 215 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to lodówka i kuchenka mikrofalowa. Rozrywkę zapewni telewizja kablowa. Wyposażenie łazienki: wanny lub prysznice i bezpłatne przybory toaletowe. Udogodnienia obejmują telefon (bezpłatne połączenia telefoniczne miejscowe) oraz sprzątanie raz na pobyt.
Bardzo dobry
Oceny: 99
8,8/10
1 noc
Od 658 zł
Sprawdź dostępność
52
Hotele w: Comal County
Położony w mieście New Braunfels, AmericInn by Wyndham New Braunfels znajduje się 5 minut samochodem od atrakcji takiej jak Rzeka Comal i 6 minut od miejsca takiego jak Szpital Christus Santa Rosa New Braunfels. Hotel znajduje się 5,2 km od atrakcji takiej jak Gruene Hall i 5,3 km od miejsca takiego jak Landa Park. Udogodnienia rekreacyjne to basen odkryty. Dostępne są również takie udogodnienia, jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i telewizor w holu. Hotel oferuje bezpłatne śniadanie kontynentalne codziennie od 6 do 9. Udogodnienia biznesowe to ekspresowe wymeldowanie, recepcja całodobowa oraz personel wielojęzyczny. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 50 pokojach, których wyposażenie to lodówka i kuchenka mikrofalowa. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Wyposażenie łazienki: wanny lub prysznice i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują biurka i żelazka i deski do prasowania oraz telefon (bezpłatne połączenia telefoniczne miejscowe).

„Room was very clean and neat!”
Bardzo dobry
Oceny: 101
8,1/10
1 noc
Od 342 zł
Sprawdź dostępność
90
Hotele w: Comal County
W czasie pobytu w obiekcie takim jak La Quinta Inn & Suites by Wyndham New Braunfels w mieście New Braunfels zamieszkasz pięć minut samochodem od atrakcji takich jak Rzeka Guadalupe i Rzeka Comal. Hotel znajduje się 4,6 km od atrakcji takiej jak Wodny park rozrywki Schlitterbahn New Braunfels i 18,1 km od miejsca takiego jak San Marcos Premium Outlets (kompleks sklepów outletowych). Dostępne udogodnienia rekreacyjne to basen odkryty, jacuzzi oraz centrum fitness. Ten hotel oferuje również takie udogodnienia jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i sala bankietowa. Hotel oferuje bezpłatne śniadanie w formie bufetu. Udogodnienia biznesowe to bezpłatny przewodowy dostęp do internetu, centrum biznesowe oraz recepcja całodobowa. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 77 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to lodówka i kuchenka mikrofalowa. Bezpłatny przewodowy i bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizor płaskoekranowy i telewizja kablowa — rozrywkę. Prywatna łazienka — wyposażenie: wanna połączona z prysznicem, bezpłatne przybory toaletowe i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują biurka i zestawy do parzenia kawy i herbaty oraz telefon (bezpłatne połączenia telefoniczne miejscowe).

„Some people said something wrong about this hotel I read reviews previously to book but everyone talks depending and how it goes, wi really like the location and everything the only thing is that at night it was noisy (but is not the hotel) was the traffic outside ambulance, police etc ., but it is good hotel.”
Bardzo dobry
Oceny: 102
8,1/10
1 noc
Od 385 zł
Sprawdź dostępność
77
Hotele w: Comal County
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Holiday Inn Express & Suites New Braunfels by IHG w mieście New Braunfels zamieszkasz 3 minut samochodem od atrakcji takiej jak Rzeka Guadalupe i 6 minut od miejsca takiego jak Wodny park rozrywki Schlitterbahn New Braunfels. Hotel znajduje się 4 km od atrakcji takiej jak Rzeka Comal i 4,2 km od miejsca takiego jak Gruene Hall. Dostępne udogodnienia rekreacyjne to basen odkryty i całodobowe centrum fitness. Ten hotel oferuje również udogodnienia takie jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, sala bankietowa i automat. Hotel oferuje bezpłatne śniadanie w formie bufetu codziennie od 6 do 9. Udogodnienia biznesowe to bezpłatny przewodowy dostęp do internetu, całodobowe centrum biznesowe oraz bezpłatne czasopisma w holu. Jeżeli planujesz spotkanie w mieście New Braunfels, hotel oferuje pomieszczenia konferencyjne oraz sale konferencyjne o łącznej powierzchni 46 m kw. (500 stopy kwadratowe). Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 87 pokojach, których wyposażenie to kuchenka mikrofalowa i stacja dokująca do iPoda. Bezpłatny przewodowy i bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja satelitarna — rozrywkę. Prywatna łazienka — wyposażenie: wanny lub prysznice, bezpłatne przybory toaletowe i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują telefon oraz sejfy i biurka.

„房間很好,床也很新,兩個人睡完全沒問題,還是同樣的毛病,梳化床打開後非常的淡薄,睡晚上腰有點疼,如果兩個人住完全沒問題,睡梳化床的會受點委屈”
Bardzo dobry
Oceny: 101
8,9/10
1 noc
Od 463 zł
Sprawdź dostępność
99+
Hotele w: Comal County
Położony w mieście New Braunfels, Hacienda del Rio znajduje się nad rzeką, 4 minut samochodem od atrakcji takiej jak Rzeka Comal i 6 minut od miejsca takiego jak Landa Park. Hotel znajduje się 0,2 km od atrakcji takiej jak Rzeka Guadalupe i 3,5 km od miejsca takiego jak Wodny park rozrywki Schlitterbahn New Braunfels. Dostępne udogodnienia rekreacyjne to basen odkryty i odkryte korty do pickleballa. Ten hotel w stylu toskańskim oferuje takie udogodnienia jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, obsługa portierska oraz sala/salon gier. W obiekcie takim jak hotel do dyspozycji gości są takie udogodnienia jak kawiarnia. Ożywcze napoje znajdziesz w jednym z lokali: bar/salon klubowy i bar przy basenie. Śniadanie kontynentalne jest podawane codziennie od 8 do południa za opłatą. Udogodnienia biznesowe to ekspresowe zameldowanie, ekspresowe wymeldowanie oraz kawa/herbata w części wspólnej. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 47 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to lodówka i kuchenka mikrofalowa. Wyposażenie łóżek to piankowy z pamięcią kształtu. Rozrywkę zapewnią 32-cal. Telewizory Smart TV i telewizja cyfrowa. Prywatna łazienka — wyposażenie: bezpłatne przybory toaletowe i suszarki do włosów.

„Very nice and clean.”
Świetny
Oceny: 101
9,0/10
1 noc
Od 561 zł
Sprawdź dostępność
68
Hotele w: Comal County
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Wingate by Wyndham New Braunfels w mieście New Braunfels zamieszkasz pięć minut samochodem od atrakcji takich jak Gruene Hall i Rzeka Guadalupe. Hotel znajduje się 8,5 km od atrakcji takiej jak Wodny park rozrywki Schlitterbahn New Braunfels i 14,9 km od miejsca takiego jak San Marcos Premium Outlets (kompleks sklepów outletowych). Dostępne udogodnienia rekreacyjne to basen kryty, jacuzzi oraz centrum fitness. Ten hotel oferuje takie udogodnienia jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, obsługa portierska i sala bankietowa. W obiekcie Wingate by Wyndham New Braunfels apetyt gości zaspokoi bar zakąskowy/delikatesy. Hotel oferuje bezpłatne śniadanie na wynos codziennie od 6 do 10. Udogodnienia biznesowe to centrum biznesowe, ekspresowe wymeldowanie oraz usługi pralni chemicznej. Jeżeli planujesz spotkanie w mieście New Braunfels, hotel oferuje pomieszczenia konferencyjne oraz sale konferencyjne o łącznej powierzchni 58 m kw. (624 stopy kwadratowe). Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 72 pokojach, których wyposażenie to kuchenka mikrofalowa i telewizor płaskoekranowy. Rozrywkę zapewni telewizja kablowa. Wyposażenie łazienki: bezpłatne przybory toaletowe i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują sejfy i biurka oraz sprzątanie codziennie.

„Great hotel very clean and personal was great”
Bardzo dobry
Oceny: 101
8,5/10
1 noc
Od 379 zł
Sprawdź dostępność
99+
Hotele w: Comal County
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Microtel Inn & Suites by Wyndham New Braunfels w mieście New Braunfels zamieszkasz pięć minut samochodem od atrakcji takich jak Wodny park rozrywki Schlitterbahn New Braunfels i Rzeka Guadalupe. Hotel znajduje się 3,2 km od atrakcji takiej jak Rzeka Comal i 4,5 km od miejsca takiego jak Gruene Hall. Udogodnienia rekreacyjne to sezonowy basen odkryty. Dostępne są również takie udogodnienia, jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i grill. Bezpłatne śniadanie pełne jest serwowane w dni powszednie od 6:30 do 9:30, a w weekendy od 7 do 10. Udogodnienia biznesowe to centrum biznesowe, bezpłatne czasopisma w holu oraz recepcja całodobowa. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 65 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to telewizor płaskoekranowy. Bezpłatny przewodowy i bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Udogodnienia obejmują biurka i bezpłatne czasopisma codzienne oraz sprzątanie codziennie.
Oceny: 100
7,0/10
1 noc
Od 272 zł
Sprawdź dostępność
98
Hotele w: Comal County
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Hampton Inn & Suites New Braunfels w mieście New Braunfels zamieszkasz 2 minut samochodem od atrakcji takiej jak Rzeka Guadalupe i 5 minut od miejsca takiego jak Rzeka Comal. Hotel znajduje się 4,9 km od atrakcji takiej jak Wodny park rozrywki Schlitterbahn New Braunfels i 18,4 km od miejsca takiego jak San Marcos Premium Outlets (kompleks sklepów outletowych). Dostępne udogodnienia rekreacyjne to basen odkryty i centrum fitness. W obiekcie Hampton Inn & Suites New Braunfels apetyt gości zaspokoi bar zakąskowy/delikatesy. Hotel oferuje bezpłatne śniadanie w formie bufetu codziennie. Udogodnienia biznesowe to bezpłatny przewodowy dostęp do internetu, centrum biznesowe oraz bezpłatne czasopisma w holu. Jeżeli planujesz spotkanie w mieście New Braunfels, hotel oferuje pomieszczenia konferencyjne oraz sala konferencyjna o łącznej powierzchni 58 m kw. (625 stopy kwadratowe). Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 87 pokojach, których wyposażenie to kuchnie (lodówka i kuchenka mikrofalowa). Bezpłatny przewodowy i bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a 32-cal. telewizor płaskoekranowy i telewizja kablowa — rozrywkę. Udogodnienia obejmują sejfy i biurka oraz telefon (bezpłatne połączenia telefoniczne miejscowe).

„Service was excellent. Staff very friendly. Very clean property. I would go back.”
Bardzo dobry
Oceny: 101
8,8/10
1 noc
Od 432 zł
Sprawdź dostępność
99+
Hotele w: Comal County
W czasie pobytu w obiekcie Canyon Lakeview Resort w mieście Canyon Lake (Canyon Lake Hills) znajdziesz się 1 minut samochodem od atrakcji takiej jak Jezioro Canyon i 12 minut od miejsca takiego jak Port w Cranes Mill. Dom znajduje się 11,2 km od atrakcji takiej jak Comal Park i 20,6 km od miejsca takiego jak Amfiteatr Whitewater. Dostępne udogodnienia rekreacyjne to jacuzzi i sezonowy basen odkryty. Ten dom oferuje takie udogodnienia jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, teren piknikowy i grill. Udogodnienia biznesowe to ekspresowe zameldowanie i ekspresowe wymeldowanie. Ten obiekt typu dom letniskowy oferuje następującą liczbę sal konferencyjnych: 3. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 22 oryginalnie umeblowane pokojach. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem.
Bardzo dobry
Oceny: 100
8,4/10
1 noc
Od 352 zł
Sprawdź dostępność
Zobacz wszystkie hotele oferujące Pools w mieście Comal County

Zobacz opinie gości na temat hoteli w: Comal County

Zobacz wszystkie
Przeglądaj autentyczne oceny i opinie prawdziwych podróżników, które pomogą Ci znaleźć idealne zakwaterowanie
9,5/10
Fantastyczny
GGośćThis is a nice and clean place. It’s easy to get to right off I35 and has plenty of places to eat & shop around it. Staff was friendly as well…
Home2 Suites by Hilton New Braunfels

Home2 Suites by Hilton New Braunfels

Hotele w: New Braunfels
Cena za noc od:421 zł
8,8/10
Bardzo dobry
GGośćMy daughter and I stayed here and booking was very simple and the price was decent. We arrived and the front desk lady was very friendly and helpful. We also were very impressed by Juan, the breakfast cook. He had breakfast prepared ahead of schedule for us since we had to leave before breakfast time. He was super attentive and friendly. We will choose this hotel for all our needs. Thank you!
Fairfield Inn & Suites New Braunfels

Fairfield Inn & Suites New Braunfels

Hotele w: New Braunfels
Cena za noc od:487 zł
8,5/10
Bardzo dobry
KKarla MedranoThe bed did not seem comfortable to us, the air was not cold and the shower location was totally uncomfortable.
Hilton Garden Inn New Braunfels

Hilton Garden Inn New Braunfels

Hotele w: New Braunfels
Cena za noc od:418 zł
7,9/10
Dobry
BBarbara WheelerLove this spot and great location
Country Inn & Suites by Radisson, New Braunfels, TX

Country Inn & Suites by Radisson, New Braunfels, TX

Hotele w: New Braunfels
Cena za noc od:405 zł
7,5/10
GGośćIt was decent but the neighbors were awful, loud and obnoxious. Management should let everyone know the important of being considerate of other neighbors. It was centrally located but don’t think I’ll be staying there again.
Americas Best Value Inn New Braunfels

Americas Best Value Inn New Braunfels

Hotele w: New Braunfels
Cena za noc od:231 zł
6,8/10
GGośćClean rooms but staff was rude and said I wasn't allowed to have visitors
Howard Johnson by Wyndham New Braunfels

Howard Johnson by Wyndham New Braunfels

Hotele w: New Braunfels
Cena za noc od:260 zł
6,5/10
TTamandra ElliottThis place is pretty good and the service isn't bad at all but it's the last day I was there that made me upset with the place. I had been there for 4 days already and had no issues. Went to pay for another day and they proceeded to tell my partner that we cannot stay due to a past stay....my partner supposedly smoked in the room and cannot stay there now. Why after letting us stay for multiple days?!?!?!? I. Get the reason and everything but should not have been ok to make us leave after allowing several days already with not a sine problem.
Super 8 by Wyndham New Braunfels I-35

Super 8 by Wyndham New Braunfels I-35

Hotele w: New Braunfels
Cena za noc od:249 zł

Często zadawane pytania

Które hotele z następującymi udogodnieniami: Swimming Pools w mieście Comal County są popularne?

Zarówno podróżujący służbowo, jak i prywatnie do miasta Comal County chętnie wybierają Home2 Suites by Hilton New Braunfels (od 521 zł), Wingate by Wyndham New Braunfels (od 368 zł) i Holiday Inn Express & Suites NEW BRAUNFELS by IHG (od 407 zł) [switch] [singular].

Ile wynosi średnia cena hotelu z następującymi udogodnieniami: Swimming Pools w mieście Comal County?

Średnia cena hoteli z następującymi udogodnieniami: Swimming Pools w mieście Comal County w dni powszednie wynosi 899 zł, a w weekendy (od piątku do soboty) 894 zł.

Jakie promocje są dostępne na hotele z następującymi udogodnieniami: Swimming Pools w mieście Comal County?

Trip.com oferuje różne promocje i rabaty dla użytkowników przez cały rok. Sprawdź aktualne oferty na stronie promocji w serwisie Trip.com.

Informacje o hotelach w mieście Comal County oferujących Pools

Liczba hoteli79
Liczba opinii3,127
Najwyższa cena981 zł
Najniższa cena380 zł
Średnia cena (dni powszednie)899 zł
Średnia cena (weekend)894 zł