Ułan Bator

Ułan Bator Hotels with Pools

Wybierz daty, aby znaleźć najlepsze oferty hoteli oferujących Pools w mieście Ułan Bator.

Przesuń w dół, aby zobaczyć więcej
Filtruj według:
Liczba gwiazdek hotelu
≤2345
Ocena użytkowników
Niesamowity 9+Świetny 8+Dobry 7+Przyjemny 6+

Polecane hotele z basenem w mieście Ułan Bator

Odkryj nasz wybór hoteli w mieście Ułan Bator, które oferują Pools
Najpopularniejsze
Najniższa cena
Blisko centrum
Najwyżej oceniane
97
Hotel w pobliżu: Khan-Uul,Ułan Bator
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Khubilai Hotel Ulaanbaatar w mieście Ułan Bator znajdziesz się niedaleko lotniska i 6 minut samochodem od atrakcji takiej jak Steppe Arena. Hotel (w stylu luksusowym) znajduje się 8,7 km od atrakcji takiej jak Misheel Expo i 10,3 km od miejsca takiego jak M Bank Arena. Dostępne udogodnienia rekreacyjne to basen kryty, sauna oraz centrum fitness. Ten hotel oferuje udogodnienia takie jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, sklepy z pamiątkami i czasopismami i usługi weselne. Spróbuj dań kuchni takiej jak kuchnia azjatycka, które serwuje Queen Chabi Restaurant, restauracja, gdzie znajduje się doskonale wyposażony bar/salon klubowy. Możesz też zostać w pokoju i skorzystać z obsługi pokojowej w określonych godzinach. Codziennie hotel oferuje bezpłatne przyjęcie. Hotel oferuje bezpłatne śniadanie w formie bufetu codziennie od 6:30 do 10. Udogodnienia biznesowe to centrum biznesowe, recepcja całodobowa oraz personel wielojęzyczny. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 86 pokojach, których wyposażenie to minibar i Telewizory Smart TV. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Prywatna łazienka — wyposażenie: suszarki do włosów i szlafroki. Udogodnienia obejmują telefon oraz sejfy i biurka.

„Big and clean hotel. New and comfortable. Highly recommended.”
Świetny
Oceny: 54
9,2/10
1 noc
Od 405 AED
Sprawdź dostępność
99+
Hotel w pobliżu: Bayangol,Ułan Bator
Obiekt Ayanchin Hotel, położony w znakomitej lokalizacji w centrum miejscowości Ułan Bator, oferuje bar oraz centrum spa i odnowy biologicznej. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Narodowy Akademicki Teatr Opery i Baletu – 2,6 km. Do dyspozycji Gości przygotowano takie udogodnienia, jak restauracja, obsługa pokoju, całodobowa recepcja oraz bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach. Obiekt jest idealnym wyborem dla niepalących. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Muzeum Narodowe Mongolii – 3,4 km. W każdej opcji zakwaterowania w obiekcie znajduje się prywatna łazienka z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Niektóre pokoje mają również balkon. W każdym pokoju w obiekcie zapewniono prywatną łazienkę i pościel. Na miejscu serwowane jest śniadanie pełne angielskie/irlandzkie. 2-gwiazdkowy obiekt Ayanchin Hotel oferuje saunę. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plac Sukhbaatar Square – 3,5 km, Pomnik Czyngis-chana – 3,9 km. Lotnisko Lotnisko Ułan Bator-Chöszig znajduje się 44 km od obiektu.

„We checked in late at night. The staff at the reception desk understood Russian and helped us carry our two suitcases up to the second floor. It was cold, but there was a heater in the room, and it warmed up during the night. The water was barely lukewarm, and the cleanliness wasn't great. We found hairs on the bed, so we had to put an extra sheet over it. Overall, it's acceptable for one night.”
Bardzo dobry
Oceny: 50
8,3/10
1 noc
Od 99 AED
Sprawdź dostępność
99+
Hotel w pobliżu: Sukhbaatar,Ułan Bator
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Blue Sky Hotel & Tower zamieszkasz w samym sercu miasta Ułan Bator, bardzo blisko atrakcji takich jak Sala Wystawowa Artystów Mongolskich i Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Hotel (w stylu luksusowym) znajduje się 0,2 km od atrakcji takiej jak Central Tower i 0,3 km od miejsca takiego jak Plac Czyngis-chana. Zrelaksuj się w spa o pełnym zakresie usług. Dostępne udogodnienia rekreacyjne to 3 jacuzzi, sauna oraz centrum fitness. Ten hotel oferuje udogodnienia takie jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, obsługa portierska i sklepy z pamiątkami i czasopismami. Hotel zaprasza Cię do jednej z 3 restauracji. Możesz też zostać w pokoju i skorzystać z obsługi pokojowej w określonych godzinach lub pójść po przekąskę do kawiarni. Ożywcze napoje znajdziesz w jednym z lokali: bar/salon klubowy. Śniadanie w formie bufetu jest podawane codziennie od 6:30 do 10 za opłatą. Udogodnienia biznesowe to centrum biznesowe, usługi pralni chemicznej oraz recepcja całodobowa. Ten obiekt typu hotel zapewnia udogodnienia konferencyjne takie jak centrum konferencyjne i sale konferencyjne. Płatne udogodnienia to transport z i na lotnisko (całą dobę). Dostępna jest także taka usługa jak bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 200 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to minibar i telewizor LCD. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Prywatna łazienka — wyposażenie: wanna połączona z prysznicem, kąpiele w wodzie źródlanej i bezpłatne przybory toaletowe. Udogodnienia obejmują sejfy i biurka oraz telefon (bezpłatne połączenia telefoniczne międzynarodowe).

„The location was truly excellent, and the service was decent. However, the room condition, showing its age, was a bit disappointing. Despite that, I still recommend it.”
Bardzo dobry
Oceny: 234
8,5/10
1 noc
Od 614 AED
Sprawdź dostępność
99+
Hotel w pobliżu: Sukhbaatar,Ułan Bator
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Shangri-La Ulaanbaatar zamieszkasz w samym sercu miasta Ułan Bator, bardzo blisko atrakcji takich jak Ambasada Bułgarii i Ambasada Japonii. Hotel (w stylu luksusowym) znajduje się 0,3 km od atrakcji takiej jak Muzeum Ofiar Prześladowań Politycznych i 0,3 km od miejsca takiego jak Ministerstwo zdrowia. Dostępne udogodnienia rekreacyjne to basen kryty, sauna oraz centrum fitness. Ten hotel oferuje również udogodnienia takie jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, obsługa portierska i salon fryzjerski. Zachwyć się kuchnią taką jak kuchnia międzynarodowa w restauracji Cafe Park, jednej z 4 restauracji w obiekcie takim jak hotel. Możesz też zostać w pokoju i skorzystać z całodobowej obsługi pokojowej lub pójść po przekąskę do kawiarni. Ożywcze napoje znajdziesz w jednym z lokali: 2 bary/salony klubowe. Śniadanie w formie bufetu jest podawane codziennie od 7 do 10:30 za opłatą. Udogodnienia biznesowe to centrum biznesowe, wynajem limuzyn i samochodów oraz ekspresowe wymeldowanie. Jeżeli planujesz spotkanie w mieście Ułan Bator, hotel oferuje centrum konferencyjne oraz sale konferencyjne o łącznej powierzchni 2643 m kw. (28449 stopy kwadratowe). Płatne udogodnienia to transport z i na lotnisko (całą dobę). Dostępna jest także taka usługa jak bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 290 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to minibar i telewizor LED. Wyposażenie łóżek to pillowtop oraz kołdry puchowe i włoska pościel Frette. Bezpłatny przewodowy i bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Prywatna łazienka — wyposażenie: wanna i prysznic osobno, głębokie wanny i prysznic z deszczownicą.

„Firstly, this hotel is Ulaanbaatar, Mongolia's highest-rated luxury hotel, and most of its services are of a very high standard. For example, the two male managers who served me on the night of my check-in were professional and friendly, which prompted me to extend my stay for another day at my own expense. The hotel's dining service is also top-notch, both in terms of staff quality and food excellence – truly fantastic. However, on the last day of my extended stay, there were a few incidents that I can't quite get over. Firstly, a female manager, in front of several staff members, questioned whether I had paid for the first two nights. This was not only bad luck during the Chinese New Year, but such an inquiry in public, without regard for the guest's dignity, is truly debatable. Secondly, I trusted the hotel to help me call taxis, one for sightseeing in the morning and another for the airport the next day. The cost was significantly higher, but they explained it, and I accepted. The taxi for sightseeing went smoothly as I booked it on the spot. When I returned to the hotel at noon, no one informed me whether the taxi for the 6 AM airport transfer the next day had been confirmed. I couldn't help but go downstairs to ask if there was a taxi available to the State Department Store. After a staff member made a call, they said the taxi company had no cars available due to the holiday, and I could only walk or try my luck on the street. I was dumbfounded at that moment. I was supposed to leave at 5:50 AM tomorrow, and no one had informed me whether the taxi booking was successful, nor was there a contract or notification. What was I supposed to do? So, I quickly arranged a car through a travel agency for an airport transfer at 5:50 AM the next morning. When I checked out at 5:30 AM the next day, the receptionist told me a car had been booked. It was a very passive situation, and I also had to explain the issue with the room fees from the previous two days. Fortunately, the receptionist that day was very professional and understood my urgency to catch my flight, helping me resolve each issue professionally. Highly commendable!!”
Świetny
Oceny: 146
9,0/10
1 noc
Od 1 292 AED
Sprawdź dostępność
56
Hotel w pobliżu: Khan-Uul,Ułan Bator
W czasie pobytu w obiekcie takim jak The Corporate Hotel Convention Centre zamieszkasz w samym sercu miasta Ułan Bator, pięć minut samochodem od atrakcji takich jak Narodowy Park Rozrywki i Narodowy Stadion Sportowy. Hotel znajduje się 1,9 km od atrakcji takiej jak Ambasada Bułgarii i 2 km od miejsca takiego jak Ambasada Japonii. Zrelaksuj się w spa, które oferuje masaż, zabiegi na ciało i zabiegi na twarz. Dostępne udogodnienia rekreacyjne to siłownia, basen kryty oraz sauna. Ten hotel oferuje również udogodnienia takie jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, salon fryzjerski i usługi weselne. Hotel zaprasza Cię do jednej z 2 restauracji. Możesz też zostać w pokoju i skorzystać z obsługi pokojowej w określonych godzinach lub pójść po przekąskę do kawiarni. Ożywcze napoje znajdziesz w jednym z lokali: bar/salon klubowy. Śniadanie w formie bufetu jest podawane codziennie od 7 do 10 za opłatą. LOCALIZE Udogodnienia biznesowe to centrum biznesowe, recepcja całodobowa oraz przechowalnia bagażu. Ten obiekt typu hotel zapewnia udogodnienia konferencyjne takie jak centrum konferencyjne i 10 sale konferencyjne. Płatne udogodnienia to transport z i na lotnisko (całą dobę). Dostępna jest także taka usługa jak bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 90 pokojach, których wyposażenie to minibar. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem. Wyposażenie łazienki: wanna i prysznic osobno, bezpłatne przybory toaletowe i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują telefon oraz biurka i oddzielne strefy wypoczynkowe.

„It is comfortable and very good for a price. Had a funny accident, was given a key to the occupied room. Partially dressed man was there. :)) But then the room was changed. Safe did not work but was fixed, lamps did not work on night stands but I did not need it. Overlooking the construction site. The shower button could not switch, but when someone helped it was a great shower, water pressure. Location is not that beautiful but it had a good sauna, small swimming pool and a good small gym. ”
Bardzo dobry
Oceny: 51
8,1/10
1 noc
Od 543 AED
Sprawdź dostępność
99+
Hotel w pobliżu: Bayanzurkh,Ułan Bator
Ayan Zalaat znajduje się w mieście Ułan Bator, w dzielnicy historycznej i 10 minut samochodem od atrakcji takich jak Pomnik w Zaisan i Muzeum pałacu Bogd-chana. Hotel (z atmosferą przyjazną rodzinom) znajduje się 5,3 km od atrakcji takiej jak Ośrodek Narciarski Sky Resort i 6,6 km od miejsca takiego jak Narodowy Park Mongolii. Zrelaksuj się w spa, które oferuje masaż, zabiegi na ciało i zabiegi na twarz. Dostępne udogodnienia rekreacyjne to siłownia, basen kryty oraz karaoke. Ten hotel oferuje udogodnienia takie jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, teren piknikowy i grill gazowy. Hotel zaprasza Cię do jednej z 4 restauracji. Możesz też zostać w pokoju i skorzystać z obsługi pokojowej w określonych godzinach lub pójść po przekąskę do kawiarni. Ożywcze napoje znajdziesz w jednym z lokali: 2 bary/salony klubowe. Śniadanie kontynentalne jest podawane codziennie od 7 do 10:30 za opłatą. Udogodnienia biznesowe to centrum biznesowe, usługi pralni chemicznej oraz recepcja całodobowa. Ten obiekt typu hotel zapewnia udogodnienia konferencyjne takie jak centrum konferencyjne i 3 sale konferencyjne. Płatne udogodnienia to transport z i na lotnisko (całą dobę). Dostępna jest także taka usługa jak bezpłatne parkowanie przez obsługę. Poczuj się jak w domu w 32 oryginalnie udekorowane pokojach, których wyposażenie to minibar i Telewizory Smart TV. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja satelitarna — rozrywkę. Wyposażenie łazienki: wanna i prysznic osobno (prysznic z deszczownicą) i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują telefon oraz sejfy i biurka.
Fantastyczny
Oceny: 10
9,4/10
1 noc
Od 3 233 AED
Sprawdź dostępność
99+
Hotel w pobliżu: Nalaikh,Ułan Bator
Juulchin Terelj Resort (Ułan Bator) umieszczono w pobliżu takich atrakcji, jak Skała Żółwia. Ośrodek wczasowy umieszczono w rejonie takich atrakcji, jak Kompleks Pomnika Czyngis-chana. Dostępne udogodnienia rekreacyjne to basen kryty i łaźnia parowa. Hotel oferuje bezpłatne śniadanie w formie bufetu codziennie od 6 do 9. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Poczuj się jak w domu w 61 pokojach. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem. Wyposażenie łazienki: prysznic, suszarki do włosów i szlafroki.
Oceny: 3
7,4/10
1 noc
Od 676 AED
Sprawdź dostępność
Zobacz wszystkie hotele oferujące Pools w mieście Ułan Bator

Często zadawane pytania

Które hotele z następującymi udogodnieniami: Swimming Pools w mieście Ulaanbaatar są popularne?

Zarówno podróżujący służbowo, jak i prywatnie do miasta Ulaanbaatar chętnie wybierają Ayanchin Hotel (od 128 AED), The Blue Sky Hotel and Tower (od 723 AED) i Shangri-La Ulaanbaatar (od 1 318 AED) [switch] [singular].

Ile wynosi średnia cena hotelu z następującymi udogodnieniami: Swimming Pools w mieście Ulaanbaatar?

Średnia cena hoteli z następującymi udogodnieniami: Swimming Pools w mieście Ulaanbaatar w dni powszednie wynosi 2 653 AED, a w weekendy (od piątku do soboty) 2 634 AED.

Które obiekty z następującymi udogodnieniami: Swimming Pools w mieście Ulaanbaatar to luksusowe hotele?

Wiele obiektów z następującymi udogodnieniami: Swimming Pools w mieście Ulaanbaatar to luksusowe hotele. The Blue Sky Hotel and Tower (od 723 AED), Shangri-La Ulaanbaatar (od 1 318 AED) i Khubilai Hotel Ulaanbaatar (od 496 AED) są bardzo popularne.

Jakie promocje są dostępne na hotele z następującymi udogodnieniami: Swimming Pools w mieście Ulaanbaatar?

Trip.com oferuje różne promocje i rabaty dla użytkowników przez cały rok. Sprawdź aktualne oferty na stronie promocji w serwisie Trip.com.

Informacje o hotelach w mieście Ułan Bator oferujących Pools

Liczba hoteli7
Liczba opinii585
Najwyższa cena5 369 AED
Najniższa cena128 AED
Średnia cena (dni powszednie)2 653 AED
Średnia cena (weekend)2 634 AED